30 dni bez słodyczy

27 października 2015 19:53
Diarana, przepraszam za chwilę żartu.

27 października 2015 19:53 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Po to mam piec ciasto żeby się obejść smakiem? Niby popatrzeć tylko jak dziadek je? I mlaska? I mówi jakie to pyszne?
I to nie ma być umartwianie??
Ciasto wolno,tłustych rzeczy nie wolno i kolacji po 18ej jesc nie wolno.

Cukier jest o wiele bardziej szkodliwy(tak przy odchudzaniu jak i przy zdrowym odżywianiu) od tłuszczu.
Oczywiście,że tłuszcze zwierzęce nie są nam tak bardzo potrzebne jak te roślinne,ale bez nich nie funkcjonuje ani zdrowie ani odchudzanie.
Co do 18 godziny to jeśli ktoś przyzwyczaił się do takiego trybu, to raczej mu nie zaszkodzi,-natomiast na pewno zaszkodzi przy zdrowym odchudzaniu,ponieważ jedzenie do 18 przy intensywnym dniu i późnym zasypianiu,to żaden dobry pommysł.......organizm kumuluje wtedy a nie spala.
Miałam okazję widzieć "głodną" jamę brzuszną na USG,i nie jest to fajny widok iedy wszystkie organy "cierpią" z głodu,pomimo tego,że my nie specjalnnie to odczówamy i nie wiele nas to obchodzi........tak jest w przypadku wielu funkcji naszego organizmu........temat rzeka:)
Okej,już się nie wymądrzam
27 października 2015 19:55 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

Diarana, przepraszam za chwilę żartu.

mnie przepraszasz a za co???no wiesz ...nawet mnie nie przepraszaj nie masz za co:))) buziolki
27 października 2015 20:02
Przepraszam za błąd,-poprawiłam go ale jakimś cudem nadal jest:(
27 października 2015 20:08 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

Diarana, przepraszam za chwilę żartu.

Dobry żart tynfa wart!
27 października 2015 20:19 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina1

Przepraszam za błąd,-poprawiłam go ale jakimś cudem nadal jest:(

Bo coś się chyba zrypało. Ja dzisiaj edytowałam swój wpis, bo chciałam coś dopisać i się nie dopisało. Drugi raz mi się nie chciało, bo się naprodukowałam :P
27 października 2015 20:22 / 1 osobie podoba się ten post
giunta

Bo coś się chyba zrypało. Ja dzisiaj edytowałam swój wpis, bo chciałam coś dopisać i się nie dopisało. Drugi raz mi się nie chciało, bo się naprodukowałam :P

Haha czasem to frustrujące prawda?:)))
Człowiek się produkuje i na koniec wychodzi wielki klops:)
Ja już dzisiaj chyba za bardzo zmęczona jestem i do tego głowa zawalona myślami,-bo strzelam takie byki,że aż w oczy kłują
27 października 2015 20:25 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina1

Haha czasem to frustrujące prawda?:)))
Człowiek się produkuje i na koniec wychodzi wielki klops:)
Ja już dzisiaj chyba za bardzo zmęczona jestem i do tego głowa zawalona myślami,-bo strzelam takie byki,że aż w oczy kłują:-)

Czasami tak jest :)
27 października 2015 20:32 / 1 osobie podoba się ten post
giunta

Czasami tak jest :)

Zgadza się:)
Czas wyłączyć komputer i pooglądać głupoty w TV........siebie mam na myśli oczywiście:))
Miłego wieczorku:))
27 października 2015 20:34 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina1

Zgadza się:)
Czas wyłączyć komputer i pooglądać głupoty w TV........siebie mam na myśli oczywiście:))
Miłego wieczorku:))

Wzajemnie i do jutra zapewne :)
28 października 2015 08:44
wprowadzilam nowe cwiczenie dla siebie jeszcze nigdy 1 minuta tak mi sie nie dluzyla haha ćwiczenie izometryczne do podmiany PODPARCIE w pozycji leżącej na palcach stop i rękach od nadgarstków po łokcie ...ciezkie ale juz czuje ze beda szybkie efekty :))))
28 października 2015 09:38 / 1 osobie podoba się ten post
Diarana

wprowadzilam nowe cwiczenie dla siebie jeszcze nigdy 1 minuta tak mi sie nie dluzyla haha ćwiczenie izometryczne do podmiany PODPARCIE w pozycji leżącej na palcach stop i rękach od nadgarstków po łokcie ...ciezkie ale juz czuje ze beda szybkie efekty :))))

Czyli chyba deskę-plank robisz:) . Lubię to ćwiczenie, fajnie wpływa na mięsnie brzucha i pleców, bo aby to cwiczenie dobrze wykonać, trzeba te mięśnie dobrze spiąć:)
28 października 2015 10:17 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Czyli chyba deskę-plank robisz:) . Lubię to ćwiczenie, fajnie wpływa na mięsnie brzucha i pleców, bo aby to cwiczenie dobrze wykonać, trzeba te mięśnie dobrze spiąć:)

to cwiczenie jest swietne!
28 października 2015 10:20 / 1 osobie podoba się ten post
Diarana

to cwiczenie jest swietne!

A co Ty mi tutaj z jakimiś ćwiczebnymi męczarniami wyjeżdżasz ? mialo być o słodyczach ,odwyku od nich a które to wchłaniam ogromniastymi ilościami ! Proszę natychmiast mi sie poprawić !
28 października 2015 14:55 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A co Ty mi tutaj z jakimiś ćwiczebnymi męczarniami wyjeżdżasz ? mialo być o słodyczach ,odwyku od nich a które to wchłaniam ogromniastymi ilościami ! Proszę natychmiast mi sie poprawić ! :-):-):-)

to za nasze wszystkie grzechy :)) !!