Sportowe wydarzenia

04 września 2015 15:52 / 2 osobom podoba się ten post
Jestem pewna ze Dziadek bedzie ogladal to bede na biezaco:D Mam swoj tv w razie czego wlacze zeby nie bylo konfliktu interesow tylko...orzeszkow brak!!!
04 września 2015 16:45
Nie mam w pokoju TV, ale na laptopie oglądam telewizję za darmo na żywo, więc będę tez kukać na mecz Polska- Niemcy:)
04 września 2015 16:55 / 2 osobom podoba się ten post
To kto idzie po browara i chipsy?
04 września 2015 16:59
Ewelina1

To kto idzie po browara i chipsy?:-)

Nie mam ani browara ani chipsów a do sklepu daleko:(
04 września 2015 17:00 / 2 osobom podoba się ten post
Ann1967

Nie mam ani browara ani chipsów a do sklepu daleko:(:placz3:

ale  w babci piwniczce jest jakieś winko, trzeba je wypróbować
04 września 2015 17:15 / 3 osobom podoba się ten post
Lecę po chipsy,piwo mam,a może orzeszki .Chorera obydwa dziadostwa ,tylko które gorsze.No coś trzeba przegryzać z tych nerw.

04 września 2015 18:07 / 5 osobom podoba się ten post
Ale nasi maja kibicow ho ho ho.... piekne to ze jestesmy razem...wszystkie wierzymy ze sie uda..choc pewno bedzie ciezko ale to nasz kraj nasza historia i nasz Lewandowski...mamy ducha walki niechaj oni sie smuca,,pamietam ulewe ja mialam moze kilkanascie lat przegralismy wtedy taka szmata 1 do 0 jak ja sie gorliwie modlilam,,bedac dziewczyna ale juz odwiedzilam Oswiecim..jaka wola walki byla we mnie i mojej 80 letniej babci ktora sporo wycierpiala,,w czasie wojny razem plakalysmy,,bo taka szmata wpadla,,do dzis to pamietam dzis moj syn jest kibicem ale byl pilkarzem..niestety ciezka choroba przerwala jego kariere,,bramkarza...teraz tylko oglada wiec bedziemy razem dla niego wiec prosze o wygrany mecz....smutki pojda precz.. w kolo bedzie wesolo historia sie odwroci i nikt sie nie zasmuci... tak wiec zostanmy razem pod niewielkim gazem....
04 września 2015 18:22 / 3 osobom podoba się ten post
No to ja też sie przyłączę, orzeszki mam
Babciunie o 20 do wyrka i cały telewizor mój....
04 września 2015 18:35 / 1 osobie podoba się ten post
Babka

Ale nasi maja kibicow ho ho ho....:brawo1::brawo1::brawo1: piekne to ze jestesmy razem...wszystkie wierzymy ze sie uda..choc pewno bedzie ciezko ale to nasz kraj nasza historia i nasz Lewandowski...mamy ducha walki niechaj oni sie smuca,,pamietam ulewe ja mialam moze kilkanascie lat przegralismy wtedy taka szmata 1 do 0 jak ja sie gorliwie modlilam,,bedac dziewczyna ale juz odwiedzilam Oswiecim..jaka wola walki byla we mnie i mojej 80 letniej babci ktora sporo wycierpiala,,w czasie wojny razem plakalysmy,,bo taka szmata wpadla,,do dzis to pamietam dzis moj syn jest kibicem ale byl pilkarzem..niestety ciezka choroba przerwala jego kariere,,bramkarza...teraz tylko oglada wiec bedziemy razem dla niego wiec prosze o wygrany mecz....smutki pojda precz..:randka2: w kolo bedzie wesolo historia sie odwroci i nikt sie nie zasmuci...:milosc1: :zupa: tak wiec zostanmy razem pod niewielkim gazem....:dwa piwa:

Ja nie mogę powiedzieć o sobie, że jestem zagorzałym kibicem, ale dziś meczu nie opuszczę. Mam telewizor w pokoju, i dziś włączę go po raz drugi od przyjazdu.  Nawet piwo sobie w lodówce chlodzę, zeby dla spokojności wypić.
 Muszę ten mecz po cichu oglądać, bo pdp już bedzie spac, a jak się zbudzi będzie zła- szczególnie, jak nasi wygrają.

Babko cytowałam, bo nie wiem, jak się z Tobą mogę skontaktować.? chcę
04 września 2015 18:35
Babka

Ale nasi maja kibicow ho ho ho....:brawo1::brawo1::brawo1: piekne to ze jestesmy razem...wszystkie wierzymy ze sie uda..choc pewno bedzie ciezko ale to nasz kraj nasza historia i nasz Lewandowski...mamy ducha walki niechaj oni sie smuca,,pamietam ulewe ja mialam moze kilkanascie lat przegralismy wtedy taka szmata 1 do 0 jak ja sie gorliwie modlilam,,bedac dziewczyna ale juz odwiedzilam Oswiecim..jaka wola walki byla we mnie i mojej 80 letniej babci ktora sporo wycierpiala,,w czasie wojny razem plakalysmy,,bo taka szmata wpadla,,do dzis to pamietam dzis moj syn jest kibicem ale byl pilkarzem..niestety ciezka choroba przerwala jego kariere,,bramkarza...teraz tylko oglada wiec bedziemy razem dla niego wiec prosze o wygrany mecz....smutki pojda precz..:randka2: w kolo bedzie wesolo historia sie odwroci i nikt sie nie zasmuci...:milosc1: :zupa: tak wiec zostanmy razem pod niewielkim gazem....:dwa piwa:

Ja nie mogę powiedzieć o sobie, że jestem zagorzałym kibicem, ale dziś meczu nie opuszczę. Mam telewizor w pokoju, i dziś włączę go po raz drugi od przyjazdu.  Nawet piwo sobie w lodówce chlodzę, zeby dla spokojności wypić.
 Muszę ten mecz po cichu oglądać, bo pdp już bedzie spac, a jak się zbudzi będzie zła- szczególnie, jak nasi wygrają.

Babko cytowałam, bo nie wiem, jak się z Tobą mogę skontaktować.? chcę
04 września 2015 18:35
Babka

Ale nasi maja kibicow ho ho ho....:brawo1::brawo1::brawo1: piekne to ze jestesmy razem...wszystkie wierzymy ze sie uda..choc pewno bedzie ciezko ale to nasz kraj nasza historia i nasz Lewandowski...mamy ducha walki niechaj oni sie smuca,,pamietam ulewe ja mialam moze kilkanascie lat przegralismy wtedy taka szmata 1 do 0 jak ja sie gorliwie modlilam,,bedac dziewczyna ale juz odwiedzilam Oswiecim..jaka wola walki byla we mnie i mojej 80 letniej babci ktora sporo wycierpiala,,w czasie wojny razem plakalysmy,,bo taka szmata wpadla,,do dzis to pamietam dzis moj syn jest kibicem ale byl pilkarzem..niestety ciezka choroba przerwala jego kariere,,bramkarza...teraz tylko oglada wiec bedziemy razem dla niego wiec prosze o wygrany mecz....smutki pojda precz..:randka2: w kolo bedzie wesolo historia sie odwroci i nikt sie nie zasmuci...:milosc1: :zupa: tak wiec zostanmy razem pod niewielkim gazem....:dwa piwa:

Ja nie mogę powiedzieć o sobie, że jestem zagorzałym kibicem, ale dziś meczu nie opuszczę. Mam telewizor w pokoju, i dziś włączę go po raz drugi od przyjazdu.  Nawet piwo sobie w lodówce chlodzę, zeby dla spokojności wypić.
 Muszę ten mecz po cichu oglądać, bo pdp już bedzie spac, a jak się zbudzi będzie zła- szczególnie, jak nasi wygrają.
 
 
Babko cytowałam, bo nie wiem, jak się z Tobą mogę skontaktować.? Chcę o coś zapytać, jeśli można.
04 września 2015 18:38 / 1 osobie podoba się ten post
Ann1967

ale  w babci piwniczce jest jakieś winko, trzeba je wypróbować

Przynieś więcej,żeby i dla nas starczyło
04 września 2015 18:46 / 1 osobie podoba się ten post
Wymalować poliki jeszcze zdąrzysz, tylko siostruń nie wystrasz ;-)) Głośna też możesz być. Najwyżej sąsiedzi jutro będą na Ciebie dziwnie patrzeć ;-))
04 września 2015 19:23
Malami09 podam ci meila ja nie moge wbic malpy,,stary laptop wiec nie moge ci meila napisac musze wrocic do domu wymienic sprzet ale jak chcesz ty napisz do mnie na olakusmalpaonet.com.pl bede czekac,,,
04 września 2015 19:58
Babka

Malami09 podam ci meila ja nie moge wbic malpy,,stary laptop wiec nie moge ci meila napisac musze wrocic do domu wymienic sprzet ale jak chcesz ty napisz do mnie na olakusmalpaonet.com.pl bede czekac,,,

napisałam