Kim Dzong Il

19 grudnia 2011 07:37

http://konflikty.wp.pl/title,Kim-Dzong-Il-nie-zyje-rosnie-napiecie-w-regionie,wid,14093906,wiadomosc.html?ticaid=1d959

Jak się zapatrujecie na to? Władza dziedziczna w Korei! A my idioci wydajemy grube miliony na wybory średnio co dwa lata Ciekawi mnie jak rozwinie się sytuacja na wschodzie, po śmierci Kima.

19 grudnia 2011 08:03
Pewnie się nie rozwinie, a przynajmniej my tego nie odczujemy.
19 grudnia 2011 21:00
W naszym kraju się żadna władza nie sprawdza od czasów Kazimierza Wielkiego (a to była jeszcze władza dziedziczna - szkoda, że syna nie miał) - chciałem zauważyć.
19 lutego 2014 08:49 / 3 osobom podoba się ten post
Andrea, wywiad Kim Dzonga mlodego dorwie Cie w swoje macki!!! Nie zasmiecaj tematu tego wielkiego wodza łożkowymi sprawami baćki Putina, bo wywiad koreanski jest bezlitosny !!!! Chcesz byc przez psy zżarta !!!???
19 lutego 2014 09:33 / 3 osobom podoba się ten post
Andrea ;-))) Ty dzisiaj musiałaś !!! lewą nogą wstać, no musiałaś !!! hahaha.
A nie przejmuj się, że Moduś Cię opierniczył - może ma dzisiaj dwie lewe nogi, weselej będzie jak coś jeszcze pogrzebiesz. Mnie się podoba ;-))) A jak reszcie to nie wiem.
19 lutego 2014 18:35 / 4 osobom podoba się ten post
ja pitole to już o KIM DZONGU sie tu pisze ? no tak tu znajdziesz porady dla opiekunek hahahahaha
19 lutego 2014 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
Kysz ,kysz,precz ..:):) co otworze strone forum to.......na dole druga linijka tego "wodza".Prosze sie zlitowac i wyrzucic temat na samo "dno worka z dziura ".Co ja komu zrobilam ,ze musze swoje oczy katowac tym "watkiem".Andrea ,prosze nie wyszukaj jutro Kim Ir Sena ,bo zwatpie w ...........uczciwosc .:):)
19 lutego 2014 21:50 / 1 osobie podoba się ten post
a co to znaczy naszym kraju? 
ja odczuwam jedynie patriotyzm lokalny i to w minimalnym stopniu, a od kiedy jestem przez 3/4 roku w niemczech to jeszcze mniejszym.
tak wiec interesuje mnie zachodniopomorskie, a dokładniej szczecin i to tylko śródmieście, a w sercu jedynie rodzina.
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.