Szkolenia na Opiekuna / Kurs online z certyfikacją i dyplomem

13 grudnia 2017 19:38 / 7 osobom podoba się ten post
pentan1

Ja sobie bardzo chwalę, mam doświadczenie a wymagają ode mnie dokumentu. Nie mam też czasu i nie chcę dawać dodatkowych pieniędzy na kurs stacjonarny. Ja akurat robiłem kurs w innej firmie i jestem zadowolony. Wymuszają robienie kursów to niech refundują ! Więc jestem za i kto nie robił niech spróbuje :))

My tutaj kursy przeprowadzamy natentychmiast. Kazda swiezynka po zarejestrowaniu na forum jest szkolona , ze ho, ho. I tez online.
A papier wystawia rodzina niemiecka u ktorej pracuje.
Nazywa sie" die Referenzen". Wszedzie o to prosza.
13 grudnia 2017 20:10 / 7 osobom podoba się ten post
pentan1

Ja sobie bardzo chwalę, mam doświadczenie a wymagają ode mnie dokumentu. Nie mam też czasu i nie chcę dawać dodatkowych pieniędzy na kurs stacjonarny. Ja akurat robiłem kurs w innej firmie i jestem zadowolony. Wymuszają robienie kursów to niech refundują ! Więc jestem za i kto nie robił niech spróbuje :))

Pentan1 ....użytkowniczko , czy Ty jesteś kobieta ....czy może daj Boże mencizna jedna ?....
13 grudnia 2017 20:15 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Pentan1 ....użytkowniczko , czy Ty jesteś kobieta ....czy może daj Boże mencizna jedna ?....

"akurat robiłem...i jestem zadowolony" , to chyba On ?
13 grudnia 2017 20:27 / 6 osobom podoba się ten post
margaritka59

"akurat robiłem...i jestem zadowolony" , to chyba On ?:yo:

Grzecznie  ....nie spłoszyć . Nie obrażać ........za bardzo .
13 grudnia 2017 20:52 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Poczulas chemie?
Lepiej uwazaj, niebezpieczny:https://pl.wikipedia.org/wiki/Pentan

13 grudnia 2017 20:58 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Poczulas chemie?
Lepiej uwazaj, niebezpieczny:https://pl.wikipedia.org/wiki/Pentan

Okrutną .
13 grudnia 2017 21:01 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Okrutną .

Brakuje w tym kurniku koguta, nie da sie ukryc, ale ten tylko przelotem i plec nie do konca pewna.
28 września 2018 12:48
Czy szkolenia na opiekuna zawierają już w sobie szkolenia bhp, czy trzeba je przechodzić osobno? Wiem, że przed każdą pracą trzeba przejść przeszkolenie z tej dziedziny.
28 września 2018 15:15
zbychun22

Czy szkolenia na opiekuna zawierają już w sobie szkolenia bhp, czy trzeba je przechodzić osobno? Wiem, że przed każdą pracą trzeba przejść przeszkolenie z tej dziedziny.

I BADANIA NA HIV TEŻ TRZEBA ZROBIĆ
28 września 2018 15:16
zbychun22

I BADANIA NA HIV TEŻ TRZEBA ZROBIĆ
); ?>
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.