Wypieki #2

27 kwietnia 2016 15:19 / 1 osobie podoba się ten post
espana69

Skad mam wiedziec gdzie bidulke pochowaja...

Tam gdzie "bidulka" tam i wieniec.
27 kwietnia 2016 15:20 / 1 osobie podoba się ten post
espana69

A nie mozemy sie poprostu normalnie pokochac bez tej przemocy..? Po jaki ch...mi czapka w lozku? Musisz porozmawaic z psycholgiem. :palka:

No jak to? Do spania czapka. Zebys nie mial zimno we wlosy. To znaczy tam gdzie je masz. Z psychologiem mam rozmawiac? O tym,ze Ci zimno w glowe?
Nijak nie ogarniam...
27 kwietnia 2016 15:21 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Tam gdzie "bidulka" tam i wieniec.

Ok.Jestesmy z Toba...
27 kwietnia 2016 15:25 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

No jak to? Do spania czapka. Zebys nie mial zimno we wlosy. To znaczy tam gdzie je masz. Z psychologiem mam rozmawiac? O tym,ze Ci zimno w glowe?
Nijak nie ogarniam...

To,ze czegos nie ogarniasz to akurat wiem od dluzszego czasu...Nie jest mi zimno na owlosionych terenach i nie spie w czapce.Moja babka spi w helmie i ma radiostacje pod lozkiem...
27 kwietnia 2016 15:26 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Interesujący ten wieniec, z ciekawości poszukalam u wujka Google. Ja też w dalszym ciągu nie mogę wstawiać zdjęć: (  Tylko na tym forum. Gdzie indziej nie ma problemu.

To jest ciasto składem podobne do naszej babki, masa budyniowa wzbogacona o żółtka, dżem porzeczkowy i obsypane zrobionym krokantem/ migdały, masło, cukier brązowy, przesmazone, utłuczone. Wizualnie ładny, nie wiem jak w smaku , czekam do jutra, musi się przegryżć.
27 kwietnia 2016 15:27
espana69

O,nastepny niedoslodzony amator cudzych ciastek. Michasia,daj kawalek bo zyc nie da.Fioletowa! A sera se natrzyj...:fastfood:

Zaraz Ci podrzucę jak tylko Modi naprawi serwer:)
27 kwietnia 2016 15:28 / 2 osobom podoba się ten post
espana69

To,ze czegos nie ogarniasz to akurat wiem od dluzszego czasu...Nie jest mi zimno na owlosionych terenach i nie spie w czapce.Moja babka spi w helmie i ma radiostacje pod lozkiem...

A na imie Gustlik. Tyz piknie :P
27 kwietnia 2016 15:31 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

A na imie Gustlik. Tyz piknie :P

Hermenegilda a pro pos Gustlika.
27 kwietnia 2016 15:40
Brunhilda ladniej :))
27 kwietnia 2016 16:23 / 1 osobie podoba się ten post
espana69

Hermenegilda a pro pos Gustlika.

Gustlik to mi się bardziej kojarzy z Honoratką
27 kwietnia 2016 16:31
ivetta

Gustlik to mi się bardziej kojarzy z Honoratką

Tak.Z latajacym jajkiem po talerzu i przestrzelonym termosem to z pewnoscia.Ale to akurat odniesienie do tytulu jednego z odcinkow serialu, bodajze 12 "Odwiedziny Hermenegildy".
27 kwietnia 2016 17:56 / 3 osobom podoba się ten post
Espana69, proszę Cię, zostań tutaj w tym jednym, jedynym temacie: Wypieki! Wypiekasz najlepsze suchary. Skąd ty się urwałeś trollu?! Nie rozumiem czego ty szukasz na tym forum, ani się od Ciebie niczego dowiedzieć o pracy nie można, ani Ty niczego nowego wiedzieć nie chcesz? Jak masz dalej zasypywać nas swoimi sucharkami, to lepiej wracaj skąd wypadłeś trollu!
27 kwietnia 2016 18:07 / 4 osobom podoba się ten post
fado

Espana69, proszę Cię, zostań tutaj w tym jednym, jedynym temacie: Wypieki! Wypiekasz najlepsze suchary. Skąd ty się urwałeś trollu?! Nie rozumiem czego ty szukasz na tym forum, ani się od Ciebie niczego dowiedzieć o pracy nie można, ani Ty niczego nowego wiedzieć nie chcesz? Jak masz dalej zasypywać nas swoimi sucharkami, to lepiej wracaj skąd wypadłeś trollu!

A co Ci przeszkadza ma wiecej lajkow od Ciebie widocznie lubia dziewczyny "suchary". Tyle tu miejsca ,że dla wszystkich wystarczy .
27 kwietnia 2016 18:24 / 2 osobom podoba się ten post
Nie piszę na tym forum dla lajków, Mleczko(w czwartym wcieleniu, ocieleniu, no... nieważne). Nie jestem kolekcjonerem lajków ani nie cierpię specjalnie, że nie mam stu przyjaciół w wirtualnym świecie. Jestem tu nasza słodka koleżanko, bo tak jak Ty lubię czytać to forum. Najbardziej kiedy jest we wpisach pomocne mi w pracy, kiedy ktoś pisze śmiesznie, zabawnie, ale nie jak Espana69 wciska mi sucharki. Wiem, wiem Mleczko, że lubisz być przekorna, no cóż takie twoje prawo, a moje by i swoją opinią też się podzielić.
27 kwietnia 2016 19:57 / 2 osobom podoba się ten post
fado

Nie piszę na tym forum dla lajków, Mleczko(w czwartym wcieleniu, ocieleniu, no... nieważne). Nie jestem kolekcjonerem lajków ani nie cierpię specjalnie, że nie mam stu przyjaciół w wirtualnym świecie. Jestem tu nasza słodka koleżanko, bo tak jak Ty lubię czytać to forum. Najbardziej kiedy jest we wpisach pomocne mi w pracy, kiedy ktoś pisze śmiesznie, zabawnie, ale nie jak Espana69 wciska mi sucharki. Wiem, wiem Mleczko, że lubisz być przekorna, no cóż takie twoje prawo, a moje by i swoją opinią też się podzielić.

Miejsca masz dosc dziel sie i ciel sie powodzenia