Poskarżyjki 38

12 stycznia 2017 16:07 / 1 osobie podoba się ten post
Paolo

Masz rację. Stara baba z torbami jak niekiedy stanie na drodze w pasażu czy innym ciągu i jeszcze kiwa się jak bańka wstańka 
to nie wiadomo, z której strony ominąć taki ciężki transport drogowy by nie dostać przyczepą...

Wtedy się nie omija tylko taranuje. 
12 stycznia 2017 16:09 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Wtedy się nie omija tylko taranuje. 

Sorry ale ja na czołówkę z TIR-em się nie piszę...
12 stycznia 2017 16:15 / 6 osobom podoba się ten post
A ja myślę, że babcia była w promocji bo ma jeszcze kod kreskowy na czole...I czipe też ma.
12 stycznia 2017 16:19 / 3 osobom podoba się ten post
No....na taki pomysł w życiu bym nie wpadła, że można babcie do koszyka wsadzić.....Jak ona tam weszła....Od góry....???
12 stycznia 2017 16:26 / 3 osobom podoba się ten post
Jeden psychol wsadził swoją babcię do piekarnika. Tak się konieczna zagotowała ,że hej...
12 stycznia 2017 16:26 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

No....na taki pomysł w życiu bym nie wpadła, że można babcie do koszyka wsadzić.....Jak ona tam weszła....Od góry....???

To jakis specjalny wózek,ja takiego nigdzie nie widziałam.Tam jest siedzisko dla dorosłej osoby. Heh ,śmeszny ten wózek,ale nam by się przydał .
12 stycznia 2017 16:27 / 3 osobom podoba się ten post
Paolo

Jeden psychol wsadził swoją babcię do piekarnika. Tak się konieczna zagotowała ,że hej...

A nie upiekła się ?
12 stycznia 2017 16:27 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

A nie upiekła się ?

Tak. To była babka piaskowa...
12 stycznia 2017 16:30 / 3 osobom podoba się ten post
A pamiętacie lekturę szkolna pt Anielka...? Upiekli dziewczynkę w piekarniku...
12 stycznia 2017 16:35 / 1 osobie podoba się ten post
Później bardzo mocno żałowali...,że jej nie ugotowali bo strasznie się spiekła...
12 stycznia 2017 16:48 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Pamietam,że potem kilka nocy spać nie mogłam po tej lekturze,byłam chyba zbyt wrażliwa na takie opowieści.
12 stycznia 2017 16:52 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Pamietam,że potem kilka nocy spać nie mogłam po tej lekturze,byłam chyba zbyt wrażliwa na takie opowieści.

Chyba przez to wycofali ją z lektur obowiazkowych......Bo dzieci spać nie mogły....
12 stycznia 2017 17:03 / 5 osobom podoba się ten post
Jutro piątek 13-go,kto ma pecha niech nic nie robi,albo niech robi bardzo uważnie i ostrożnie. Dla Niemców 13-ty to normalny dzień,raczej 7-j jest pechowy.
12 stycznia 2017 17:05 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

taaa... na trzy zdrowski do pieca- tego sie nie da zapomniec...
12 stycznia 2017 17:07 / 6 osobom podoba się ten post
ewa59

Chyba przez to wycofali ją z lektur obowiazkowych......Bo dzieci spać nie mogły....

To była Rozalka, siostra Antka. Lekturę wycofano to fakt ale nie tylko tą.Tragiczny los dzieci w zbyt odległej przeszłości jest niezrozumiały dla dzisiejszych pociech, co nie znaczy, że w kanonie lektur nie ma książek, które uwrażliwiają ukazując krzywdę ludzką. Życie to nie bajka.
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.