Dieta Konrada Gacy

12 stycznia 2015 09:38
Macie doswiadczenia z ta dieta???
12 stycznia 2015 09:42
vikii

Macie doswiadczenia z ta dieta???

Vikii co to za dieta?
napisz cos w skrócie, nie chce mi się szukać w necie....:))
 
12 stycznia 2015 09:49
vikii

Macie doswiadczenia z ta dieta???

Nie ja,ale kolezanka stosuje jakies pół roku ,pieje z zachwytu ,ale jakos efektów ja nie widzę:(
 
http://www.gacasystem.pl/rejestracja%2Ckrok-0b.html
 
 
http://www.poradnikzdrowie.pl/diety/odchudzajace/dieta-konrada-gacy-na-czym-polega-czy-jest-skuteczna_41852.html
 
12 stycznia 2015 09:59 / 1 osobie podoba się ten post
agamor

Vikii co to za dieta?
napisz cos w skrócie, nie chce mi się szukać w necie....:))
 

kasia63  juz wkleiła link :)
 
12 stycznia 2015 10:12 / 4 osobom podoba się ten post
Oj ! Znów wszystkie beda zagłodzone i szczuplutkie ha ha
Powodzenia
12 stycznia 2015 10:29 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

Oj ! Znów wszystkie beda zagłodzone i szczuplutkie ha ha
Powodzenia

Nie wszystkie:)Wyraz DIETA od zawsze budził moje szczere obrzydzenie:)hi hi hi
Był imbir,teraz będzie Gaca:)
12 stycznia 2015 10:55 / 3 osobom podoba się ten post
Ja powiem, ktorko, zwiezle i na temat! Zadne diety, tylko zdrowe odzywianie!! Racjonalne :)) I aktywnosc fizyczna, nic tak nie pomoze :)) Po dietach tylko efekt jojo, taka prawda :)))
12 stycznia 2015 11:01 / 2 osobom podoba się ten post
Oglądałam program o tym jak tą dietę stosować.Bardzo dużo wyrzeczeń i dużo ćwiczeń na siłowni, czyli normalnie jak przy każdej diecie.Nie każdy ma takie możliwości i czas .Pokazywali osoby ,które dużo kg zgubiły,ale jakim wysiłkiem .Podsumowując nic nie ma za darmo,tylko ciężka praca.
12 stycznia 2015 11:07 / 2 osobom podoba się ten post
ivetta

Oglądałam program o tym jak tą dietę stosować.Bardzo dużo wyrzeczeń i dużo ćwiczeń na siłowni, czyli normalnie jak przy każdej diecie.Nie każdy ma takie możliwości i czas .Pokazywali osoby ,które dużo kg zgubiły,ale jakim wysiłkiem .Podsumowując nic nie ma za darmo,tylko ciężka praca.

Dokladni, a bez zadnej diety tylko przy zdrowym odzywianiu i cwiczeniach, ciezkich tez mozna schudnac, moze nie szybko, ale wtedy jest mniej zniszczen w naszym organizmie!! I od czasu do czasu mozna sobie pozwolic na mala przyjemnosc :)))
12 stycznia 2015 11:11 / 5 osobom podoba się ten post
ORIM

Oj ! Znów wszystkie beda zagłodzone i szczuplutkie ha ha
Powodzenia

Nie wszystkie , nie wszystkie ! Będą też pulchniutkie , nie stosujące diet ale szczęśliwe -:))))))))))
12 stycznia 2015 11:14 / 2 osobom podoba się ten post
Kurde, przeciez na wyjezdzie mozna tak schudnac ze masakra, sa stelle gdzie jest mnostwo wolneg czasu(ja taka mam) :D
I przeciez jedzenia nie kupujemy za swoje, mozna tyle zarelka dobrego wykombinowac, ze masakra :)))

Arabusiu, Ty nie potrzebujesz sie odchudzac, ale ja tak i wkoncu do tego dojrzalam :D
12 stycznia 2015 11:18
ORIM

Oj ! Znów wszystkie beda zagłodzone i szczuplutkie ha ha
Powodzenia

Nie lubisz szczuplutkich?
12 stycznia 2015 11:22 / 13 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Nie lubisz szczuplutkich?

Kazdy z nas jest inny i dlatego wyjatkowy.Lubie ludzi sympatycznych,usmiechnietych i szczesliwych.Nastawionych pozytywnie do zycia.Kilogramy nie maja z tym nic wspolnego
12 stycznia 2015 11:25 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

Kazdy z nas jest inny i dlatego wyjatkowy.Lubie ludzi sympatycznych,usmiechnietych i szczesliwych.Nastawionych pozytywnie do zycia.Kilogramy nie maja z tym nic wspolnego

Podoba mi sie ta odpowiedz
 
12 stycznia 2015 12:18 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie wszystkie , nie wszystkie ! Będą też pulchniutkie , nie stosujące diet ale szczęśliwe -:))))))))))

Szczesliwe z nadmiaru kilogramow )))))