Echte Hilfe 24 Zobacz profil firmy

Zarobki
2 / 5
Warunki umowy
2 / 5
Jakośc obsługi
5 / 5
Dopasowanie oferty
3 / 5
Liczba oddziałów
4 / 5
10 stycznia 2017 15:01 / 1 osobie podoba się ten post

Zapraszam do dzielenia się opiniami o firmie Echte Hilfe 24 z Koszalina. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy podjęciu decyzji o wyborze tej agencji przez inne osoby. 

11 stycznia 2017 20:39 / 2 osobom podoba się ten post
Nikt z koleżanek / kolegów nie pracuje z tą Firmą ? Może jakaś opinia ? Na priv też akceptuję
14 marca 2017 13:50
Właśnie,chętnie dowiedziałabym się na temat tej firmy czegoś od tam pracujących opiekunek,ale wygląda na to,że nie ma tu takich.
24 kwietnia 2017 16:39
Nadal nikt nie pracuje ? Mają często wschodnie landy, Drezno, fajnie.
24 kwietnia 2017 16:45
dorotee

Nadal nikt nie pracuje ? Mają często wschodnie landy, Drezno, fajnie.

Chyba trzeba zaryzykować. Bliskość granicy kusi. 
24 kwietnia 2017 16:47 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Chyba trzeba zaryzykować. Bliskość granicy kusi. 

Może Kasia63 coś wie, bo oni z Koszalina, jej okolice jakoś.
24 kwietnia 2017 20:20 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Może Kasia63 coś wie, bo oni z Koszalina, jej okolice jakoś.

Nic nie wie,nie pracowała z nimi .Jeszcze nie:)Jak się dowie to napisze :)
24 kwietnia 2017 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Nic nie wie,nie pracowała z nimi .Jeszcze nie:)Jak się dowie to napisze :)

dzięki
10 maja 2017 14:13
Zgłosiołam się do tej firmy i niestety czekam,a jak żadnej ofery nie było tak nie ma,chociaż mam b.dobry niemiecki,prawo jady,referencje,więc pojechałam z innej firmy,która notabenę sama do mnie zadzwoniła z zapytaniem,czy jestem zainteresowana pracą.Jakoś dziwnie działają,może nie mają wielu ofert pracy,czekam kiedy się odezwą z jakąś ofertą możliwe,że za kilka miesięcy.
16 listopada 2017 14:46
Witam ! *
Pytają Panie o osoby pracujące z firmą ECHTE HILFE , więc sie melduję !
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy , ponieważ mam porównanie z innymi firmami !
Rozmawiając przez telefon z firmą , wiem , że rozmawiam z człowiekiem , a nie z  "automatem" , który wyuczył się formułek na pamięć !  Zawsze mnie to drażniło , bo przecież to ma być współpraca i zrozumienie problemów opiekunki. W tej firmie tak jest , porozmawiają i czuć tam troskę o to , aby opiekunka czuła się dobrze. Wypłata na czas , bezproblemwe załatwianie przejazdów z kraju i z zagranicy. Nie miałam z nimi nigdy problemów , wręcz odwrotnie ... czuję troskę ! To jest prawdziwa pomoc ECHTE HILFE ! <3  POLECAM !!! ***
16 listopada 2017 14:53 / 4 osobom podoba się ten post
margarete1

Witam ! *
Pytają Panie o osoby pracujące z firmą ECHTE HILFE , więc sie melduję !
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy , ponieważ mam porównanie z innymi firmami !
Rozmawiając przez telefon z firmą , wiem , że rozmawiam z człowiekiem , a nie z  "automatem" , który wyuczył się formułek na pamięć !  Zawsze mnie to drażniło , bo przecież to ma być współpraca i zrozumienie problemów opiekunki. W tej firmie tak jest , porozmawiają i czuć tam troskę o to , aby opiekunka czuła się dobrze. Wypłata na czas , bezproblemwe załatwianie przejazdów z kraju i z zagranicy. Nie miałam z nimi nigdy problemów , wręcz odwrotnie ... czuję troskę ! To jest prawdziwa pomoc ECHTE HILFE ! <3  POLECAM !!! ***

Ojojojoj....
16 listopada 2017 15:03 / 1 osobie podoba się ten post
margarete1

Witam ! *
Pytają Panie o osoby pracujące z firmą ECHTE HILFE , więc sie melduję !
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy , ponieważ mam porównanie z innymi firmami !
Rozmawiając przez telefon z firmą , wiem , że rozmawiam z człowiekiem , a nie z  "automatem" , który wyuczył się formułek na pamięć !  Zawsze mnie to drażniło , bo przecież to ma być współpraca i zrozumienie problemów opiekunki. W tej firmie tak jest , porozmawiają i czuć tam troskę o to , aby opiekunka czuła się dobrze. Wypłata na czas , bezproblemwe załatwianie przejazdów z kraju i z zagranicy. Nie miałam z nimi nigdy problemów , wręcz odwrotnie ... czuję troskę ! To jest prawdziwa pomoc ECHTE HILFE ! <3  POLECAM !!! ***

Pierwszy wpis i to własnie wychwalający firmę ?
Nie z nami te numery. ;) 
16 listopada 2017 15:05
Mogą Panie sobie myślec co chcą , ale lepszej nie miałam ! ***
16 listopada 2017 15:10 / 3 osobom podoba się ten post
margarete1

Mogą Panie sobie myślec co chcą , ale lepszej nie miałam ! ***

Na tym forum w 1-wszym poście nowy użytkownik to zazwyczaj się przedstawia, opowiada coś o sobie i swoim doświadczeniu. Nikt nie wychwala firmy w pierwszym swoim dniu pobytu na tym portalu.
16 listopada 2017 15:23 / 5 osobom podoba się ten post
WItamy,

Dziękujemy Pani Małgorzato za taki miły wpis, to miód na nasze uszy czytać tyle dobrego:)
Cieszymy się, że starania naszej firmy idą w tak dobrym kierunku.

Nigdy nie udzielamy się tutaj gdyż każdy ma swoje zdanie i każdy decyduje o tym gdzie ma pracować.
W tym wypadku reagujemy, gdyż Pani Małgorzata w poście tylko nas pochwaliła, nie napisała żeby się zgłaszać, dzwonić itp.
Nie każda Pani opiekunka udziela się na forum i to jest normalne, strona robi się coraz popularniejsza, więc co za tym idzie jest tutaj i więcej Pań (nie każdy wie, że musi się najpierw przedstawić).

My ze swojej strony musieliśmy to sprostować.
Nie namawiamy zgłaszajcie się tylko do nas, bo to bez sensu.

My dalej robimy po prostu swoje.

Dziękujemy i Pozdrawiamy
Zespół Echte HIlfe 24