Wyłowione z sieci 3

31 marca 2020 16:27 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Mnie tam wszystko jedno kiedy się te wybory odbędą bo może być, że nie będę głosowała jak np. wyjadę do DE. Ale zdumiewa mnie fakt jak łatwo ludzie dają się "zainfekować" nienawiścią do myślących inaczej. Speców od takich technik sterowania społeczeństwem powinno się za genitalia wieszać, kroić i solić. Społeczeńswo jest zróżnicowane i powinno miec zróżnicowane poglądy, bo czasu "jednomyślności" już minęły. Ludzie zapominają, że nasz piękny kraj jest łakomym kąskiem dla wielu, nie ze względu na piękne widoki ale ze względu na runek zbytu i tanią siłę roboczą. Tu chodzi o ogromne pieniądze i dlatego wszystkie chwyty będą dozwolone. 

Mnie tam tez wszystko jedno. Moze w ogole nie byc bo nie chodze wcale. Kto przyjdzie to mnie okrada i dyma w taki sposob zebym nie czul jeszcze.
Nie chodze, nie narzekam na polityke, nie interesuje sie.
A jakbym byl w kraju to stosowalbym sie do zalecen bo jaka wladze mamy to mamy, innej teraz nie bedzie.
31 marca 2020 21:04 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nic tak człowieka nie cieszy jak cudze nieszczęście :-) Stąd radocha jak ktoś przydzwoni przeciwnikowi i manipulatorzy takie niskie instynkty wykorzystują. Trudno będzie to zwalczyć, bo każdy ciągnie w swoją stronę. I partia rządząca i opozycja.

No niestety upartyjnienie polityki jest ohydne. Tylko interes partii się liczy. Reszta to tło. 
08 kwietnia 2020 09:32
19 kwietnia 2020 11:00 / 5 osobom podoba się ten post
26 kwietnia 2020 09:46 / 4 osobom podoba się ten post
Śniło mi się coś... A raczej śnił mi się ktoś...
 
26 kwietnia 2020 09:58 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Śniło mi się coś... A raczej śnił mi się ktoś...
 

Sen mara....
26 kwietnia 2020 09:59 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Sen mara....:smiech2:

Już mnie straszy
26 kwietnia 2020 10:01 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Już mnie straszy:-(
:smiech2:

....a kysz , a kysz........
26 kwietnia 2020 11:01 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Śniło mi się coś... A raczej śnił mi się ktoś...
 

Poważny problem masza może wizjoner z Ciebie Człowiek z Koroną...
26 kwietnia 2020 11:07 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Poważny problem masz:hihi:a może wizjoner z Ciebie :eureka:Człowiek z Koroną...:ucieka:

Weż nie strasz...
26 kwietnia 2020 11:08 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Weż nie strasz...

Ten to dopiero sieje  .... 
03 czerwca 2020 12:02 / 2 osobom podoba się ten post
12 czerwca 2020 15:20 / 3 osobom podoba się ten post
https://dobrewiadomosci.net.pl/9660-co-sprawia-ze-jestesmy-szczesliwy-oto-wynik-badania-trwajacego-75-lat/
 
Ciekawy artykuł przeczytałam. Dla leniwych parę zdań o nim. Od 1938 śledzono losy dwóch grup mężczyzn- 724 osoby- zaczynających studia na Harvardzie i żyjących w najbiedniejszych dzielnicach Bostonu. Rozmawiano z ich rodzicami, przebadano ich pod kątem zdrowotnym. Rozmawiano z nimi co dwa lata, ich rodzinami, badano krew, przeglądano karty medyczne, itp. I po tych 75 lat doszli to takiej konkluzji: "Dobre relacje z innymi ludźmi sprawiają, że jesteśmy zdrowi i szczęśliwi. Kropka."

 
"druga ważna lekcja, jaką wyciągnęliśmy, jest taka, że nie liczy się tylko liczba twoich znajomych czy wierność w związku, ale przede wszystkim jakość bliskich relacji z innymi. Życie w cieniu jakiegoś konfliktu bardzo źle wpływa na nasze zdrowie. Na przykład małżeństwa, w których często dochodzi do kłótni, okazują się bardzo złe dla stanu zdrowia, gorsze niż rozwód. Natomiast życie w zgodzie, w przyjaznych związkach nas chroni."
 
"A trzecią lekcją, jakiej nauczyliśmy się o związkach i naszym zdrowiu, było to, że udane związki nie chronią tylko naszych ciał, ale też umysły."
12 czerwca 2020 15:23 / 4 osobom podoba się ten post
Jeszcze cytaty z tego artykułu:
"Wielu, tak jak ci z pokolenia Milenium w niedawno przeprowadzonych badaniach, zaczynało jako młodzi ludzie, wierzący, że potrzebują bogactwa, sławy i wielkich osiągnięć, aby być w życiu szczęśliwym. Ale minęło 75 lat, podczas których nasze badania wykazały, że ci, którzy zwrócili się w stronę związków, rodziny, przyjaciół czy wspólnot zaszli najdalej."
 
"Chciałbym zakończyć cytatem z Marka Twaina. Ponad 100 lat temu, spoglądając na swoje życie, napisał: “Nie ma czasu – tak krótkie jest życie – na sprzeczki, przeprosiny, zawiść, wyjaśnienia. Jest tylko czas na kochanie, i to w tej chwili, że się tak wyrażę”.
Dobre życie oparte jest na dobrych związkach."

 
Dodałam, bo chodzi tu o związki z ludźmi ogólnie, nie tylko o rodzinę.