Mikołajki

05 grudnia 2011 16:26

Hej! Jutro dzień Świętego Mikołaja i tak się zastanawiam czy mnie odwiedzi na obczyżnie czy nie.

A było by miło,co otym myślicie? Podzielcie się informacją czy Was też odwiedził.

05 grudnia 2011 18:07
Witajcie!Aska jak do Ciebie przyjdzie jutro Mikolaj to podeslij Go pozniej do mnie!!!Pozdrawiam Cie i mysle ze Wszystkie mamy nadzieje ze Mikolaj zapuka jutro do naszych drzwi.
06 grudnia 2011 07:59
Do mnie już od daaawna nie przyszedł.
02 grudnia 2013 15:22 / 4 osobom podoba się ten post
A ja nie czekam aż do mnie przyjdzie Mikołaj,od kilku lat sama się bawię w mikołajową pomocniczkę i się obdarowuję zawsze trafnym prezentem i taki jaki chciałabym dostać i jestem super zadowolona...w tym roku też już wiem co sobie podaruję... :) :)

p.s.jak jakiś Mikołaj szuka żony to ja jestem obecna,też szukam,ale męża ;)
02 grudnia 2013 15:45
A gdzie Twoje mikołajowe ubranko? Wyglądałaś świetnie,choć w cywilkach też niczego...:)
02 grudnia 2013 15:47
ania37

A ja nie czekam aż do mnie przyjdzie Mikołaj,od kilku lat sama się bawię w mikołajową pomocniczkę i się obdarowuję zawsze trafnym prezentem i taki jaki chciałabym dostać i jestem super zadowolona...w tym roku też już wiem co sobie podaruję... :) :)

p.s.jak jakiś Mikołaj szuka żony to ja jestem obecna,też szukam,ale męża ;)

Ania,po co taki dziadziuś z siwą brodą :)? Laska jesteś,szukaj raczej syna Mikołaja :)
02 grudnia 2013 15:54 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Ania,po co taki dziadziuś z siwą brodą :)? Laska jesteś,szukaj raczej syna Mikołaja :)

...no jak po co ?  dla tych worów corocznych z prezentami !!!!!!!!!!!!! będę mogła co roku pogrzebać w worku hi hi hi hi
02 grudnia 2013 15:57
ania37

...no jak po co ?  dla tych worów corocznych z prezentami !!!!!!!!!!!!! będę mogła co roku pogrzebać w worku hi hi hi hi

Jak będziesz "chodzić" z synem Mikołaja,też będziesz mieć prezenty, na pewno pozwoli Ci pogrzebać w worku ojca :)
02 grudnia 2013 16:07 / 9 osobom podoba się ten post
Wieczorem po calym dniu rozdawania prezentow spotykaja sie Mikołaje.Wszyscy zadowoleni i usmiechnieci.Tylko jeden z podbitym okiem,podartym plaszczem i z wybitym zebem.Co sie stalo pytaja pozostali.A szkoda gadac taka jedna mala,zmarznieta,w bylejakim plaszczyku mi to zrobila.Dlaczego ? - pytaja pozostali.No stala sobie i trzesla sie z zimna.Żam mi sie jej zrobilo i postanowilem jej dac jakis prezent.Podchodze wiec do niej i mowie : mala potrzymaj mi laske to dam ci cos z worka
02 grudnia 2013 16:50 / 2 osobom podoba się ten post
Och Orimku tobie wciaz w glowie ta Twoja laska i worek mikolajka w glowie.........
:)
02 grudnia 2013 20:24
W Mikołajki przez dom mojej Pdp będą przetaczać się dzikie tłumy bo są babci urodziny. Dostałam wytyczne od przyjaciółki domu, co mam babci kupić na prezent,a sama babcia od kilku dni mi przypomina o tym,że 6-go grudnia są jej urodziny.
Hmmmmmm...
02 grudnia 2013 20:26
ivanilia40

W Mikołajki przez dom mojej Pdp będą przetaczać się dzikie tłumy bo są babci urodziny. Dostałam wytyczne od przyjaciółki domu, co mam babci kupić na prezent,a sama babcia od kilku dni mi przypomina o tym,że 6-go grudnia są jej urodziny.
Hmmmmmm...

To ty sobie pusty worek przygotuj,może prezentów zbierzesz !
02 grudnia 2013 20:28
ania37

To ty sobie pusty worek przygotuj,może prezentów zbierzesz !

He,he,he chyba sama w ten worek wejdę,żeby przeczekać....
02 grudnia 2013 21:04 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Wieczorem po calym dniu rozdawania prezentow spotykaja sie Mikołaje.Wszyscy zadowoleni i usmiechnieci.Tylko jeden z podbitym okiem,podartym plaszczem i z wybitym zebem.Co sie stalo pytaja pozostali.A szkoda gadac taka jedna mala,zmarznieta,w bylejakim plaszczyku mi to zrobila.Dlaczego ? - pytaja pozostali.No stala sobie i trzesla sie z zimna.Żam mi sie jej zrobilo i postanowilem jej dac jakis prezent.Podchodze wiec do niej i mowie : mala potrzymaj mi laske to dam ci cos z worka

Bo to był polski Mikołaj, miał krzywą laskę i pustą torbę.
02 grudnia 2013 21:10
barbarella

Bo to był polski Mikołaj, miał krzywą laskę i pustą torbę.

ja bym stawial na Niemca
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.