Forum Dyskusyjne ›› Poznajmy się

Powitajki #27

Powrót do Tematów
Wybierz stronę:
  • Możesz załapać się jeszcze na pielgrzymkę do Karpacza. Ale żuk pęka w szwach. Okroi się listę chętnych w konkursie sms-owym (2,46 zł/s). 
  • A co to za teksty pt."Wasze kobiety"..? To Ty przyjechałeś do Apaczów sprzedawać odkurzacze i worki na śmieci? Trochę gościu hamuj piętą i nie traktuj kobiet przedmiotowo bo walisz staropolszczyzną miejscami ale też i grubiaństwem waćpan z bólem w nosie...
  • Pielgrzymkę? Ubawiłaś mnie, toć ja na takich marszach już dawno nie byłem. :D
  • O co chodzi? Jakie grubiaństwo? Kobiety nie wasze, w sensie z forum? Drogie panie, uprzejmie donoszę o absolutnym braku świńskich oraz grubiańskich intencji, że niby z mojej strony? Opiekun paolo jest w błędzie.
  • A Paolem to się nie przejmuj ,On tylko pozary stwarza spokojnego ,grzecznego aniołka 
  • Witam Was. Nie mogąc zasnąć po podróży weszłam na forum, aby dać znać, że żyję. Dojechałam cala i zdrowa do nowego miejsca pracy (przeznaczenia). Miałam małe przygody w podróży, ale to opiszę innym razem.
    Na razie mam volle Kopf od informacji o PDP od mojej poprzedniczki. Czuję że czeka na mnie duże wyzwanie i wiele niespodzianek. Mam nadzieję, że podołam. Dobranoc.
  • Trzymaj się dzielnie. 
  • Dzien dobry w piatkowy weekendowy poranek
    Miłego..spokojnego..slonecznego dnia zycze
  • Witam szerokie grono i waskie tez w zaleznosci od diety i facetow i kobiety dzien dobry w ten dla mnie ostatni weekend na wyjezdzie aby szybko zlecialo itak jak sie nie chce aby sie chcialo....
  • Oby nie byl pechowy,bo limit już wczoraj wyczerpałam.Na przekór złym wróżbom życzę radosnego,spokojnego piatku 
  • Witam wszystkich w piątek trzynastego.....faktycznie pechowy ....mokro zimno ,śnieg z deszczem i wiatr .Papierosa na pół ze mną spalił ...No ale co mu tam żałować...podzieliłam się .A wszystkim miłego i ciepłego dnia życzę ...
  • U mnie wieje, trzęsie roletami a nawet podłogą. Nie śpię od 5.00.
    Miłego piątku
  • Dzień dobty!
  • Dzień dobry. Wszystkim życzę szczęśliwej  trzynastki i spokoju.
  • Dzien dobry.
    U mnie miod i orzeszki , czasem tak jest przed wyjazdem , ze pdp ze strachu o nowa zmiane robi sie potulnym barankiem , nawet i przekupic mnie chce , obym tylko wrocila.
    Milego dnia.
Wybierz stronę:

Zobacz też...

Dyplom z opieki