Powrót do domu i rozwód

13 listopada 2016 14:19 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Baśka N. co Ty... Nie kapujesz... Kama nas resocjalizuje i wciąga nas w ćwiczenie gdzie ona jedno mówi,  drugie myśli, trzecie czuje, a czwarte robi, a my mamy te cztery miec w jednym ... (być może jeszcze małym palcu) :brak wiary:

A widzissss taka jakaś niekumata jestem . 
13 listopada 2016 14:28 / 3 osobom podoba się ten post
bieta

Dzisiaj, z perspektywy wielu lat czuję się szczęśliwa i wolna.
Rozwód trwał p r a w i e 3 lata.

Z pewnością też o te doswiadczenia silniejsza!  oby wszystko szło dalej po Twojej myśli, życze Ci tego z całego serca!
13 listopada 2016 14:29 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A widzissss :-) taka jakaś niekumata jestem . :lol3:

Basieńko, moze rzeczywiście trzeba zacząć obwąchiwać bo my takie nie kumate 
13 listopada 2016 14:35 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Kama co Tobie dzisiaj jest ? gorzej się czujesz ? .....Rozumiem , że masz trudną ( jesli ) sztelę , PDP-ną , rodzinę , ale zachowujesz się tak , jakby to ktos z nas Ci na odcisk nadepnął . Wyluzuj , żartuj , pisz , jeśli nie bawią Cię żarty to pisz o problemach i gitarra . Takie zaczepki w prawie każdym poście ? 

napisałam przecież że to tylko tak dla info, nie ma co być nadwrażliwym :) i zaraz negatywnie interpretować , właśnie wyluzuj 
13 listopada 2016 14:48 / 7 osobom podoba się ten post
Weszłam w ten temat ,ale ja nie rozwódka .Mam męża i póki co wszystko jest dobrze .
Też spotykam dużo fajnych rozwiedzionych kobiet .Dziwię się ,dlaczego nie ułożą sobie życia na nowo,ale większość się normalnie boi.Przeszły ,przeżyły i są ostrożne .
Życie jest brutalne ,ale trzeba żyć.
13 listopada 2016 15:08
Kama84

napisałam przecież że to tylko tak dla info, nie ma co być nadwrażliwym :) i zaraz negatywnie interpretować , właśnie wyluzuj :-)

No i gitarra - luzuję 
13 listopada 2016 15:13 / 6 osobom podoba się ten post
Kama84

A są też takie stronki docelowo dla was np rozwódki.pl albo rozwódki do wzięcia , tak tylko dla info :-) a propos- Mówi jedna rozwódka do drugiej : - Z kim dzisiaj sypiasz? - Z pilotem. - LOT-u? -Nie, od tv :lol1:

Nigdy nie wiesz, co w życiu może Cię spotkać. I być może sama kiedyś z tej polecanej przez Ciebie stronki skorzystasz.
A ten żart, to sobie daruj. Wszystko ma swoje granice, smak też.
13 listopada 2016 15:19 / 7 osobom podoba się ten post
ivetta

Weszłam w ten temat ,ale ja nie rozwódka .Mam męża i póki co wszystko jest dobrze .
Też spotykam dużo fajnych rozwiedzionych kobiet .Dziwię się ,dlaczego nie ułożą sobie życia na nowo,ale większość się normalnie boi.Przeszły ,przeżyły i są ostrożne .
Życie jest brutalne ,ale trzeba żyć.

Ja też się sam sobie dziwię.
Przystojny, pracowity, zaradny, słowny, dżentelmen, grzeczny, szarmancki, urodziwy i nie chcę "ułożyć" sobie życia.


13 listopada 2016 15:21 / 5 osobom podoba się ten post
Knorr

Ja też się sam sobie dziwię.
Przystojny, pracowity, zaradny, słowny, dżentelmen, grzeczny, szarmancki, urodziwy i nie chcę "ułożyć" sobie życia.


Wirtuoz w kuchni:) na pewno dobry grajek w łóżku ..... och te Kobiety
13 listopada 2016 15:27 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Ja też się sam sobie dziwię.
Przystojny, pracowity, zaradny, słowny, dżentelmen, grzeczny, szarmancki, urodziwy i nie chcę "ułożyć" sobie życia.


Podobno "80% mężczyzn jest w związku, reszta ma rozum." 
13 listopada 2016 15:47 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A widzissss :-) taka jakaś niekumata jestem . :lol3:

No właśnie Ciebie nie poznaję...
13 listopada 2016 15:56 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Ja też się sam sobie dziwię.
Przystojny, pracowity, zaradny, słowny, dżentelmen, grzeczny, szarmancki, urodziwy i nie chcę "ułożyć" sobie życia.


Wybór między wszystkimi, a tą jedną jest naprawdę trudnym wyborem ... 
13 listopada 2016 17:18 / 2 osobom podoba się ten post
ASCORUTIN Tabl. 50 ASCORUTIN Tabl. 50 Arzneimittel EAN 8584005121400 Bezeichnung ASCORUTIN Tabl. 50 Preis einschl. MWSt. 1,70 € MWST-Satz 10 % Üblicher Preis 1,80 €

Kroś tu szukał zamiast rutinoscorbinum coś. 
No to znalazłem coś dla tej Pam=ni. Dostepne w De.
13 listopada 2016 17:47
Knorr

ASCORUTIN Tabl. 50 ASCORUTIN Tabl. 50 Arzneimittel EAN 8584005121400 Bezeichnung ASCORUTIN Tabl. 50 Preis einschl. MWSt. 1,70 € MWST-Satz 10 % Üblicher Preis 1,80 €

Kroś tu szukał zamiast rutinoscorbinum coś. 
No to znalazłem coś dla tej Pam=ni. Dostepne w De.

Bardzo Ci dziekuję Knorku :)
Życie mi uratowałes 
13 listopada 2016 17:50
Jowitaa

Bardzo Ci dziekuję Knorku :)
Życie mi uratowałes :aniolki::-)

Widzę, że to jakieś czeskie chyba, ale napisali w necie, że w De dostępne. 
Można jeszcze zamówićprzez internet w polskiej aptece. I w ciągu 5 dni prześlą na podany adres w DE kurierem DHL.
Sam tak praktykuję. Szybko i bez zawracania komuś glowy.