17 stycznia 2016 11:47

Odysłałem do regulaminu wystarczjąca ilość razy - bezskutecznie. Jak będziesz zakładac kolejne konto to lepiej go przeczytaj. Moderator

17 stycznia 2016 14:10
Pare razy ta firma zwracała sie do mnie o współprace, pani w słuchawce bardzo fajna i raczej wie gdzie ludzi wysyła, stawki całkiem dobre oferuje i miła checią nawiązałabym z nimi wspolpracę, ale.......nie odnalazłam tej firmy w Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia i dlatego wsółprace pdpusciłam sobie......
18 stycznia 2016 10:50
Dzien dobry

http://stor.praca.gov.pl/portal/#/kraz/wyszukiwarka/szczegoly?id=39312

link otwierdzający rejestr w KRAZ

Pozdrawiam
18 stycznia 2016 11:10 / 1 osobie podoba się ten post
bodzia321

Sorry,ale nie umiem cytować,poprostu nie wiem gdzie nacisnąć.Pojechałam do kobiety ,która miała mieszkanie a ja miałam mieć własny pokój.Na miejscu okazało się,że mam ale w jadalni gdyż ten pokój był obok kuchni.Babcia ciągle tam siedziała a nawet goście też siedzieli a ja nie miałam własnego kąta.Babcia pokój dzienny zamykała a do sypialni chodziła spać.W tzw moim pokoju jadało się śniadanie ,obiad ,kolację i grało w gry z babcią.Czułam się jak murzyn,który ma spanie przy kuchni.Babcia się do mnie przyzwyczaiła,ale ja do takich warunków-nie.Firma zamieszcza ogłoszenia i pisze że odprowadza składki od średniej krajowej,ale jak otrzymałam umowę to okazało się że od najniższej.Pani się tłumaczyła a ja poprosiłam o przysłanie oświadczenia ,że składki są odprowadzane od średniej krajowej i takie oświadczenie mi przesłano jeszcze muszę tylko s[rawdzić w zusie.Piszę o tym aby was uczulić bo wiem ,że większość nie czyta dokładnie umów a firma to wykorzystuje

W naszej firmie odprowadzamy składki od średniej krajowej. W umowie był inny zapis, ale już zostało to przez naszego radcę prawnego poprawione. w trakcie naszej współpracy informowałam Panią, że umowa jest zmieniana, ale musi to zrobić nasz prawnik, stąd otrzemała Pani od nas wspomniane oświadczenie.
Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe to byłam tak samo zaskoczona jak Pani, bo poprzednia opiekunka nie wspomniała o tym. W ciągu 2 tygodni zorganizowałam zmianę i zaproponowałam Pani inną pracę. Nie była Pnai zainteresowana moją propozycją, więc nasze drogi się rozeszły. Ale życze oczywiście wszystkiego dobrego.
18 stycznia 2016 19:25
EJJob

Dzien dobry

http://stor.praca.gov.pl/portal/#/kraz/wyszukiwarka/szczegoly?id=39312

link otwierdzający rejestr w KRAZ

Pozdrawiam

Dopiero teraz po tym wyslanym linku  widze, ze firma jest oki i dziala legalnie:) ps: prosze na swoim profilu podac nr KRAZ co wszystkim duzo ułatwi, bo po NIP-e czy adresie ciezko jest odszukac........
18 stycznia 2016 19:55
bodzia321 musisz odnalezc temat gdzie to napisalas;) teraz jestes na ogolnym tymczasem a pozniej szukaj firmy Ej Job gdzie pracujesz czy pracowalas i tam bedzie twoj cytat czyli...tekst zamieszczony. i jak to odnajdziesz to........nad Twoim tekstem w rubryce na gorze gdzie jest data to po prawej stronie sa umieszczone takie dwie ikonki,"podoba się! z łapka(to zawsze tam klikasz jak czytasz innych i ci sie tekst podoba) a obok jest ikonnka "cytat" i tutaj sie cytuje czyli odpowiada na zamieszczone teksty czy odpowiedzi......Jak zrozumialas to, to odpowiedz mi praszę:) A jaby nie to zapytaj na ogolnym;)
18 stycznia 2016 20:30 / 2 osobom podoba się ten post
EJJob

W naszej firmie odprowadzamy składki od średniej krajowej. W umowie był inny zapis, ale już zostało to przez naszego radcę prawnego poprawione. w trakcie naszej współpracy informowałam Panią, że umowa jest zmieniana, ale musi to zrobić nasz prawnik, stąd otrzemała Pani od nas wspomniane oświadczenie.
Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe to byłam tak samo zaskoczona jak Pani, bo poprzednia opiekunka nie wspomniała o tym. W ciągu 2 tygodni zorganizowałam zmianę i zaproponowałam Pani inną pracę. Nie była Pnai zainteresowana moją propozycją, więc nasze drogi się rozeszły. Ale życze oczywiście wszystkiego dobrego.

Ja tez jestem zainteresowana wspolpraca z firma ktora srednie krajowe skladki odprowadza, alellllll skoro oferowane sa przez firme skladki od sredniej krajowej a pozniej jest inny zapis!bo.....cyt" w trakcie naszej współpracy informowałam Panią, że umowa jest zmieniana,.....Czyli ta 
Pani do pracy wyjezdzałaa w trakcie prawnik zmnienial warunki zatrudnienia i umowy! a o WARUNKACH MIESZKANIOWYCH BYŁA ~PANI ZASKOCZONA! ! ! Pani pobiera za to pienadze aby bezpieczny kontrakt nam zagwarantowac i legalny i co kto oczekuje.......i czy sa sprawdzane miejsca pracy w które nas kierjecie?bo tutaj jak Pani pisze to...."

Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe to byłam tak samo zaskoczona jak Pani

 
19 stycznia 2016 14:27
jowita.

bodzia321 musisz odnalezc temat gdzie to napisalas;) teraz jestes na ogolnym tymczasem a pozniej szukaj firmy Ej Job gdzie pracujesz czy pracowalas i tam bedzie twoj cytat czyli...tekst zamieszczony. i jak to odnajdziesz to........nad Twoim tekstem w rubryce na gorze gdzie jest data to po prawej stronie sa umieszczone takie dwie ikonki,"podoba się! z łapka(to zawsze tam klikasz jak czytasz innych i ci sie tekst podoba) a obok jest ikonnka "cytat" i tutaj sie cytuje czyli odpowiada na zamieszczone teksty czy odpowiedzi......Jak zrozumialas to, to odpowiedz mi praszę:) A jaby nie to zapytaj na ogolnym;)

Poprostu super!!!! Dzięki za pomoc;-)
05 października 2017 10:50 / 1 osobie podoba się ten post
Witam, być może jeszcze ktoś mnie z tutejszych forumowiczów pamięta, wróciłam aby podzielić się z Wami opinią na temat tej firmy z którą ostatnio współpracowałam. Byłam nimi na trzech zleceniach( w tym dwóch gdzie w ofercie był oficjalny zapis na facebooku tej firmy, że przy tym konkretnym zleceniu na którym ja byłam, firma odprowadza składki od średniej krajowej)- oczywiście za każdym razem miałam składki odprowadzone od minimalnej krajowej(bodaj tylko raz o aż 200zl wyższe. Zlecenia trudne,rodziny niereformowalne, noce nieprzespane- raz tylko zostałam poinformowana, że mogę nie spać, ze względu na zły stan pacjenta, czyli jednym słowem praca nocna bez dodatkowego wyższego wynagrodzenia. Transport w dwie strony pokrywa firma, o ile człowiek wytrzyma w pracy nie śpiąc przez dwa tygodnie- tyle ile wynosi okres wypowiedzenia.
20 lutego 2018 12:52
Witam. Jeżdżę już z tą firmą od prawie dwóch lat. Ja jestem bardzo zadowolona. Stawki dobre, wynagrodzenie na czas, a nawet wcześniej, koordynatorki bardzo pomocne i sympatyczne. Kontakt z firmą bez żadnych problemów. Składki ZUS od średniej krajowej odprowadzane na czas.Jak na razie , to moja najlepsza firma.
Mirosława
 
20 lutego 2018 13:06
tulimyszka

Witam. Jeżdżę już z tą firmą od prawie dwóch lat. Ja jestem bardzo zadowolona. Stawki dobre, wynagrodzenie na czas, a nawet wcześniej, koordynatorki bardzo pomocne i sympatyczne. Kontakt z firmą bez żadnych problemów. Składki ZUS od średniej krajowej odprowadzane na czas.Jak na razie , to moja najlepsza firma.
Mirosława
 

Fajnie .
20 lutego 2018 14:28 / 1 osobie podoba się ten post
tulimyszka

Witam. Jeżdżę już z tą firmą od prawie dwóch lat. Ja jestem bardzo zadowolona. Stawki dobre, wynagrodzenie na czas, a nawet wcześniej, koordynatorki bardzo pomocne i sympatyczne. Kontakt z firmą bez żadnych problemów. Składki ZUS od średniej krajowej odprowadzane na czas.Jak na razie , to moja najlepsza firma.
Mirosława
 

świetnie,daj namiary,napiszę kilka peanów ,może wpadnie parę zł
08 marca 2018 12:55 / 1 osobie podoba się ten post
Witam dzwoniłam teraz do firmy w sprawie oferty. Nie wnoskują o A1 I EKUZ, nie ubezpieczają w ZUS-ie tylko dają niemieckie ubezpieczenie. Wie  ktoś co to znaczy?
08 marca 2018 13:12 / 1 osobie podoba się ten post
WERANDA

Witam dzwoniłam teraz do firmy w sprawie oferty. Nie wnoskują o A1 I EKUZ, nie ubezpieczają w ZUS-ie tylko dają niemieckie ubezpieczenie. Wie  ktoś co to znaczy?

To znaczy, ze mozesz sobie pochorowac w czasie pracy w de, ale w Polsce na urlopie to nie, chyba ze sama oplacisz skladke zdrowotna do ZUS, albo leczenie odplatne.
08 marca 2018 14:19 / 1 osobie podoba się ten post
To trochę kijowo. Ale dziękuję bardzo:) I z tego wynika, że tulimyszka coś ściemnia , że odprowadzają składki do ZUS od średniej krajowej, skoro nie zgłaszają do polskiego ZUSu, albo ja nie kumam.