Forum Dyskusyjne ›› Coś na poprawę humoru

Forumowe figle - dział dla dorosłych 18+ #5

Powrót do Tematów
Wybierz stronę:
  • Odkurzaczem 
  • E..noo ..jak tak to tak . Nie moja sprawa . Dygaj Sandra pod 5 i do dzieła ....bo chyba tutaj nie zamierzałaś bezeceństw wyprawiać ? 
    Pozdrów kolegę ...powiedz , że się wreszcie rozwija i pyszczeć zaczyna .... No to Sandrunia w drogę ...miłego  
  • A ty nie możesz kolegi odwiedzić? Zajrzyj co słychać  a potem tu nam jak na spowiedzi wszystko napisz 
  • On nie gada ze mną tylko popisy robi. Nieśmiały? Ułatwiam  mu zadanie, w końcu na niczym mi tak nie zależy jak na szczęściu bliźniego.
  • A co mi tu Meryjka będzie ?! .... Ja ?! ...Ja kuźwa lodzika oferowałam ? 
  • Kuźwa! Basia ma lepsze branie bo z nią gada! Muszę focie wstawić, może będę w jego typie? Zaraz coś strzelę.. albo rano to będę lepiej widoczna.
  • Basiu, tylko przejazdem wpadnij 
  • Nie wpadnę przejazdem , bo mnie tam nie lubią  , nie wierzą w dobre , pokojowe intencje to nie będę się na siłę wpychała ....sama se zajrzyj . 
  • Eee,ja to wstydliwa jestem, nie będę sie po obcych numerach wałęsać 
  • Nikt ci nie każe numerów robić 
  • Nie ma ochotniczki na wypad 
  • Tu nie chodzi o ochotniczkę ....Sandra zaoferowała się ,że podskoczy z deserem ......Nadkwasotę mam . Lubię lody , ale bardzo źle czuję sie po nich . Muszę łykać jakieś świństwa typu " manti ; alugastrin " a jak nie mam pod reką to soda ...ona najszybciej pomaga . Mam się kuźwa męczyć , żeby komuś dobrze zrobić ???....Nie ma głupich ...nie mogę ja , nie będzie ktoś . Egoistka jestem .
  • A kto Ci kaze polykac?
  • Tylko nie pod "piatke", bo tam Sodoma i Gomora.
Wybierz stronę: