Lubuskie 2

26 czerwca 2015 16:51
Proszę kontynuować tutaj.
01 lipca 2015 07:20 / 1 osobie podoba się ten post
Dla Magdy.
01 lipca 2015 07:27 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Dla Magdy.

O no widzisz,dobra kobietka z Ciebie ,bardzo Ci dziekuje  
No to juz i tu powiem Dzien Dobry Lubuskie dziolchy a i tym co tu zagladaja tez 
Tyle co wyjechalam z domu i upaly nastaly ,ja to mam jednak chyba pecha,albo nie mam chodow,moze jak bede glosno krzyczec ,zeby i w sierpniu tez bylo tak cieplo,to moze ktos uslyszy i sie zlituje nad zmarzluchem  
Milego dnia .
03 lipca 2015 07:47 / 2 osobom podoba się ten post
Ludzie ile musialam sie napracowac i to z samego ranka ,zeby wygrzebac ten cudowny region ,a tu zywej duszy nie ma,oj oj chyba to sa jakies dorabiane Lubuszanki ,bo swoj teren omijaja szerokim lukiem,albo boja sie czegos
Milego dnia babeczki.
03 lipca 2015 08:20 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Ludzie ile musialam sie napracowac i to z samego ranka ,zeby wygrzebac ten cudowny region:-) ,a tu zywej duszy nie ma,oj oj chyba to sa jakies dorabiane Lubuszanki ,bo swoj teren omijaja szerokim lukiem,albo boja sie czegos:-)
Milego dnia babeczki.

jedyne czego sie boje to tego,że tem. przekroczy 50 st.C a termometr ma skale tylko do 50 stopni. Pozdrawiam Lubuszanki
04 lipca 2015 12:47 / 2 osobom podoba się ten post
a ja to już nie weim gdzie sie dopiąć mam ,bo mój dom stoi 300m od tablicy z napisem LUBUSKIEA jestem we wpisie Wielkopolanką. Taka jestem sobie ROZKRACZESKA!!!Nie mniej pozdrawiam wszystkie wielkopolanko-lubuszanki i lubuszanki
04 lipca 2015 12:50 / 1 osobie podoba się ten post
pestka

a ja to już nie weim gdzie sie dopiąć mam ,bo mój dom stoi 300m od tablicy z napisem LUBUSKIE:-)A jestem we wpisie Wielkopolanką. Taka jestem sobie ROZKRACZESKA!!!:gwizdanie:Nie mniej pozdrawiam wszystkie wielkopolanko-lubuszanki i lubuszanki

To ja małpując po  Tobie pozdrawiam lubuskie-zachodniopomorskie i podkarpackie, a co
09 lipca 2015 08:08 / 2 osobom podoba się ten post
Znalazlam nareszcie ,o jak milo dziewczynki chodzcie do Nas,chodzcie do Nas!!!, przyjmujemy wszystkie bez wyjatku,nawet wpisowego nie musicie uiszczac ,za to na Winobraniu mozecie napic sie Naszego wina podobno w tym roku ma goscic,chyba sie nie potrujemy co najwyzej biegunka moze grozic
09 lipca 2015 18:08 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Znalazlam nareszcie ,o jak milo dziewczynki chodzcie do Nas,chodzcie do Nas!!!, przyjmujemy wszystkie bez wyjatku,nawet wpisowego nie musicie uiszczac:-) ,za to na Winobraniu mozecie napic sie Naszego wina podobno w tym roku ma goscic,chyba sie nie potrujemy co najwyzej biegunka moze grozic :-) :-) :-)

A fuuujjjjjj,  zostawiamy w DE i
12 lipca 2015 19:15 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Ludzie ile musialam sie napracowac i to z samego ranka ,zeby wygrzebac ten cudowny region:-) ,a tu zywej duszy nie ma,oj oj chyba to sa jakies dorabiane Lubuszanki ,bo swoj teren omijaja szerokim lukiem,albo boja sie czegos:-)
Milego dnia babeczki.

Magdusia - kiedy to WINOBRANIE ? czy jak zwykle?
12 lipca 2015 19:19 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Magdusia - kiedy to WINOBRANIE ? czy jak zwykle?

W tym roku od 5 wrzesnia  
12 lipca 2015 19:24 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

W tym roku od 5 wrzesnia:-) :-) :-) :randka2::dwa piwa::dwa piwa::taniec2:



No nie wiem dlaczego to zupa wyszła.Przeciesz trzaskaja sie szklem, ale nie talerzami
13 lipca 2015 07:17 / 2 osobom podoba się ten post
No nie musialam kopac
Cos sie mnie wydaje ze ktos powrocil na nasze lono,tylko sie troche maskuje,a moze w bledzie jestem??
Tak czy siak zycze milego dnia
13 lipca 2015 10:56 / 2 osobom podoba się ten post
Co sie mamy odzywac jak Lubuskie w DE jeszcze siedzi
13 lipca 2015 18:30 / 1 osobie podoba się ten post