Forumowe figle - dział dla dorosłych 18+ #5

21 maja 2017 11:25 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Takie zwyczajne patataj..patataj ...patataj ...tez może być .

Wiśta wio...łatwo powiedzieć...
21 maja 2017 11:49 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ewcia ...my tu o ptactwie wszelakim a Ty z koniem wyjeżdżasz ? ....Jak już to wolałabym wołać " prrrrrr..." .No , żeby stanął . Znaczy wziął się i zatrzymał ....na początek . Dopiero później wiooo ...galopem .

Ogier to by stanął......ale taki wałach.....??? 
21 maja 2017 11:51 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Ogier to by stanął......ale taki wałach.....??? :-)

Wałach...gorzej jak okaże się starą szkapą . Dopiero niemiło by było .
21 maja 2017 12:02 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Wałach...gorzej jak okaże się starą szkapą . Dopiero niemiło by było .

Też tak może być.....trzeba być czujnym.....  Jak armia radziecka.....
21 maja 2017 12:26 / 6 osobom podoba się ten post
ewa59

Też tak może być.....trzeba być czujnym.....:-)  Jak armia radziecka.....:-)

Taa...A Ty jesteś czujna jak żeński patrol z Mongolii,któremu zginęła budka wartownicza...Jeszcze nie weszłaś do restauracji a już Ci łososia zapierdzieli z talerza...
21 maja 2017 12:30 / 7 osobom podoba się ten post
Paolo

Taa...A Ty jesteś czujna jak żeński patrol z Mongolii,któremu zginęła budka wartownicza...Jeszcze nie weszłaś do restauracji a już Ci łososia zapierdzieli z talerza...

No właśnie.....bo mam zezowate szczęście.......
21 maja 2017 12:34 / 6 osobom podoba się ten post
ewa59

No właśnie.....bo mam zezowate szczęście.......:lata na miotle:

Dokładnie. Mój mądry sąsiad zawsze powtarzał, że jak ktoś ma pecha to z własną siostrą złapie syfa...
21 maja 2017 12:41 / 6 osobom podoba się ten post
Paolo

Dokładnie. Mój mądry sąsiad zawsze powtarzał, że jak ktoś ma pecha to z własną siostrą złapie syfa...

.......albo w dupie palec złamie.....
21 maja 2017 12:44 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

.......albo w dupie palec złamie.....

....albo w bananie pestkę znajdzie...
21 maja 2017 18:10 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No ! ...Nie mówiłam ?! Mówiłam , że mnie nie lubisz a te @ wredne wmawiają , że jest odwrotnie ...że to tylko takie podchody . No wiesz jakie ...takie jak pies do jeża ... Ale , żeby któraś podpowiedziała , że jeża tez można ...wystarczy lejek wziąć . Przez te zarazy znów mi jest przykro . Wolałabym żyć w nieswiadomości :placz3:

Ja lubię piękną koleżankę. Wirtualny
21 maja 2017 18:14 / 10 osobom podoba się ten post
Rambo8

Ja lubię piękną koleżankę. Wirtualny :buziaki1:

...bo Ty jesteś Rambo budowlaniec ...nie opiekuNY....jeszcze 
21 maja 2017 18:27 / 5 osobom podoba się ten post
Proszę tak nie pisać, niektóre osoby starsze potrzebują więcej czasu, by dostosować się do otoczenia. Czytałem co prawda, iż wiek nie ma znaczenia, niestety choroba nie zna dnia, ani godziny, natomiast na forum pisać może każdy. Jestem wysoce poruszony zmianą zachowania kolegi opiekuna. Prawdopodobnie przełamuje swoje ograniczenia, tudzież szuka przyjaciół. Jestem również wysoce ubawiony wytykaniem cynizmu.
21 maja 2017 18:35 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

:buziaki1:...bo Ty jesteś Rambo budowlaniec ...nie opiekuNY....jeszcze :buziaki1:

Nie wiem, czy wiek ma tu coś do rzeczy, natomiast nie przewiduję zmiany swoich poglądów. Kobiecie należy się szacunek. Z kobietami trzeba umieć rozmawiać. Niektóre osoby coraz bardziej zaczynają mnie zaskakiwać, a myślałem, że w tych sprawach tylko ja jestem fajtłapą.
22 maja 2017 00:20 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Wiem, że hejtu sporo dostanie Redakcja...to zrozumiale na tym Forum... :-)

Tys powinien sie wstydzic i ten usmieszek wsadz se w d...e! Nie takiego forum tutaj ludzie chcieli ze schowanymi robalami co wylaza w nocy albo jak nikogo od banow nie ma! Tys cwany ale nie do konca. Elokwent a widac jednak nie do konca. Tys jest soba czy czekasz na okazje? Zawiodlam sie na tobie a myslalam,ze tys jakis inny jest.
22 maja 2017 00:27 / 2 osobom podoba się ten post
Dziwia sie zes ty sie tym grilem nie zadlawila. Szkoda ludzi bronic jak kto pracuje na bana to niech se pracuje jego sprawa!!!! Widza,ze wrona i ny tworza idealny konkubinat. 
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.