Forum Dyskusyjne ›› Archiwum

Biuro Oliwiera

Powrót do Tematów
Wybierz stronę:
  • Magdzie, po fakcie bo przed faktem byłby strach w portkach  tak było tez z userem P......
  • Ja tam  "na wyraz" to wogóle nie ufam ... A po tej historii to zrobię sobie jeszcze większe obostrzenia... )))))
  • Panie Moderatorze , "przelecialam" ostatnie dni tego forum , powiem tylko jedno ----- nie ma prawdziwych opiekunek/ow , to smierc dla tego forum -- o tuszu czy poscieli to ja sobie moge z kolezanka , albo mezem porozmawiac , to forum bylo z jednej strony odskocznia od naszej ciezkiej pracy , a z drugiej mozliwoscia podowcipkowania i odstresowania i podstawianie NOWYCH -- robi odwrotny skutek --- sorry
  • Nie ma prawdziwych Opiekunek??
    A Ja to co??,,,,,,,,
  • Eeeeee,co nie ma ,jak nie ma???Jesteśmy jeszcze my!Chcesz w mazak?:)A nie,bo noga chora to bić nie będę,ale z tego Twojego to wyszło ,że wszyscy co tu jeszcze są to nieprawdziwe opiekunki!Protestuję stanowczo!
  • To wina tego gnotka, nie Koleżanki.
  • jakiego gnotka???
  • No tego, co zrosnąć się nie chce.
  • Nie wiem o co kaman,nie jestem w temcie:(Ale chyba nie bardzo chce wiedzieć.
  • Lolóweczce się ta kość nie zrosła,gips,orteza i rehabilitacja jeszcze nie dały rady,stąd ten " gniotek".
  • zle to zostalo zrozumiane --- chcialam powiedziec , ze jesli na tym forum w przyszlosci nie zostana opiekunowie tylko osoby spoza w/w grona --- to bedzie smierc tego forum
  • Lolowa, załóż różowe okulary.
  • Z tym to się muszę zgodzić:(Nie chcem ,ale muszem:( 
Wybierz stronę: