Zakupy 4

15 maja 2017 21:10 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Nie będzie.Zamszowa różowo- fioletowa torba listonoszka jak wół do karety pasuje do szarej wizytowej sukienki. Chyba ,że fioletowe kalosze w różowe kropki do niej załozysz:)Wtedy tak:)

Też miałam podobnie skomentować, jak to jest torebka wizytowa, to ja chyba się nie znam. 
15 maja 2017 22:03 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara48

Też miałam podobnie skomentować, jak to jest torebka wizytowa, to ja chyba się nie znam. 

Jak torebka wizytowa to chyba tylko kopertówka a nie torbiszcze na ramię.Jak zamszowa to ew.w 4 kolorach-biała,czarna srebrna i złota lub do gładkiej sukienki kombinacja tych kolorów,ew.inny kontrastowy kolor, bez wzorów.Albo elegancko albo wcale zdaje mi się.
15 maja 2017 22:07 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Jak torebka wizytowa to chyba tylko kopertówka a nie torbiszcze na ramię.Jak zamszowa to ew.w 4 kolorach-biała,czarna srebrna i złota lub do gładkiej sukienki kombinacja tych kolorów,ew.inny kontrastowy kolor, bez wzorów.Albo elegancko albo wcale zdaje mi się.

Mam kilka torebek wizytowych w różnych kolorach ale żadna nie przypomina tej, hahaha
15 maja 2017 22:08 / 5 osobom podoba się ten post
ania37

Poszłam do drgerii DM, a zahaczyłam o inny sklep i mam spodenki :D. 

takie mogę mieć w kilka minut za friko  zaraz sięgnę po pumeks  
15 maja 2017 22:11 / 8 osobom podoba się ten post
kasia63

Jak torebka wizytowa to chyba tylko kopertówka a nie torbiszcze na ramię.Jak zamszowa to ew.w 4 kolorach-biała,czarna srebrna i złota lub do gładkiej sukienki kombinacja tych kolorów,ew.inny kontrastowy kolor, bez wzorów.Albo elegancko albo wcale zdaje mi się.

Jutro jade do Leclerca wydrukowali na bluzeczkach: "Jestem pyskata od urodzenia" Muszę to mieć 
15 maja 2017 22:13 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

takie mogę mieć w kilka minut za friko :-)  zaraz sięgnę po pumeks :-) 

Bietko a gdzie Ty się ukrywasz? 
Wyłaź 
15 maja 2017 22:16 / 4 osobom podoba się ten post
MeryKy

Jutro jade do Leclerca wydrukowali na bluzeczkach: "Jestem pyskata od urodzenia" Muszę to mieć :lol2:

Meryjko to może hurtem zakup, dla nas też 
15 maja 2017 22:17 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Meryjko to może hurtem zakup, dla nas też :-)

15 maja 2017 22:18 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara48

Bietko a gdzie Ty się ukrywasz? 
Wyłaź :buziaki:

wylazłam  
Nareszcie rodzina zakupiła mi wzmaczniacz wi-fi , czy jak to sie nazywa i teraz mam normalny dostęp do netu. , 
Wcześniej miałam problem , bo PDP na dole , a ja na 3 pietrze. 
15 maja 2017 22:19 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

wylazłam :-) 
Nareszcie rodzina zakupiła mi wzmaczniacz wi-fi , czy jak to sie nazywa i teraz mam normalny dostęp do netu. , 
Wcześniej miałam problem , bo PDP na dole , a ja na 3 pietrze. 

Bardzo się cieszę :)
30 maja 2017 15:26 / 8 osobom podoba się ten post
Ponieważ deszcz pokrzyżował moje rowerowe plany, postanowiłam dostarczyć sobie cudownych doznań, kupiłam parę szt.butków:)
30 maja 2017 15:29 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Ponieważ deszcz pokrzyżował moje rowerowe plany, postanowiłam dostarczyć sobie cudownych doznań, kupiłam parę szt.butków:)

poszalalas ----SLICZNE!!!
30 maja 2017 15:35 / 3 osobom podoba się ten post
lolowa

poszalalas ----SLICZNE!!!

ja dzisiaj skromniutko !
30 maja 2017 16:05 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Ponieważ deszcz pokrzyżował moje rowerowe plany, postanowiłam dostarczyć sobie cudownych doznań, kupiłam parę szt.butków:)

Fajne te koturny. Moje klimaty. Koturn najwygodniejszy but na świecie
30 maja 2017 16:41 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Fajne te koturny. Moje klimaty. Koturn najwygodniejszy but na świecie

Dość wysoki ten koturn, ale bardzo wygodne butki. 
Tak sobie kupiłam na różne okazje, sporo imprez mnie czeka tu latem. Chyba jeszcze z dwie pary muszę dokupić bo wszystkie butki w domu zostały :(