Miłość niejedno ma imię

16 kwietnia 2018 21:46
U mnie jest róznie, kwadratowo i podłuznie
18 kwietnia 2018 12:05
Mleczko

Bo jak sie nie dowyglada do sie dopisze  :-) :-) .

Tam możesz wstawić zdjęcie. 
18 kwietnia 2018 12:07
opiekun.5

Ja zupełnie dobrze wyglądam i nic nie muszę dopisywać. Czasem mogę ale nie muszę.Jak jest u Ciebie nie wiem i jakoś mi się spieszno by wiedzieć. Pozdrawiam.

Musisz wypełnić ankietę i napisać o sobie, na tej podstawie dobierają ci najodpowiedniejsze kandydatki.
18 kwietnia 2018 12:09
EwaR65

Nooo pacz to ty sie musisz spiknac z opiekunem 5,on pisal,ze tyz na portalu randkowym dziala :wystawia jezyk2:

Czatuję z dziewczynami.
26 kwietnia 2018 13:29 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Może Ty już po , ja dopiero zaczynam. :-)

Zaczynaj  .
26 kwietnia 2018 17:52 / 1 osobie podoba się ten post
Babeczka

Zaczynaj  .:-)

Jak najbardziej zgadzam się z autorem wiersza, jak gdyby z "ust" mi to wybrał. Dlatego cięszę się życiem, bo je mam, a dokąd je mam będę się cieszył z jaką miłą partnerką. 
26 kwietnia 2018 19:52
opiekun.5

Jak najbardziej zgadzam się z autorem wiersza, jak gdyby z "ust" mi to wybrał. Dlatego cięszę się życiem, bo je mam, a dokąd je mam będę się cieszył z jaką miłą partnerką. :radosc1:

Proszę , proszę cieszy się jak dziecko .) Cóż , nie jest każdemu dane przeżywać jedną miłość . Jak to mówi moja przyjaciółka w drugim małżeństwie ""wychodzisz bogatszy o kolejne doświadczenia ".
26 kwietnia 2018 21:49 / 1 osobie podoba się ten post
Babeczka

Proszę , proszę cieszy się jak dziecko .:-)) Cóż , nie jest każdemu dane przeżywać jedną miłość . Jak to mówi moja przyjaciółka w drugim małżeństwie ""wychodzisz bogatszy o kolejne doświadczenia ".

Owszem. Sztuką jest wyciągnąć odpowiednie wnioski i w drugim związku czynić tylko dobrze, by partnerka była szczęśliwa i ja także zadowolony.
28 kwietnia 2018 15:49
opiekun.5

Owszem. Sztuką jest wyciągnąć odpowiednie wnioski i w drugim związku czynić tylko dobrze, by partnerka była szczęśliwa i ja także zadowolony.:-)

Popatrz na to zdroworozsądkowo , czynić tylko dobrze , to nic nie czynić .)) Popełniać błędy jest rzeczą ludzką . Spotkajcie się w połowie drogi zwyczajnego dnia bez nadmiernej słodyczy . Pozdrawiam
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.