Zakupy 4

10 marca 2017 20:49 / 4 osobom podoba się ten post
lolowa

WOW !!! MEGA -super odwalilas kawal dobrej roboty--- ale chyba dziadki cie tak nie zaglodzily ? hahaha

Wręcz przeciwnie:)
Martwią się że zbyt mało jem.
Oma  już swoje buleczki mi chce oddawać, hahaha
11 marca 2017 20:23 / 2 osobom podoba się ten post
Polecam Tabakę Red Bull .czerwone małe opakowanie z Indianinem.cena ok9zł. Przyjemnie udrażnia nos i daje uczucie orzeźwienia.jak Orbitka.Zapach ładny kuszący mięta z dodatkiem.
12 marca 2017 09:40
i jeszcze taka bluzeczka


http://allegro.pl/1-li166-linea-tesini-modny-damski-sweter-44-i6719677781.html
25 marca 2017 08:58 / 5 osobom podoba się ten post
Znowu zaszalałam w Dm zawsze wiozę torbę kosmetyków do domu,to dopiero początek.Uwielbiam te kolorowe opakowania i zapachy jak cukierek
25 marca 2017 10:12 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Znowu zaszalałam w Dm zawsze wiozę torbę kosmetyków do domu,to dopiero początek.Uwielbiam te kolorowe opakowania i zapachy jak cukierek

Zelowe podkładki do wysokich obcasów są rewelacyjne. Przez pracę w De całkiem moje stopy odzwyczaiły się od szpilek,jak wracam to pierwsze dni cierpię...
25 marca 2017 15:27
ivanilia40

Zelowe podkładki do wysokich obcasów są rewelacyjne. Przez pracę w De całkiem moje stopy odzwyczaiły się od szpilek,jak wracam to pierwsze dni cierpię...

Tak podkładki są super,a teraz kupiłam bo w Polsce są dużo droższe.
29 marca 2017 20:46 / 6 osobom podoba się ten post
Aniao wypatrzyła taką sportową kurtkę może nawet ładniejsza od tej.
Jak wam się podoba?

29 marca 2017 20:49 / 3 osobom podoba się ten post
Gosiap

Aniao wypatrzyła taką sportową kurtkę może nawet ładniejsza od tej.
Jak wam się podoba?

Bardzo ladna kurteczka,mam podobną .
29 marca 2017 21:06 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap

Aniao wypatrzyła taką sportową kurtkę może nawet ładniejsza od tej.
Jak wam się podoba?

Ja jeszcze inną wypatrzyłam. Podobna, ale dłuższa w kolorze szarym z pomarańczowym środkiem i wykończeniami. Ta różowa jest w Vogele, ale ja wyglądam w niej źle. To jest krój na szczupłą osobę, a ja jestem szczupła inaczej. Ta szara jest w Inter Sport i jutro być może ją kupię. Jak kupię to się pochwalę o ile ktoś zmniejszy mi zdjęcia. A Twoja kurtka jest piękna i była inspiracją dla mnie
29 marca 2017 21:10
Gosiap

Aniao wypatrzyła taką sportową kurtkę może nawet ładniejsza od tej.
Jak wam się podoba?

bardzo fajna kurteczka -- ale nie dla mnie , ja lubie cos innego , ale na forum nie potrafie dodawac zdjec
29 marca 2017 21:45 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Ja jeszcze inną wypatrzyłam. Podobna, ale dłuższa w kolorze szarym z pomarańczowym środkiem i wykończeniami. Ta różowa jest w Vogele, ale ja wyglądam w niej źle. To jest krój na szczupłą osobę, a ja jestem szczupła inaczej. Ta szara jest w Inter Sport i jutro być może ją kupię. Jak kupię to się pochwalę o ile ktoś zmniejszy mi zdjęcia. A Twoja kurtka jest piękna i była inspiracją dla mnie :aniolki:

Co do kurtki- mam podobną (soft shell) i nie żałuję,że kupiłam.
Sprawdza się na wyjazdach, gdzie sportowe, wygodne ciuchy wskazane. 
Bardzo podoba mi się połączenie szarego z pomarańczowym.

A co do zdjęć- nawet w zwykłym Paincie jest opcja "Zmień rozmiar"- wpisujesz m.in. procentowo, jak duże ma być zdjęcie.
29 marca 2017 21:46 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Ja jeszcze inną wypatrzyłam. Podobna, ale dłuższa w kolorze szarym z pomarańczowym środkiem i wykończeniami. Ta różowa jest w Vogele, ale ja wyglądam w niej źle. To jest krój na szczupłą osobę, a ja jestem szczupła inaczej. Ta szara jest w Inter Sport i jutro być może ją kupię. Jak kupię to się pochwalę o ile ktoś zmniejszy mi zdjęcia. A Twoja kurtka jest piękna i była inspiracją dla mnie :aniolki:

Ja Ci zmniejszę zdjęcia
29 marca 2017 21:46
aniao

Ja jeszcze inną wypatrzyłam. Podobna, ale dłuższa w kolorze szarym z pomarańczowym środkiem i wykończeniami. Ta różowa jest w Vogele, ale ja wyglądam w niej źle. To jest krój na szczupłą osobę, a ja jestem szczupła inaczej. Ta szara jest w Inter Sport i jutro być może ją kupię. Jak kupię to się pochwalę o ile ktoś zmniejszy mi zdjęcia. A Twoja kurtka jest piękna i była inspiracją dla mnie :aniolki:

Ja Ci zmniejszę zdjęcia
29 marca 2017 21:54 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap

Aniao wypatrzyła taką sportową kurtkę może nawet ładniejsza od tej.
Jak wam się podoba?

Fajna, ładna i praktyczna kurteczka i warto taka miec w szafie. Ja mam podobna, ale........ze, przytylam wiec na pewno cos w tym stylu sobie kupie. Puki co kupilam sobie spodnie  a z kurteczka wlasnie taka podobna zaszaleje pozniej jak znajde odpowiedni fason:)
30 marca 2017 10:36 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap

Aniao wypatrzyła taką sportową kurtkę może nawet ładniejsza od tej.
Jak wam się podoba?

Bardzo fajna mam taką,na rower jest idealna