Zakres obowiązków opiekuna osoby starszej

12 stycznia 2018 10:01 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

A to inna bajka,znajomośc niemieckiego nie jest Ci potrzebna.Ciekawi mnie czy opłaca się finansowo w PL pracować jako opiekun,bo zarobki w DPS- ach  są tragicznie niskie.Ajak to wygląda,kiedy jest się zatrudnionym przez agencję?

Nasza forumowa kolezanka mi opowiadala, ze szukano opiekunki w Polsce. 3 tysie z haczykiem dawano. Trzeba tam bylo zastrzyki robic z heparynki bo pan polamana noge posiada. I w nocy latac do pana z roznistych powodow. A w dzien prowadzic gospodarstwo domowe. I oczywiscie zajmowac sie pdp. A najlepsze jest to, ze sie okazalo iz ta przyjemnosc to praca na czarno..Dla zaufanej osoby. I to przez jakas, blizej mi nieznana, agenturke ;)))
14 stycznia 2018 19:23 / 1 osobie podoba się ten post
baronowaMagda

Czytam Twojego bloga namiętnie każdy wpis :) czekam na kolejne

Bardzo mi milo.
18 stycznia 2018 00:07 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

A to inna bajka,znajomośc niemieckiego nie jest Ci potrzebna.Ciekawi mnie czy opłaca się finansowo w PL pracować jako opiekun,bo zarobki w DPS- ach  są tragicznie niskie.Ajak to wygląda,kiedy jest się zatrudnionym przez agencję?

Tego nie wiem. Nigdy nie pracowałem przez agencję pracy. Dopiero się rozglądam.
18 stycznia 2018 21:23 / 1 osobie podoba się ten post
kacperek

Kacperek, tak ja to czytam. 
Pozdrawiam.
18 stycznia 2018 22:03
kacperek

Czytałam Twój profil 
19 stycznia 2018 13:39 / 1 osobie podoba się ten post
kacperek

agencje sa różne, ale jak dobrze trafisz to masz szczescie i zapewniona pewna i legalna prace aha, i ja czytałam ;-)
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.