Dlaczego zarejestrowałaś/eś się na forum?

13 czerwca 2015 17:08 / 12 osobom podoba się ten post
Jestem zarejestrowana chyba od początku i tak w zasadzie to szukałam informacji jak to jest z pracą w opiece,ciekawą byłam wszystkiego bo miałam informacje busowe.Szukałam przepisów kuchni niemieckiej .I faktycznie znalazłam to czego szukałam. Jestem ciekawa jak wy to widzicie.Część osób pisze,reszta czyta i siedzi w ukryciu.Może te osoby wyjdą zza krzaczków i zaczną pisać,a i może "stare" opiekunki-forumowiczki podzielą się swoimi spostrzeżeniami.Uf.Ale się napisałam.
13 czerwca 2015 18:08 / 7 osobom podoba się ten post
Ja zarejestrowałam się się po to zeby dowiedzieć się na ,,żywca''jak to jest naprawdę w tej pracy.
Jakis czas nic nie pisałam dużo czytałam,róznie odbierałam Wasze posty.
Ale bardzo duzo się dowiedziałam i za to dziękuję.Chociaż na pewne moje pytania do dnia dzisiejszego nie dostałam odpowiedzi :( Reasumując jestem zadowolona,że trafiłam na Wasze forum :)
13 czerwca 2015 18:49 / 4 osobom podoba się ten post
Pozdrawiam wszystkich. Aby udać się na studia jestem pracownikiem sklepu sprzedającego oświetlenie spółki Italux. Dzięki temu mogę odłożyć trochę gotówki tak żeby podjąć w najbliższym czasie studia w kierunku informatyki. Oprócz chęcią studiowania mam nadzieję pozwiedzać kiedyś odległe kraje takie jak Włochy czy także Hiszpania.

po to sie zarejestrowal lampynet ..........hahahahaaaaaaa
13 czerwca 2015 19:19 / 15 osobom podoba się ten post
A ja trafiłam na forum przypadkiem,z desperacji uczyłam się juz niemieckiego,a tutaj szukałam informacji,jak chyba każda świeżynka-jaka firma,o co pytają itp.Odezwała sie do mnie dziewczyna-nie ma Jej już tutaj,pomogła mi znależć agencję,cały czas zawracałam Jej du...ę no i szukałam dalej informacji.Uwielbiałam czytac blogi,porady kulinarne no i informacje o internecie,i tak wsiąkłam w to Opiekunowo.Nieraz mi pomogliście radą,dobrym słowem-bo ja podobno z tych grzecznych,które nie dostają bana-tak napisała kiedys opiekunka,ale kurna z moją demencją zapomniałam,która.No i będę,tak długo jak długo będzie forum,mam kilka wirtualnych przyjaciółek i żal byłby stracić kontakt.A wiedze stąd chłone cały czas,bo zawsze cos mi sie przydaje.
13 czerwca 2015 19:39 / 9 osobom podoba się ten post
Ja trafiłam na forum przez przypadek i trochę z chęci pogadania sobie z kimś. Informacje, któe podawały dziewczyny były bardzo przydatne. Pocieszało mnie to, że nie sama jestem na niemieckim chlebie i szybko przestawiałam sobie główkę na właściwsze tory. Wciągneła mnie "Powieść", bo tam tak naprawdę mogłam się wyżyć - pisząc pierdoły Z czasem forum puchło od bardzo przydatnych informacji i dobrze, że jest.
13 czerwca 2015 20:11 / 11 osobom podoba się ten post
Tyle fajnych dziewczyn - no to jak mogłem sobie "odpuścić" ha ha ha
PS.
Tak naprawde to powod był inny,ale obecnie juz nie pamietam
13 czerwca 2015 21:47 / 2 osobom podoba się ten post
Dlaczego zarejestrowałaś /eś na forum i czego tak naprawdę oczek......... na noc z tuszu nie zmywasz ? chcesz , żeby ci ropiały pózniej ?)))))))))))))
13 czerwca 2015 22:00 / 10 osobom podoba się ten post
Na forum trafiłam przy okazji szukania opinii o firmach i postanowiłam się zarejestrować. Czego oczekiwałam? Pomocy i wskazówek:))). To, co chciałam dostałam, więc zostaję na dłużej:))))0
13 czerwca 2015 22:22 / 10 osobom podoba się ten post
Ja na forum również przypadkiem trafiłam, za nim pierwszy raz jechałam do Niemiec. Ale moja aktywność zaczęła się jak byłam pierwszy raz w DE właśnie tutaj dni z Wami odliczać zaczęłam. Chwalić się i żalić, czytać co piszecie, wiele przydatnych informacji dzięki Wam znalazłam. To dzięki Wam przetrwałam te wszystkie wyjazdy, bo było mi raźniej, wiedząc że nie jestem w DE sama i że mogę do Was się o pomoc zwrócić. A jak jestem w stanie to teraz sama też staram się pomóc. Dziękuję że jesteście tutaj wszyscy :) bo forum to nasza mała społeczność, ludzi którzy mają podobne doświadczenia i chcą się nimi podzielić :)
13 czerwca 2015 22:38 / 11 osobom podoba się ten post
Ja trafiłam przypadkiem. Zastanawiałam się co robić. Pamiętam, że czytałam wszystkie zaległe posty " Na wyjeździe" za koleją. Najbardziej utkwiła mi w głowie Andrea i Jej wpisy. Ona co chwilę pisała, że za chwilę wraca do domu, że już jest w domu..... (tak to jest, jak się czyta hurtowo i nie ma się poczucia upływającego czasu ). Tak sobie wtedy pomyślałam, że przecież to musi być łatwa praca, jak cały czas się prawie albo wraca, albo siedzi w domu i jeszcze pieniądze fajne
13 czerwca 2015 22:46 / 7 osobom podoba się ten post
Szukałam kiedyś informacji na jakiś temat związany z pracą w opiece i w przeglądarce wyskoczyło mi między innymi to forum. No a jak się wgryzłam to znalazłam tu całą skarbnicę wiedzy. A na dzień dzisiejszy to i rozrywkę tu znajduję. Krótko mówiąc dziękuję tym najstarszym forumowiczom i wszystkim tym, którzy dołączają .....
13 czerwca 2015 22:50 / 1 osobie podoba się ten post
Annika

Ja trafiłam przypadkiem. Zastanawiałam się co robić. Pamiętam, że czytałam wszystkie zaległe posty " Na wyjeździe" za koleją. Najbardziej utkwiła mi w głowie Andrea i Jej wpisy. Ona co chwilę pisała, że za chwilę wraca do domu, że już jest w domu..... (tak to jest, jak się czyta hurtowo i nie ma się poczucia upływającego czasu :-) ). Tak sobie wtedy pomyślałam, że przecież to musi być łatwa praca, jak cały czas się prawie albo wraca, albo siedzi w domu i jeszcze pieniądze fajne :-)

Annika, ty mnie teraz tak rozśmieszyłaś, że uspokoić się nie mogę.
13 czerwca 2015 23:01 / 8 osobom podoba się ten post
Gosiap

Annika, ty mnie teraz tak rozśmieszyłaś, że uspokoić się nie mogę.

Ja wtedy serio tak myślałam, a później na pierwszym wyjeździe nie dość, że dni odliczałam, to jeszcze godziny. Założyłam sobie zeszyt i tam wpisałam wszystkie dni w rozbiciu na 24 godziny. Później te godziny podliczyłam i co zamalowałam któraś z godzinek w ciągu dnia, bo już minęła, to automatycznie ją wykreślałam. Dzięki temu cały czas wiedziałam dokładnie kiedy wyjezdżam, o każdej porze dnia i nocy. Rano była najlepsza frajda, bo było kilka godzin jednocześnie do wykreślenia . W ciągu dnia np. jak siedziałam z Babcią przed telewizją, to i tak ściskałam w ręce ten zeszyt i zerkałam na zegar.Jednak oszukali mnie . Oszukał mnie  kierowca, bo się spóźnił o 3 godziny i no i oczywiście Andrea, bo wcale czas tak szybko nie mijał
13 czerwca 2015 23:24 / 11 osobom podoba się ten post
Wracam do domu, od tylu lat
Wciaż po kryjomu, przed wschodem dnia
Wiem ze czekałeś, aż powiem tak
Wracam do domu, ostatni raz

Wszystko co mam, co dał mi świat
Nosze w sobie by kiedyś Ci dać
Choć mówią że, nie mamy szans
Ciągle wierzę że jeszcze jest czas
I chcę, razem z Tobą zakończyc ten dzień
Ten jeden dzień

Wracam do domu, wiem że już czas
Poczuć chcę znowu, smak tamtych lat
Było tak wiele, radości w nas
Wracam do domu, lepiej jest tam......

Znacie tą piosenkę ? Śpiewa ją Steczkowska. Często mi przemyka się ona w głowie, zwłaszcza jak jest już bliżej domku niż dalej....
Kiedyś napiszę też, że wracam do domu, ostatni raz i już zostaję
13 czerwca 2015 23:51 / 4 osobom podoba się ten post
Czas biegnie zawsze swoim torem i nie pyta nas o zdanie, nie obchodzi go, czy nam się to podoba czy nie..