Pożegnajki #2

26 maja 2020 18:06 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ja Ci dam niejadalne Gusia . Mniamniuśna jestem :-)

Taa,pewnie ,szczególnie  teraz,tym serem pachnąca inaczej 
Łoj, jakbym oblizała chociaż ten papierek po tym serku, tę woskowaną stronę od środka ,ale pewnie wylizałaś do czysta 
26 maja 2020 18:09 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Taa,pewnie ,szczególnie  teraz,tym serem pachnąca inaczej :lol1:
Łoj, jakbym oblizała chociaż ten papierek po tym serku, tę woskowaną stronę od środka ,ale pewnie wylizałaś do czysta :mniam:

To mi zabiłaś ćwieka teraz. Na chlebie rozsmarowałam, bo ja nie z tych co jęzorem chlapią 
Nie mam wprawy.
26 maja 2020 18:12 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

To mi zabiłaś ćwieka teraz. Na chlebie rozsmarowałam, bo ja nie z tych co jęzorem chlapią :lol2:
Nie mam wprawy.

Ooo,nie z tych? To chyba Ciebie z kimś pomyliłam, mam tylko nadzieję, że wróci tu ta, co to kłapie 
26 maja 2020 18:20 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Ooo,nie z tych? To chyba Ciebie z kimś pomyliłam, mam tylko nadzieję, że wróci tu ta, co to kłapie :ucieka:

Zdecydowanie, bo i nie ta "pcia" też  Chociaż...może wszystko jedno. W tym wypadku 
26 maja 2020 18:26 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zdecydowanie, bo i nie ta "pcia" też :-) Chociaż...może wszystko jedno. W tym wypadku :-)

A mówią, że nieważna "pcia ",że ważne uczucia 
26 maja 2020 19:00 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

A mówią, że nieważna "pcia ",że ważne uczucia :smiech3:

I tu się z Tobą zgodzę
Też mi się jeden  Syryjczyk spodobał, ten z kebabowni.... Ciacho, qcze... Więc nie ważna "pcia", tylko kochajta się ludziska 
26 maja 2020 19:02 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

W lipcu planujesz do Szwajcarii zawitać? 
To oprocz odwiedzin u cioci zapraszam na lazęgowanie z mnom :-)

Planuje , ale kilometry mnie przerażają . Ciocia mnie straszy , że wiecznie żyć nie będzie    Teraz to ja cierpię na rpidemiczną fobie . Znów się zakopie na działce . Kwarantanna dobrowolna . Ale może się kiedyś uda to powędrujemy wspólnie .
26 maja 2020 22:23 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

I tu się z Tobą zgodzę:super:
Też mi się jeden :zawstydzony: Syryjczyk spodobał, ten z kebabowni.... Ciacho, qcze... Więc nie ważna "pcia", tylko kochajta się ludziska :zakochany2:
:smiech3:

26 maja 2020 23:05
Time to say goodbye. Trzeba troche odpoczac od forum. Zabrnelo to za daleko dzisiaj czego jestem tez oczywiscie winny.
Kimkolwiek jestes zycze Ci dobrze.
Trzymajcie sie dziewuchy i chlopaki!!