Eurolines

13 maja 2016 21:37 / 1 osobie podoba się ten post
Koleżanka z sąsiedniego forum i pracująca w sąsiedniej miejscowości dziś mi opowiadała, jak przez połączenie Eurolines z Sindbadem została na lodzie :/. Sindbad zlikwidował jej linię i mimo, że ma bilet powrotny, nie będzie mogła dojechać do celu, zabraknie 130 km.. Agencja z Krakowa na A ;) nie widzi problemu, ma radzić sobie sama. 
13 maja 2016 22:13 / 1 osobie podoba się ten post
monia2077

Dzisiaj kupiony bilet na środę do Regensburga koszt biletu prawie o 50zł.droższy.Polikwidowali kilka tras i przesiadki też w innych miejscach.Broniłam sie od Sindbada ale zobaczymy czas pokaże.Pani w biurze powiedziała że karty stałego klienta u Sindbada od 1500zł.a nie tak jak było u Eurolines za 1000zł.

Podobno respektują Kartę Stałego  Klienta z Eurolines w Sindbadzie .Moja znajoma miała  tak i teraz kilka dni temu  kupowała bilet i miała zniżkę w Sindbadzie .
14 maja 2016 07:07
salazar

Koleżanka z sąsiedniego forum i pracująca w sąsiedniej miejscowości dziś mi opowiadała, jak przez połączenie Eurolines z Sindbadem została na lodzie :/. Sindbad zlikwidował jej linię i mimo, że ma bilet powrotny, nie będzie mogła dojechać do celu, zabraknie 130 km.. Agencja z Krakowa na A ;) nie widzi problemu, ma radzić sobie sama. 

Jest wyjscie ..tylko bus........maja w umowie zapewnic transport.......dzwonic bic na ALARM i nie dac sie.............
14 maja 2016 07:25 / 1 osobie podoba się ten post
Babka

Jest wyjscie ..tylko bus........maja w umowie zapewnic transport.......dzwonic bic na ALARM i nie dac sie.............:cegla:

Babko, panie w firmie powiedziały jej, że nic nie mogą zrobić i ma sobie sama radzić. Finito. Nawet nie wiem, czy usłyszała "przepraszam" :/.
14 maja 2016 07:41 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Babko, panie w firmie powiedziały jej, że nic nie mogą zrobić i ma sobie sama radzić. Finito. Nawet nie wiem, czy usłyszała "przepraszam" :/.

OPISAC FIRME DO RODZINY SIE ZWROCIC A NIE POPUSCIC,,,,,,,SAME TO ONE SE MOGA W KIBLU,,,,,,,,,DAC RADE,,,,,,,
14 maja 2016 15:13 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Tak trzy dni przed.Myślę że to ostateczny termin.Jeszcze mi się nie zdarzyło ,żeby miejsc nie było.Jak wracałam po Nowym Roku to na jednej trasie jechały dwa autokary i extra wydzielony autokar do Monachium.Ją osobiście bukuje miejsce tak z tydzień wcześniej.Chyba że to święta to możliwie jak tylko znam datę.

Podziękowajki:) Ja jechałam dopiero 2 razy takim busem(raz do PL,raz do DE)dlatego nie mam doświadczenia i tak wypytuje po mądrych ludziach ;)  
14 maja 2016 16:15
Kurcze, to jakaś tragedia się dzieje. Teraz Sindbad będzie wyrywał siedzenia z Eurobusa i wstawiał te swoje, co to powyrywali z autokarów MPK To poczujemy się "zadbane".
14 maja 2016 16:26 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Kurcze, to jakaś tragedia się dzieje. Teraz Sindbad będzie wyrywał siedzenia z Eurobusa i wstawiał te swoje, co to powyrywali z autokarów MPK :lol1: :lol3: To poczujemy się "zadbane".

Mych bo Ty się nie zastanawiaj tylko pędż na pociąg:) sprawdzasz czasami@?
14 maja 2016 16:35 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Mych bo Ty się nie zastanawiaj tylko pędż na pociąg:) sprawdzasz czasami@?

Wszelki duch ...    Doroteeee gdzieś Ty sie zapodziała ???  Zaraz lukne co tam jest.
14 maja 2016 16:37 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Podobno respektują Kartę Stałego  Klienta z Eurolines w Sindbadzie .Moja znajoma miała  tak i teraz kilka dni temu  kupowała bilet i miała zniżkę w Sindbadzie .

Moje drogie Panie,-tak dla wiadomości......Sindbad powoli wykupuje Eurolines........na razie jest pół na pół ale to na pewno się zmieni:)
Ja już jechałam autokarem,który miał dwie tabliczki za szybą........i na pewno nie jest to znak jedności bo to mega konkurencja:)
A skąd wiem to nie powiem
14 maja 2016 17:09 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina1

Moje drogie Panie,-tak dla wiadomości......Sindbad powoli wykupuje Eurolines........na razie jest pół na pół ale to na pewno się zmieni:)
Ja już jechałam autokarem,który miał dwie tabliczki za szybą........i na pewno nie jest to znak jedności bo to mega konkurencja:)
A skąd wiem to nie powiem:tanczy:

Przewoźnicy Eurobusa już wykonują przewozy zgodnie z Sindbadem, prawie wszystkie linie i przystanki są pod Sindbada już, a Eurobus  jest w likwidacji i ostatnia deska przyszła od Sindbada, także to kwestia czasu kiedy to wszystko będzie Sindbad :) Kierowcy Eurobusa twierdzą że Sindbad może tego z czasem nie udźwignąć i większość się zwalnia i ucieka na ciężarówki :)
14 maja 2016 17:19 / 1 osobie podoba się ten post
Marla2805

Przewoźnicy Eurobusa już wykonują przewozy zgodnie z Sindbadem, prawie wszystkie linie i przystanki są pod Sindbada już, a Eurobus  jest w likwidacji i ostatnia deska przyszła od Sindbada, także to kwestia czasu kiedy to wszystko będzie Sindbad :) Kierowcy Eurobusa twierdzą że Sindbad może tego z czasem nie udźwignąć i większość się zwalnia i ucieka na ciężarówki :)

Każdy ma swoje zdanie na ten temat.
Ja znam kierowców,którzy robią odwrotnie....z ciężarówki do Sindbada:)
Myślę,że logistyka takiego przedsięwzięcia musi być doskonale przemyślana,pracuje na to sztab ludzi...nie takie korporacje widział ten świat,taki Sindbad to tylko kropla w morzu:)
No ale,-pożyjemy zobaczymy:)
14 maja 2016 17:33 / 1 osobie podoba się ten post
Dokladnie.Oby tylko szczęśliwie dojechać!Tyle nieszcześć na świecie,że nie będę się skarzyc na niewygodne siedzenie czy dodatkowa przesiadkę
14 maja 2016 17:43 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina1

Każdy ma swoje zdanie na ten temat.
Ja znam kierowców,którzy robią odwrotnie....z ciężarówki do Sindbada:)
Myślę,że logistyka takiego przedsięwzięcia musi być doskonale przemyślana,pracuje na to sztab ludzi...nie takie korporacje widział ten świat,taki Sindbad to tylko kropla w morzu:)
No ale,-pożyjemy zobaczymy:)

No i ja mam negatywne niestety, Pani widać sympatyczka Sindbada, no ale cóż kazdy ma swoje zdanie. A co do tego przedsięwzięcia to nie jest połączenie a powolne wykupienie przez Sindbada. No ale nikt nie bedzie mówił głosno przecież by nie odstraszyć klientów. Sindbad chce być wielki no i jak na razie mu t powolutku wychodzi. A co do logistyki to likwidacje miejscowości to chyba nie całkiem dobry pomysł? W ten sposób ludzie będą szukać innych rozwiazań :)
14 maja 2016 21:04
Marla2805

No i ja mam negatywne niestety, Pani widać sympatyczka Sindbada, no ale cóż kazdy ma swoje zdanie. A co do tego przedsięwzięcia to nie jest połączenie a powolne wykupienie przez Sindbada. No ale nikt nie bedzie mówił głosno przecież by nie odstraszyć klientów. Sindbad chce być wielki no i jak na razie mu t powolutku wychodzi. A co do logistyki to likwidacje miejscowości to chyba nie całkiem dobry pomysł? W ten sposób ludzie będą szukać innych rozwiazań :)

Sympatyczka Sindbada???
Ani mnnie on ziębi ani grzeje,mnie interesuje tylko bezpieczna podróż do domu,a czy to będzie Sindbad czy ktokolwiek inny to mi wuszt prosze Pani.
Ludzie niech szukają rozwiązań dla siebie najkorzystniejszych,takie mają prawo........a realia są takie,że ani Sindbad ani żaden inny przewoźnik się tym nie interesuje,bo dla nich tylko wpływy się liczą.
To obiektywne,a nie "sympatyczne" spojrzenie na sprawę proszę Pani.
Pozdrawiam:)