Uważaj na nieuczciwych pośredników!

20 lutego 2019 14:52
IWA60

Elka moja córka napisała do ciebie na facebuku i czekam na odpowiedż od ciebie IWA60

Ciekawe czy zadzwonią z tej firmy, czy złapią hak?
20 lutego 2019 14:55
IWA60

Elka moja córka napisała do ciebie na facebuku i czekam na odpowiedż od ciebie IWA60

Może jeszcze raz? Na mess...
21 lutego 2019 11:37 / 1 osobie podoba się ten post
IWA60

Ja ostatnio pracowałam jako opiekunka z Firmą Seniorenhilfe Schlegel - podaję adres tej Firmy
Osnabrucker Weg 11, 32-051 Herford. Właśam wołać pieniędzy i umowycicielką jest Ilka Schlegel i jej mąż.
Podaję również ich stronę www.seniorenhilfe-scglegel.de
Uważajcie proszę to oszuści, dość że okłamują Niemieckie rodziny , że my Polki pracujemy u nich
legalnie , kasują rodziny po 3000 Euro na miesiąc, to nam opiekunką proponują pracę na czarno - bez umowy
za 1500 Euro na miesiąc. Wypłaty mają być co 2 tygodnie
Ja pracowałam przez tą firmę w miejscowości Lippinghausen Am. Hang 5, 32-120 Hiddenhausen , pracowałam 16 dni, nie otrzymałam żadnego wynagrodzenia i jak zaczęłam wołać pieniędzy oraz umowy to zostałam siłą przez Pośredniczkę i jej
męża wyrzucona z domu mojej Podopiecznej.
Wywieżli mnie do miasteczka Bunde około 6 km od miejsca pracy, zostawili mnie rano o godzinie 8.00 przed Pensjonatem bez pieniędzy, zabrali mi telefon i uszkodzili kartę Sim żebym nie mogła się nigdzie dodzwonić.
Pesjonat pod którym mnie zostawili był zamknięty więc poszłam szukać pomocy.
Obok znajdował się serwis BMW - tam spotkałam Polaków i Niemców którzy mi pomogli.
Byłam roztrzęsiona i bez środków.
Dzięki nim wróciłam jakoś do Polski, ale przestrzegam wszystkie Opiekunki przed tą Firmą oszustów.
P.s.
Wiem że szukają już następnej ofiary na moje miejsce.
Widziałam ogłoszenie na stronie my.polacy
 
Ostrzegam i pozdrawiam.

Za to grozi kryminał! Droga Iwo, zgłosiłaś to w niemieckim urzędzie? Koniecznie to opisz na FB.
21 lutego 2019 13:47
Elka40

Może jeszcze raz? Na mess...

Niestety nie dostałam wiadomości?!
14 czerwca 2019 12:01
Bardzo dobre podsumowanie! Ja raz miałam nieprzyjemności od strony agencji, szkoda że wcześniej tutaj nie trafiłam.
27 czerwca 2019 23:26
Witam jechał ktoś może do pracy z agencji Medira sp zoo z Katowic.
28 czerwca 2019 07:18 / 1 osobie podoba się ten post
Honorata

Witam jechał ktoś może do pracy z agencji Medira sp zoo z Katowic.

Współpracowałam z tą Firmą w 2015r, nie mam żadnych zastrzeżeń. Umowa w porządku, składki też, kontakt z Paniami bez problemu. Stella zgodna z opisem, stawki w normie.
28 czerwca 2019 08:25 / 1 osobie podoba się ten post
Bardzo dziękuję za info,pozdrawiam 
02 lipca 2019 17:48
Witam po raz kolejny bo nie mogę się zdecydować jechał ktoś do pracy z firmą eurokontakt oddział w Chełmie,bardzo proszę o opinie.
02 lipca 2019 17:48
Witam po raz kolejny bo nie mogę się zdecydować jechał ktoś do pracy z firmą eurokontakt oddział w Chełmie,bardzo proszę o opinie.