Echte Hilfe 24 Zobacz profil firmy

Zarobki
2 / 5
Warunki umowy
2 / 5
Jakośc obsługi
5 / 5
Dopasowanie oferty
3 / 5
Liczba oddziałów
4 / 5
16 listopada 2017 15:26
Jaki dziwny zbieg okoliczności ;) .
16 listopada 2017 15:28 / 5 osobom podoba się ten post
Pani Aniu,
jesteśmy tutaj zalogowani od pon do pt cały dzień, ale nie będziemy się tłumaczyć.

Pozdrawiamy i życzymy samych dobrych ofert.
16 listopada 2017 15:32
Echtehilfe24

Pani Aniu,
jesteśmy tutaj zalogowani od pon do pt cały dzień, ale nie będziemy się tłumaczyć.

Pozdrawiamy i życzymy samych dobrych ofert.

Wieicie co, tyle osób tu się przewija i żadnej opini od osób pracujących ? Może Pańswo sami zakazujecie się żalić na firmę ?
Sama się zgłaszałam i nikt mnie nigdy nie uraczył swoim telefonem, więc to też daje do myślenia...
16 listopada 2017 16:44 / 3 osobom podoba się ten post
Szanowna Pani !
Zazwyczaj na tym portalu pisze się o firmach i wymienia się spostrzeżaniami i tym co kto i czego doświadczył !!! Moje  doświadczenie i umiejetności , znajomść języka i opowiadaniu o sobie nie ma znaczenia ! Pracuję od 30 lat , ale to mój pierwszy wpis ! Zacytuję : "Nikt nie wychwala firmy w pierwszym swoim dniu pobytu na tym portalu". No nikt ! Tylko ja !:D Szanowna Pani , skoro Pani pyta ... piszę jak jest ! Jak na razie to najlepsza firma jaką miałam i to wszystko w temacie !!! Skoro Pani się nie zgadza z tym co piszę , to proszę szukać innej firmy. Serdecznie pozdrtawiam !***
 
16 listopada 2017 16:51 / 2 osobom podoba się ten post
Mam wrażenie , że niektóre Panie szukają sensacji !!! Czekają na NEGATYWNE wpisy !!! A jak ktoś coś pozytywnego napisze o ECHTE HILFE , to.... "HUZIA NA JUZIA" !!! O rany !!! Wycofuję się z tego portalu , bo przecież nie o to chodzi !!!!:(
16 listopada 2017 17:03 / 5 osobom podoba się ten post
Ojejku ...ja wcale nie huzia na Józia ...
16 listopada 2017 17:04 / 4 osobom podoba się ten post
margarete1

Mam wrażenie , że niektóre Panie szukają sensacji !!! Czekają na NEGATYWNE wpisy !!! A jak ktoś coś pozytywnego napisze o ECHTE HILFE , to.... "HUZIA NA JUZIA" !!! O rany !!! Wycofuję się z tego portalu , bo przecież nie o to chodzi !!!!:(

Niepotrzebnie sie gorączkujesz.Jesli ktoś pojawia się po raz pierwszy na forum i z mety wychwala jakąś mało znaną agencję, to chyba trudno sie dziwić ,że taki list pochwalny nie wzbudza zaufania.Nie ma się co honorem unosić.Zawsze jesteś bezgranicznie ufna wobec cudzych opinii nieznanych Ci osób?Bo ja nie.
Co do tej konkretnej agencji,byłam osobiscie w siedzibie,panie miłe,sympatyczne,w odbiorze kompetentne,od razu coś mi znalazły ,ale wówczas  miałamw zapasie kilka ofert i wybrałam Kulkę.Nie wykluczam jednak współpracy kiedyś.Zwłaszcza ,że do siedziby mam rzut beretem:)
16 listopada 2017 17:16 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Niepotrzebnie sie gorączkujesz.Jesli ktoś pojawia się po raz pierwszy na forum i z mety wychwala jakąś mało znaną agencję, to chyba trudno sie dziwić ,że taki list pochwalny nie wzbudza zaufania.Nie ma się co honorem unosić.Zawsze jesteś bezgranicznie ufna wobec cudzych opinii nieznanych Ci osób?Bo ja nie.
Co do tej konkretnej agencji,byłam osobiscie w siedzibie,panie miłe,sympatyczne,w odbiorze kompetentne,od razu coś mi znalazły ,ale wówczas  miałamw zapasie kilka ofert i wybrałam Kulkę.Nie wykluczam jednak współpracy kiedyś.Zwłaszcza ,że do siedziby mam rzut beretem:)

Witam !
A dlaczego nie mam wychwalać firmy , mimo , że pierwszy raz na forum ?  Przezyłam HORROR z innymi firmami , a ta akurat mi pasuje ! (Y) Każdy może zmienic firmę na te co miałam i wtedy pogadamy ! Serdecznie pzdrawiam :)
16 listopada 2017 17:23 / 3 osobom podoba się ten post
margarete1

Witam !
A dlaczego nie mam wychwalać firmy , mimo , że pierwszy raz na forum ?  Przezyłam HORROR z innymi firmami , a ta akurat mi pasuje ! (Y) Każdy może zmienic firmę na te co miałam i wtedy pogadamy ! Serdecznie pzdrawiam :)

Ja myślę że to wszystko zależy nie od firmy ale na jaką pd się trafi,niejednokrotnie były wychwalane firmy a nagle jak opiekunka trafia na przysłowiowa minę wtedy już firma jest be,i tego typu przykłady można mnożyć,ja nie pracuje w wychwalanej firmie,ale mam super pd,i też super koordynatorkę,pieniądze też wystarczające więc inni niepochlebnie się wypowiadają o mojej firmie a dla mnie jest kawior.
16 listopada 2017 17:27 / 5 osobom podoba się ten post
margarete1

Mam wrażenie , że niektóre Panie szukają sensacji !!! Czekają na NEGATYWNE wpisy !!! A jak ktoś coś pozytywnego napisze o ECHTE HILFE , to.... "HUZIA NA JUZIA" !!! O rany !!! Wycofuję się z tego portalu , bo przecież nie o to chodzi !!!!:(

Nie przejmuj się Margaretko; Ja tobie wierzę. 
Bywa czasem tak, że firmy same sobie piszą opinie i dlatego ten dystans do nowego wpisu.
A może byś na temat tych gorszych firm w których pracowałaś też coś napisała? Ja jestem ciekawa 
Pozdrawiam 
 
 
16 listopada 2017 17:33 / 6 osobom podoba się ten post
Malina

Ja myślę że to wszystko zależy nie od firmy ale na jaką pd się trafi,niejednokrotnie były wychwalane firmy a nagle jak opiekunka trafia na przysłowiowa minę wtedy już firma jest be,i tego typu przykłady można mnożyć,ja nie pracuje w wychwalanej firmie,ale mam super pd,i też super koordynatorkę,pieniądze też wystarczające więc inni niepochlebnie się wypowiadają o mojej firmie a dla mnie jest kawior.:-)

Święta prawda. Np. Gero ma fajny plan zajęć z tej firmy co ty. Chciałabyś taką sztelę?
16 listopada 2017 17:34 / 4 osobom podoba się ten post
margarete1

Witam !
A dlaczego nie mam wychwalać firmy , mimo , że pierwszy raz na forum ?  Przezyłam HORROR z innymi firmami , a ta akurat mi pasuje ! (Y) Każdy może zmienic firmę na te co miałam i wtedy pogadamy ! Serdecznie pzdrawiam :)

Bo nikt w to nie uwierzy,po prostu.Mnóstwo osób wchodzi na opiekunkowe fora tylko w tym jednym celu.Zamiast się złościć może o sobie coś napiszesz,o tym horrorze ,o doświadczeniu,daj sie poznać:)Wszyscyśmy tu kiedy weszli pierwszy raz:)
16 listopada 2017 17:37 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Święta prawda. Np. Gero ma fajny plan zajęć z tej firmy co ty. Chciałabyś taką sztelę?

A jaki można mieć plan zajęć w tej pracy? bo nie wiem Gero jaki ma plan,ja mam swój plan zajęć i się tego trzymam,ale chyba jak każdej opiekunki dzień podobny do dnia,jakbym chciała napisać pamiętnik to jeden dzień resztę skserować.W tym 3 godz pauza codziennie.To chyba tak większość ma,i bez szału,normalność
16 listopada 2017 17:38 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

A jaki można mieć plan zajęć w tej pracy? bo nie wiem Gero jaki ma plan,ja mam swój plan zajęć i się tego trzymam,ale chyba jak każdej opiekunki dzień podobny do dnia,jakbym chciała napisać pamiętnik to jeden dzień resztę skserować.W tym 3 godz pauza codziennie.To chyba tak większość ma,i bez szału,normalność

Prezentował go tu na forum. Sądziłam, ze widziałaś?
16 listopada 2017 17:41
MeryKy

Prezentował go tu na forum. Sądziłam, ze widziałaś?

Nie,nie widziałam chyba przeoczyłam,ja układam plan z pd a nie z firmą,firma jest jak kibic z dala i się nie wp.......