Szukam koleżanki #4

21 lutego 2017 18:34 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Już myślalam ,że Moderator szuka koleżanki:-(

moderator też człowiek ,nie może szukać hi hi ,co dwóch to nie jeden-lub dwoje-prawda?
21 lutego 2017 21:37
Moze teraz ktos?

35452 Heuchelheim
22 lutego 2017 14:02
Jest jakas dobra duszyczka w 47877 Willich ??
22 lutego 2017 15:50
Barbara niepowtarzalna

Mylisz się serdeńko i to bardzo się mylisz . Barbara ( to ja :-) ) może se wypić .....lampkę wina ....kieliszek wódki ...łyk piwa - chociaż  nie lubię , bo gorzkie .....ale W DOMU . Barbara ( to ja : -) ) bez okazji i bez towarzystwa ( grupy ) nie pije .....Barbara ( to ja : -) ) kieliszek alkoholu wypija średnio raz na dwa lata ....Nie dasz rady Barbary skusić na wypicie czegokolwiek co procentami zajeżdża kiedy jest W PRACY  .....Twoje nadzieje spełzły na niczym ...Barbary nie uraczysz , więc podpuchy nie będzie . Amen :-)...... Tak se żartobliwie odpowiedziałam ( choć szczera to prawda ) na Twojego żartobliwego posta .....Noooo , taka zgrywuska już jestem i nic mi nie zrobisz , nie poradzisz na to , żebym się zmieniła ..... Jajcara jestem i ....coś tam ..........:lol3:

No to problem obopólny tu zauważam, bo ja czyli ja, wypijam w roku mniej jeszcze.
24 lutego 2017 10:41 / 1 osobie podoba się ten post
Jest ktoś życzliwy niedaleko 86504 Merching koło Augsburga ? Jestem mobilna i mam dużo czasu.
24 lutego 2017 14:00 / 1 osobie podoba się ten post
viola1501

Jest ktoś życzliwy niedaleko 86504 Merching koło Augsburga ? Jestem mobilna i mam dużo czasu.

Jak lubisz wypić to napisz na e-meila.
24 lutego 2017 14:48 / 6 osobom podoba się ten post
Juz Knorr ja tak uraczy , że nie dość , że zjedzie przedwcześnie do Polski , to jeszcze prawo jazdy utraci 
24 lutego 2017 14:55
A jest ktoś 49716 Meppen ??
24 lutego 2017 15:36 / 6 osobom podoba się ten post
Knorr

Jak lubisz wypić to napisz na e-meila.

Wypić to ja lubię ale w pracy tego unikam, a prawo jazdy mam 25 lat więc trochę byłoby szkoda....
24 lutego 2017 19:00
viola1501

Wypić to ja lubię ale w pracy tego unikam, a prawo jazdy mam 25 lat więc trochę byłoby szkoda....

Viola, jeśli chcesz spotkać się z kimś z Polski i na trzeźwo porozmawiać, to napisz na mojego podanego w profilu e-maila lub podaj swój. 
Z piciem żartowałem, bo spotkałem niedawno koleżankę, która upijała się w pracy i po krótkim czasie firma odesłała ją do domu ))
24 lutego 2017 19:03
Barbara niepowtarzalna

Juz Knorr ja tak uraczy , że nie dość , że zjedzie przedwcześnie do Polski , to jeszcze prawo jazdy utraci :lol3:

A kto powiedział, że ja?? Sprawdziłem, dzieli nas 150 km ))
A za fałszywe pomówienia no to wiesz co można. 
24 lutego 2017 19:07
Ja też mobilny i też nie mogę. A na rowerze po pijaku to tak jakbyś autem jechał. Poza tem szkoda kasy na cigarety, na alkohol. 
Zbyt cężko pracujemy z dala od bliskich, żeby to niszczyć. O sorry, o sobie napisałem. Inni niech palą i piją ile tylko chcą. Nie moja kasa )) 
24 lutego 2017 19:13 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

A kto powiedział, że ja?? Sprawdziłem, dzieli nas 150 km :-)))
A za fałszywe pomówienia no to wiesz co można. 

Wiesz co mi możesz ....powiedzmy , że dzwoneczku ? ...Nie strasz , nie strasz juz tutaj straszono ... Też coś ! Fałszywe pomówienia 
24 lutego 2017 19:17 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Ja też mobilny i też nie mogę. A na rowerze po pijaku to tak jakbyś autem jechał. Poza tem szkoda kasy na cigarety, na alkohol. 
Zbyt cężko pracujemy z dala od bliskich, żeby to niszczyć. O sorry, o sobie napisałem. Inni niech palą i piją ile tylko chcą. Nie moja kasa :-))) 

Bez jaj ...poważnie pytam .Nigdy nie paliłeś ?
24 lutego 2017 19:47
Barbara niepowtarzalna

Bez jaj ...poważnie pytam .Nigdy nie paliłeś ?

Nie pamiętam, dlatego może tak trudno mi zrozumieć kogoś kto pali. Ale byłem pewien, zanim tu do De przyjechałem, że Niemcy nie palą dużo tytoniu, albo jeśli to tylko niewielu. 
A tu widzę, że łoją równo, tak jak i my.
I za kołnierz też nie wylewają. Widziałem dzisiaj w sklepie spoż. dwóch rozgadanych już niemiaszków w roboczych ubrankach i 3 flaszki wódki czystej, do tego jakieś soki i czipsy ))
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.