Zakupy 4

28 lipca 2020 22:26 / 3 osobom podoba się ten post
Dobra, chwalę się dalej. Dzisiaj pojechałam do Mőnschengladbach po sandały, po które ostatnio nie zdążyłam wrócić. No to mam za niezdecydiwanie, zachciało mi się wtedy po innych sklepach bummelować, to dzisiaj żadnych procentuff nie odejmowali 
I tak kupiłam, bo siem mnie podobajom i som wygodne, a w Polsce kosztują podobnie. No i były ostatnie w rozmiarze 37.
Zaszlam później do Kaufhofa, żeby baterię w zegarku pedepci wymienić. 
Ludzie, co mnie podkusiło po innych abtajlungach  się  szwendać 
Wszystko poprzeceniane, a to czego chcę, nie przecenione. Szukałam od jakiegoś  czasu takiego plecaczka, skórzanego najlepiej, co to i za torebkę może robić, a jak rence wolne potrzebne, to na plecy i już. No i znalazłam, nieprzeceniony .To znaczy przeceniony, ale tylko 10 łojro 
Kupiłam 
Nie może tak być, myślę sobie, że takie przeceny, a ja nic nie upoluję.
No i upolowałam. Trzewiki zimowe . Co z tego że mam 2 pary podobnych. Trzecie też się przydadzą. Tak mocno przecenione, że aż śmiech i grzech nie wziąć, a ja świadomie nie grzeszę, a przynajmniej się staram. Muszę się postarać już nie jeździć nigdzie na wolnym, tylko siedzieć na doopie albo jakie sporty uprawiać. 
Albo grzeszyć i nie kupować nic, choćby prawie za darmo dawali 
A oto i one 
28 lipca 2020 22:31 / 1 osobie podoba się ten post
Miał być karton z trzewikami a tu się one same dwa razy klknęły.
Tina , powiedz mi, proszę, ile przecenione były te buty od ceny wyjściowej. Od tej najniższej jeszcze odjąć 30%,bo tyle dają dodatkowo do przecenionych rzeczy 

 
28 lipca 2020 23:34 / 2 osobom podoba się ten post
Jak mnie się coś spodoba to też kupuję,,bo jak nie kupię odrazu to potem żałuję bo tego już nie ma 
29 lipca 2020 08:59 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Miał być karton z trzewikami a tu się one same dwa razy klknęły.
Tina , powiedz mi, proszę, ile przecenione były te buty od ceny wyjściowej. Od tej najniższej jeszcze odjąć 30%,bo tyle dają dodatkowo do przecenionych rzeczy 

 

heheheh Nie wytrzymam jesli tego nie zrobię 
A zatem- procent to setna część całości więc cena od 19,99 została pomniejszona o 0, 30 , czyli upraszczając 0,3
No i mamy.
59,99 - 19, 99 x 0,3 = y 
I układamy proporcje 
59,99------100%
      y-------x %
i mamy drugie równanie 
100 y =59,99 x 
Wygląda to tak 
 
59, 99 -19,99 x 0,3 =y 
100 y =59,99 x
Układ równań do rozwiązania. Łatwy.
Zobaczymy kto się pokusi 
 
Tym razem obniżka ceny jest solidna.
29 lipca 2020 09:56 / 1 osobie podoba się ten post
89,9%
29 lipca 2020 13:09
Jeszcze plecaczek z drugiej strony, żeby było pewne, że "eśt "
29 lipca 2020 13:10
gosiako

89,9%

Nie sprawdzam nawet, tylko się cieszę 
Toć te buty prawie za darmo mam 
29 lipca 2020 13:30 / 2 osobom podoba się ten post
Plecaczek świetny :)
 
29 lipca 2020 13:56 / 1 osobie podoba się ten post
Joanna1983

Plecaczek świetny :)
 

Dziękuję 
Mnie się bardzo podoba, bo taki mięciusi 
25 sierpnia 2020 19:40 / 4 osobom podoba się ten post
Ni dobra, najwyżej pomyślicie o mnie, że chwalipięta jestem 
Wstawiam zakupowe fotki. Kurtka puchowa u Regatta mają inny kolor, taki malinowy bardziej, a nie taki jak na zdjęciu. Chcę Wam pokazać, że naprawdę fajne rzeczy można kupić całkiem niedrogo, albo nawet tanio 
25 sierpnia 2020 19:45 / 4 osobom podoba się ten post
Tamte były z ubiegłej środy, a to dzisiejsze. Ostatnio byłam bardzo zadowolona z zakupu takiej fajnej, cienkiej białej bluzy 
Jeszcze raz ha cyknęłam 
28 lutego 2021 20:41 / 4 osobom podoba się ten post
Werska pytała o tego Boscha, więc wstawiam zdjęcie opakowania. Tak, w Penny kupiłam. Tutaj wczoraj były jeszcze 2 szt, wiem,bo siostra babci prosiła, żebym dla niej kupiła. Kosztuje 29,99 ,napisane że pierwotna cena coś ok 75 euro. Kto chce, może sprawdzić w internecie  ile kosztują tutaj czy u nas, w Polsce. 
 
28 lutego 2021 22:25 / 3 osobom podoba się ten post
Dzięki Gusia, jutro się przejdę i zobaczę.
04 stycznia 2022 13:10 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Werska pytała o tego Boscha, więc wstawiam zdjęcie opakowania. Tak, w Penny kupiłam. Tutaj wczoraj były jeszcze 2 szt, wiem,bo siostra babci prosiła, żebym dla niej kupiła. Kosztuje 29,99 ,napisane że pierwotna cena coś ok 75 euro. Kto chce, może sprawdzić w internecie  ile kosztują tutaj czy u nas, w Polsce. 
 

Ech, że też tego nie widziałam wcześniej 
04 stycznia 2022 18:35 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Werska pytała o tego Boscha, więc wstawiam zdjęcie opakowania. Tak, w Penny kupiłam. Tutaj wczoraj były jeszcze 2 szt, wiem,bo siostra babci prosiła, żebym dla niej kupiła. Kosztuje 29,99 ,napisane że pierwotna cena coś ok 75 euro. Kto chce, może sprawdzić w internecie  ile kosztują tutaj czy u nas, w Polsce. 
 

Mam ten blender i szczerze polecam. Jest super. Na allegro był ale cena około 140 zł z dostawa wiec cena jakaś wygórowana nie jest.