Zmienniczki 2

16 grudnia 2019 10:06 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Łoj, pi Tobie to już żadna zmienniczka nie potrafiłaby perfekcyjnie ugotować jajka na miękko :smiech3:

3 min 50 sek 
16 grudnia 2019 10:09 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

3 min 50 sek :oklaski:
:smiech3:

Ajakochera ,Mikołaj ,co do Lenina podobny , nie na darmo Tobie przyniósł -teraz to Ty już nie tylko specjalist, teraz to Ty mistrz jajeczny!
16 grudnia 2019 10:14 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

O,i takie podejście mnie się podoba :-)
Nie, że ja tu byłam pierwsza i ma być, tak jak ja sobie wymyśliłam :-)

Ba pewnie. Kazdy prowadzi dom jak  umie itd. Byle nie zmieniac jakichs ustalonych godz.zeby pdp nie rozregulowac hihi. A gotowanie pychotek wskazane  wcina wszystko co sie zrobi i to duzo umie hihi. 
16 grudnia 2019 10:17 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

... a ja tylko bym:gotuje::gotowanie1::gotowanie:
:smiech2:

Tu co nie ugotujesz jest   bulgarka gotowala caly czas nudeln z keczupem wiec rozumiesz sam  
16 grudnia 2019 10:22 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Łoj, pi Tobie to już żadna zmienniczka nie potrafiłaby perfekcyjnie ugotować jajka na miękko :smiech3:

Ja cale zycie gotuje na :oko* i ja oko wychodzi  (czytaj:roznie) 
02 kwietnia 2020 18:32 / 6 osobom podoba się ten post
Piszę tutaj, bo nie wiem gdzie to umieścić. 
Już wiem, że do końca maja nie wyjadę na pewno, a dalej nie wiem jeszcze. I tu nie tylko o koronawirusa chodzi, na razie babcią na etacie i na wyjeździe jestem 
Stała opiekunka, którą miałam zmienić 7 kwietnia, może zostać do końca miesiąca. Może ktoś z Was, kto już jest w DE, chciałby ją  zmienić?
Ci ,którzy czytali moje wpisy w styczniu i lutym, przypominają sobie pewnie ,że byłam zadowolona z tego miejsca. Sympatyczna, samodzielna babcia, jedyne schorzenie to demencja, postępująca niestety, ale bez agresji. 
Pieniądze na zakupy ok,swoboda zakupów i gotowania, warunki mieszkaniowe też dobre.Babcia mieszka sama w dużym domu, jakby ktoś był zainteresowany, to pisać proszę . To z firmy na A ,tej co to oferty są na Forum. Małe miasteczko ,a Edeka po drugiej stronie ulicy. Penny, Aldi, Netto, KiK teczce pobliżu 
A,jest to miejscowość ok 60 km od Kolonii, 46 (chyba) od Dűsseldorfu 
Wymagany dobry język, ale bez przesady, perfekcyjny nie musi być, tyle że pogadać i rozumieć trzeba 
02 kwietnia 2020 18:53 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Piszę tutaj, bo nie wiem gdzie to umieścić. 
Już wiem, że do końca maja nie wyjadę na pewno, a dalej nie wiem jeszcze. I tu nie tylko o koronawirusa chodzi, na razie babcią na etacie i na wyjeździe jestem :-)
Stała opiekunka, którą miałam zmienić 7 kwietnia, może zostać do końca miesiąca. Może ktoś z Was, kto już jest w DE, chciałby ją  zmienić?
Ci ,którzy czytali moje wpisy w styczniu i lutym, przypominają sobie pewnie ,że byłam zadowolona z tego miejsca. Sympatyczna, samodzielna babcia, jedyne schorzenie to demencja, postępująca niestety, ale bez agresji. 
Pieniądze na zakupy ok,swoboda zakupów i gotowania, warunki mieszkaniowe też dobre.Babcia mieszka sama w dużym domu, jakby ktoś był zainteresowany, to pisać proszę :-). To z firmy na A ,tej co to oferty są na Forum. Małe miasteczko ,a Edeka po drugiej stronie ulicy. Penny, Aldi, Netto, KiK teczce pobliżu 
A,jest to miejscowość ok 60 km od Kolonii, 46 (chyba) od Dűsseldorfu 
Wymagany dobry język, ale bez przesady, perfekcyjny nie musi być, tyle że pogadać i rozumieć trzeba 

Powiem koleżance bo ona za czyms się rozgląda 
02 kwietnia 2020 19:00 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Piszę tutaj, bo nie wiem gdzie to umieścić. 
Już wiem, że do końca maja nie wyjadę na pewno, a dalej nie wiem jeszcze. I tu nie tylko o koronawirusa chodzi, na razie babcią na etacie i na wyjeździe jestem :-)
Stała opiekunka, którą miałam zmienić 7 kwietnia, może zostać do końca miesiąca. Może ktoś z Was, kto już jest w DE, chciałby ją  zmienić?
Ci ,którzy czytali moje wpisy w styczniu i lutym, przypominają sobie pewnie ,że byłam zadowolona z tego miejsca. Sympatyczna, samodzielna babcia, jedyne schorzenie to demencja, postępująca niestety, ale bez agresji. 
Pieniądze na zakupy ok,swoboda zakupów i gotowania, warunki mieszkaniowe też dobre.Babcia mieszka sama w dużym domu, jakby ktoś był zainteresowany, to pisać proszę :-). To z firmy na A ,tej co to oferty są na Forum. Małe miasteczko ,a Edeka po drugiej stronie ulicy. Penny, Aldi, Netto, KiK teczce pobliżu 
A,jest to miejscowość ok 60 km od Kolonii, 46 (chyba) od Dűsseldorfu 
Wymagany dobry język, ale bez przesady, perfekcyjny nie musi być, tyle że pogadać i rozumieć trzeba 

Fajna oferta. Szkoda że ja jestem do końca prawie kwietnia. Potem jak już pisałam jeśli zjadę około 15 maja spróbuję wyjechać na 6 tygodni. 
02 kwietnia 2020 19:03 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia, szkoda, bo naprawdę oferta dobra. 
Kika, jak będzie koleżanka zainteresowana, to podam więcej szczegółów 
02 kwietnia 2020 19:17 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dusia, szkoda, bo naprawdę oferta dobra. 
Kika, jak będzie koleżanka zainteresowana, to podam więcej szczegółów :-)

Dobrze powiem jej. Praca by była od początku maja o ile dobrze zrozumialam? 
02 kwietnia 2020 19:24 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Dobrze powiem jej. Praca by była od początku maja o ile dobrze zrozumialam? :-)

Tak od 1 maja najlepiej, ale te 2-3dni w tę czy w tamtę myślę, że można się dogadać z B. B.wyjątkowo tym razem dłużej została, tak normalnie zmieniała  się co 6-8 tygodni. Ja miałam być maj-czerwiec, B.cale wakacje. Ale w chwili obecnej, niczego nie można zaplanować. 
02 kwietnia 2020 19:39
Gusia29

Tak od 1 maja najlepiej, ale te 2-3dni w tę czy w tamtę myślę, że można się dogadać z B.:-) B.wyjątkowo tym razem dłużej została, tak normalnie zmieniała  się co 6-8 tygodni. Ja miałam być maj-czerwiec, B.cale wakacje. Ale w chwili obecnej, niczego nie można zaplanować. 

Gusiu czy Ty powiadomiła już firme , że na razie nie wracasz? 
02 kwietnia 2020 20:54 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Gusiu czy Ty powiadomiła już firme , że na razie nie wracasz? 

Nie, jeszcze nikomu nie mówiłam, dzisiaj taka decyzję podjęłam, że zostaję tutaj w Norwegii do 4-5 maja ,aż  dzieci się   zagospodarują na nowym mieszkaniu. 
Jutro miałam zamiar do firmy i do obecnej opiekunki dzwonić. 
Tutaj do pomocy przy przeprowadzce mieli przyjechać rodzice synowej, ale w tej chwili niestety nie ma takiej możliwości. Skoro już tutaj jestem,to zostane, przynajmniej dziećmi się zajmę. 
07 kwietnia 2020 15:53 / 3 osobom podoba się ten post
Hey to Agencja czy prywatnie ? Jaka placa ? Jestem w niemczech  
07 kwietnia 2020 16:27 / 2 osobom podoba się ten post
Helen13

Hey to Agencja czy prywatnie ? Jaka placa ? Jestem w niemczech  

Przez agencję 
Stała opiekunka zdecydowała się zostać do końca maja