PIENIĄŻEK-Jantur przewozy osobowe

06 lipca 2016 07:16 / 4 osobom podoba się ten post
Firma z Gryfowa Slaskiego,mialam " przyjemnosc"wracac z nimi,byl to moj pierwszy i ostatni raz.Potrzebowalam transportu na juz,zadzwonilam z pytaniem czy zabiora mnie do Zielonej Gory - owszem padla odpowiedz.Kierowca przyjechal punktualnie,lecz na samo Dzien dobry uslyszalam,ze kierowcy rzucali gromy iz czeka ich jazda ,choc obsluguja Lubuskie i tak sie bardzo reklamuja ,jako firma rzetelna,nic bardziej mylnego!!!!Pan kierowca dowiozl mnie do Zgorzelca i odsprzedal innej firmie  ,gdzie uslyszalam,ze albo jade tylko do Nowej Soli,albo zostaje,mam zalatwiac sobie transport ( od N.S. do Z.G jest 23 km) Nerwy i jeszcze raz nerwy ,wykonalam tel do meza,zeby przyjechal po mnie,zadzwonilam do firmy z awantura ,po dluzszym czasie ,firma oddzwonila do kierowcy,ze ma mnie zawiezc do Z.G.,kierowca nic nie winien,mial swoja trase,a tu jeszcze bonus,podziekowalam,bo maz juz byl w trasie.Jezdze kilka lat,ale z takim sposobem traktowania spotkalam sie pierwszy raz,zaplacilam extra za dowoz pod dom, a zafundowano mi extra narwy.Z firmy Pieniążek ,nie dostalam nawet tel ze slowem przepraszamy za zaistniala sytuacje.Nigdy juz nie skorzystam z uslug tej firmy ,ja - nie polecam!!!!!!!!
06 lipca 2016 07:46
magdzie

Firma z Gryfowa Slaskiego,mialam " przyjemnosc"wracac z nimi,byl to moj pierwszy i ostatni raz.Potrzebowalam transportu na juz,zadzwonilam z pytaniem czy zabiora mnie do Zielonej Gory - owszem padla odpowiedz.Kierowca przyjechal punktualnie,lecz na samo Dzien dobry uslyszalam,ze kierowcy rzucali gromy iz czeka ich jazda ,choc obsluguja Lubuskie i tak sie bardzo reklamuja ,jako firma rzetelna,nic bardziej mylnego!!!!Pan kierowca dowiozl mnie do Zgorzelca i odsprzedal innej firmie  ,gdzie uslyszalam,ze albo jade tylko do Nowej Soli,albo zostaje,mam zalatwiac sobie transport ( od N.S. do Z.G jest 23 km) Nerwy i jeszcze raz nerwy ,wykonalam tel do meza,zeby przyjechal po mnie,zadzwonilam do firmy z awantura ,po dluzszym czasie ,firma oddzwonila do kierowcy,ze ma mnie zawiezc do Z.G.,kierowca nic nie winien,mial swoja trase,a tu jeszcze bonus,podziekowalam,bo maz juz byl w trasie.Jezdze kilka lat,ale z takim sposobem traktowania spotkalam sie pierwszy raz,zaplacilam extra za dowoz pod dom, a zafundowano mi extra narwy.Z firmy Pieniążek ,nie dostalam nawet tel ze slowem przepraszamy za zaistniala sytuacje.Nigdy juz nie skorzystam z uslug tej firmy ,ja - nie polecam!!!!!!!!

Magda , ja jechałam tez na juz do domu tak zatęsknilam , że musiałam jechac. Zadzwoniłam do swojej firmy z , ktora jeżdżę i chociaż nie był to ich dzień załatwili mi przewoźnika. Nie  miałam problemów z dotarciem do domu. Już pisałam kilkakrotnie o tej firmie.Cena przejazdu w normie i karnet na dodatek. A komfort jazdy zalezy z kim jedziesz (chodzi o współpodróżnych) kierowcy są ok. Nawet torby , ktore sie nie mieszcza zabieraja bez gadania. Przepakowuja kofer w aucie i po kłopocie. Wiedza ,że każda z nas cos tam wiezie. Polecam, firma  sprawdzona jeżdżę z nimi juz kilka ładnych lat.
06 lipca 2016 14:25 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Firma z Gryfowa Slaskiego,mialam " przyjemnosc"wracac z nimi,byl to moj pierwszy i ostatni raz.Potrzebowalam transportu na juz,zadzwonilam z pytaniem czy zabiora mnie do Zielonej Gory - owszem padla odpowiedz.Kierowca przyjechal punktualnie,lecz na samo Dzien dobry uslyszalam,ze kierowcy rzucali gromy iz czeka ich jazda ,choc obsluguja Lubuskie i tak sie bardzo reklamuja ,jako firma rzetelna,nic bardziej mylnego!!!!Pan kierowca dowiozl mnie do Zgorzelca i odsprzedal innej firmie  ,gdzie uslyszalam,ze albo jade tylko do Nowej Soli,albo zostaje,mam zalatwiac sobie transport ( od N.S. do Z.G jest 23 km) Nerwy i jeszcze raz nerwy ,wykonalam tel do meza,zeby przyjechal po mnie,zadzwonilam do firmy z awantura ,po dluzszym czasie ,firma oddzwonila do kierowcy,ze ma mnie zawiezc do Z.G.,kierowca nic nie winien,mial swoja trase,a tu jeszcze bonus,podziekowalam,bo maz juz byl w trasie.Jezdze kilka lat,ale z takim sposobem traktowania spotkalam sie pierwszy raz,zaplacilam extra za dowoz pod dom, a zafundowano mi extra narwy.Z firmy Pieniążek ,nie dostalam nawet tel ze slowem przepraszamy za zaistniala sytuacje.Nigdy juz nie skorzystam z uslug tej firmy ,ja - nie polecam!!!!!!!!

Ja ze 2 razy jechałam z Pieniazkiem , ale było OK
Natomiast ostatnio zachciało mi się wracać z nieznanym przewoźnikiem ( bardzo milutki i elokwentny pan przyjmował zlecenie).
Dzien przed zadzwonił ze z przyczyn technicznych nie odbiorą mnie...mało mnie szlag nie trafił.
Postanowiłam ze jade teraz tylko ze znanymi Busiarniami
21 lipca 2019 18:49 / 1 osobie podoba się ten post
Na wysokości miejscowości Wykroty bus przewoźnika Jantur-Pieniążek wjechał na przejazd w trakcie zamykania szlabanów i utknął między zaporami, a tymczasem nadjeżdżał pociąg Kolei Dolnośląskich. Maszynista w porę zareagował i zdołał zwolnić, a kierowca busa zdołał zmieścić się między rotami, a szlabanem.
 
Firma Jantur-Pieniążek z Gryfowa Śląskiego wydała oświadczenie na Facebooku. Zapewniła, że nie toleruje takich zachowań i ten kierowca za kółkiem już u nich nie siądzie. Przeprosiła również pasażerów busa i pozostałych uczestników zdarzenia za zachowanie swojego pracownika. 
Więcej: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polska/bus-z-ludzmi-na-przejezdzie-kolejowym-szokujace-wideo-na-facebooku
Brak słów .