Zakrzep żylaków

29 lutego 2016 14:11
czy miała któraś do czynienia z zakrzepem żylaków??
29 lutego 2016 14:23
mzap88

czy miała któraś do czynienia z zakrzepem żylaków??

Jeżeli zrobiła się bula to trzeba do szpitala a przynajmniej do lekarza.Zakrzep żylaków jest niebezpieczny bo może się przedmieścic do żył głównych i doprowadzic do zatoru i wylewu.Moja teściowa dostała na to leki w szpitalu, niestety nie wiem jakie. Nosiła też specjalne pończochy i zawijala nogi ubitymi liśćmi kapusty.
29 lutego 2016 14:26
Brawkaa

Jeżeli zrobiła się bula to trzeba do szpitala a przynajmniej do lekarza.Zakrzep żylaków jest niebezpieczny bo może się przedmieścic do żył głównych i doprowadzic do zatoru i wylewu.Moja teściowa dostała na to leki w szpitalu, niestety nie wiem jakie. Nosiła też specjalne pończochy i zawijala nogi ubitymi liśćmi kapusty.

no ten ktoś jest właśnie w szpitalu i udrożniają te żyły...
ten ktoś jest pod 90tkę, poważna sprawa.
:(
29 lutego 2016 14:32 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

no ten ktoś jest właśnie w szpitalu i udrożniają te żyły...
ten ktoś jest pod 90tkę, poważna sprawa.
:(

Jeżeli nie ma bardzo zwapnionych żył to wszystko będzie dobrze, w szpitalu zabiegi na żylaki są często wykonywane więc bez obaw. Nie zamartwiaj się , w tym wieku jednak różnie bywa. Moja teściową ma 84 lata i jej pomogły leki bo na operację usunięcia żylaków się nie zgodzila. 
29 lutego 2016 14:55
mzap88

no ten ktoś jest właśnie w szpitalu i udrożniają te żyły...
ten ktoś jest pod 90tkę, poważna sprawa.
:(

Niebezpieczny zabieg.Jesli skrzep się oderwie to...ale nie chcę krakać życzę zdrowia tej osobie
29 lutego 2016 15:14
Marta

Niebezpieczny zabieg.Jesli skrzep się oderwie to...ale nie chcę krakać życzę zdrowia tej osobie

i to jeszcze w tym wieku ;/

ech. Oby ten pan z tego wyszedł.....
29 lutego 2016 19:18
Mam pytanie czy opikunka ma obowiazek obcinania paznokci u nog
29 lutego 2016 19:19 / 4 osobom podoba się ten post
Anna53

Mam pytanie czy opikunka ma obowiazek obcinania paznokci u nog

Opanuj się kobieto, wszędzie zadajesz to pytanie, bez przesady. Już otrzymałaś odpowiedź.
29 lutego 2016 19:35 / 4 osobom podoba się ten post
:No wlasnie ,Ma obowiazek obgryzania paznokci :
29 lutego 2016 19:52 / 2 osobom podoba się ten post
Anna53

Mam pytanie czy opikunka ma obowiazek obcinania paznokci u nog

chyba ci sie watki popierniczyly....
29 lutego 2016 21:02
Parę lat temu byłam u małżeństwa.Pani dostała trombozy,nogą spuchła jak bańka.Parę dni była w szpitalu na przepychanki żył.Niestety po dwóch tygodniach zmarła.Zator poszedł za daleko i ratunku nie było.


Sama będę mieć operację na żylaki za dwa tygodnie.Z leków to biorę tylko maxi 3 vena i noszę podkolanówki uciskowe.Mam nadzieję ,że po operacji będzie lepiej.
29 lutego 2016 21:11
Laserową metodą czy tradycyjną?
29 lutego 2016 21:14
teresadd

Parę lat temu byłam u małżeństwa.Pani dostała trombozy,nogą spuchła jak bańka.Parę dni była w szpitalu na przepychanki żył.Niestety po dwóch tygodniach zmarła.Zator poszedł za daleko i ratunku nie było.


Sama będę mieć operację na żylaki za dwa tygodnie.Z leków to biorę tylko maxi 3 vena i noszę podkolanówki uciskowe.Mam nadzieję ,że po operacji będzie lepiej.

o kurczę.

mam jednak nadzieję,że w tym przypadku się tak nie skonczy...
Panu aktualnie zbijaja wysokie cisnienie....... mial 200 teraz 190....
29 lutego 2016 21:17
Marta

Laserową metodą czy tradycyjną?

Tradycyjną.Na laser kolejki,prywatnie  też ,to w styczniu ustaliła termin i mogłam już za trzy tygodnie mieć zabieg więc nie tak żle.Powinnam była jesienią zrobić ,ale marzec to ostatni dzwonek przed latem.
29 lutego 2016 21:20
A podzielisz się wrażeniami po operacji,bo interesuje mnie ten temat ( niestety).