30 dni bez słodyczy

28 października 2015 15:21 / 4 osobom podoba się ten post
prawie 1 dzien zaliczony hehe
28 października 2015 15:23 / 2 osobom podoba się ten post
Diarana

prawie 1 dzien zaliczony hehe

Nie zniechcęcaj dziewczyn, dla Ciebie to żadna sztuka skoro cukru w domu nie masz. To i silnej woli nie musisz mieć
28 października 2015 15:31 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko1

Nie zniechcęcaj dziewczyn, dla Ciebie to żadna sztuka skoro cukru w domu nie masz. To i silnej woli nie musisz mieć :-):-):-)

Mam badzo silna wole ...gdybys mnie znala przekonalabys sie ...
28 października 2015 15:33 / 3 osobom podoba się ten post
Michaska tylko piecze ciasta cholerna piczka grochowa haha a kysz !!!!!!
28 października 2015 18:30 / 1 osobie podoba się ten post
Diarana

Michaska tylko piecze ciasta cholerna piczka grochowa haha a kysz !!!!!!

28 października 2015 19:04
Diarana

Michaska tylko piecze ciasta cholerna piczka grochowa haha a kysz !!!!!!

Drugi miesiac jestem na etapie cwiczen Chodakowsa ,,skalpel,,i efekty widac;Polecam
28 października 2015 19:48 / 1 osobie podoba się ten post
nadzieja

Drugi miesiac jestem na etapie cwiczen Chodakowsa ,,skalpel,,i efekty widac;Polecam

nie dam rady z chodakowska jestem nie wyspana i zmeczona do takiego skalpela ...rower lub biegam i 10 min  takich fest cwiczen stosuje i tez jest ok :) jeszcze babcia mi sie przeziebila jutro nie jedzie na pewno do seniora ...padne  
28 października 2015 19:49 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

:czerwieni sie:

no co 
28 października 2015 21:15 / 1 osobie podoba się ten post
Diarana

prawie 1 dzien zaliczony hehe

To ty?????
Piękna.
Czy na tamtym zdjęciu byłaś też ty? w kapeluszu? czy tak tylko cień tak padał?


28 października 2015 21:16
Diarana

Mam badzo silna wole ...gdybys mnie znala przekonalabys sie ...

nijak się ma silna wola do uzależnienia od czegokolwiek.

28 października 2015 21:17 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap

To ty?????
Piękna.
Czy na tamtym zdjęciu byłaś też ty? w kapeluszu? czy tak tylko cień tak padał?


to ja ale o kapeluszu pierwsze ,,slysze,, nie zadnego kapelusza nie mialam....
28 października 2015 21:25
Diarana

to ja ale o kapeluszu pierwsze ,,slysze,, nie zadnego kapelusza nie mialam....

Podoba mi się, ale ja ciebie na poprzednim awatarze w kapeluszu postrzegała, bardzo mi się podobał tamten wizerunek, no popatrz ..............cień taki............a co nie mogę sobie ludzi widzieć tak jak ja chcę?Mogę i nikt mi nie zabroni.A rozmawiało i rozmawia mi się z tobą super, kapelusz tu nie ma znaczenia ..... Itak sobie pomyślałam, czy nie chciałabyś tego wątku przemienić w swój blog........ było by super, oczywiście jak dla mnie
 
28 października 2015 22:04 / 2 osobom podoba się ten post
W ramach dnia bez slodyczy wrabalam z Teresa ciasto malinowe. Na biszkopcie, z kremem i posypka orzechowa. No i z bita smietana, oczywiscie Prawie mi sie udalo hehe... A co do cwiczen. Mam takie moje "ulubione". Lezysz na brzuchu z lekko uniesionymi nad podloga rekoma i nogami. Brzuch na podlodze, reszta kilka, kilkanascie cm nad podloga. Daje niezle w...cztery litery
29 października 2015 06:07 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap

Podoba mi się, ale ja ciebie na poprzednim awatarze w kapeluszu postrzegała, bardzo mi się podobał tamten wizerunek, no popatrz ..............cień taki............a co nie mogę sobie ludzi widzieć tak jak ja chcę?Mogę i nikt mi nie zabroni.A rozmawiało i rozmawia mi się z tobą super, kapelusz tu nie ma znaczenia ..... Itak sobie pomyślałam, czy nie chciałabyś tego wątku przemienić w swój blog........ było by super, oczywiście jak dla mnie
 

bardzo mi milo Kochana... ze mna da sie pogadac ,,nie gryze,,...:)))co do blogu...to nie dla mnie taka zabawa...
30 października 2015 09:48 / 2 osobom podoba się ten post
wczorajszy 2 dzien zaliczony teraz 3 ....