Wielkanoc w DE

25 marca 2017 08:25 / 9 osobom podoba się ten post
To teraz przyznać się kto Wielkanoc spędzi w pracy.?Wracam do roboty 1 kwietnia i tak chciałabym wiedzieć z kim jajkiem będę się dzielić.Pierwszy raz Wielkanoc mam w De.
25 marca 2017 08:39 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

To teraz przyznać się kto Wielkanoc spędzi w pracy.?Wracam do roboty 1 kwietnia i tak chciałabym wiedzieć z kim jajkiem będę się dzielić.Pierwszy raz Wielkanoc mam w De.

Ja planuję do 3 kwietnia zostać,
25 marca 2017 08:47 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

To teraz przyznać się kto Wielkanoc spędzi w pracy.?Wracam do roboty 1 kwietnia i tak chciałabym wiedzieć z kim jajkiem będę się dzielić.Pierwszy raz Wielkanoc mam w De.

Zawsze musi być ten pierwszy raz....... ja też...... będę pierwszy raz spędzać Święta Wielkanocne w DE. 
Będziemy Teresko dzielić się jajkiem...!
Kto jeszcze...???
25 marca 2017 08:47 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

To teraz przyznać się kto Wielkanoc spędzi w pracy.?Wracam do roboty 1 kwietnia i tak chciałabym wiedzieć z kim jajkiem będę się dzielić.Pierwszy raz Wielkanoc mam w De.

Tereniu ja dwa lata pod rząd spedzalam Wielkanoc w de. Teraz uciekam w Wielka Sobote , na gotowe do domku :)
25 marca 2017 08:52 / 6 osobom podoba się ten post
teresadd

To teraz przyznać się kto Wielkanoc spędzi w pracy.?Wracam do roboty 1 kwietnia i tak chciałabym wiedzieć z kim jajkiem będę się dzielić.Pierwszy raz Wielkanoc mam w De.

Tym razem ja nie.
Spontanicznie podjęłam decyzję, że zrobię sobie urlop. Tego samego dnia firma znalazła zmienniczkę - i 8 kwietnia jadę do domku. jeszcze zdążę się napracować przed świętami - z wielką radością.
25 marca 2017 08:52 / 5 osobom podoba się ten post
aniao

Ja planuję do 3 kwietnia zostać,

Nie dałam rady edytować. Ma być do 30 kwietnia
25 marca 2017 08:53 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara48

Tereniu ja dwa lata pod rząd spedzalam Wielkanoc w de. Teraz uciekam w Wielka Sobote , na gotowe do domku :)

Basienko.....Po pierwsze to ślicznie wyglądasz.....!
A po drugie podpowiedź czy na Wielkanoc ewangelicy mają jakieś swoje tradycje, zwyczaje lub obyczaje. Czego się można spodziewać.....???
25 marca 2017 09:03 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Basienko.....Po pierwsze to ślicznie wyglądasz.....!
A po drugie podpowiedź czy na Wielkanoc ewangelicy mają jakieś swoje tradycje, zwyczaje lub obyczaje. Czego się można spodziewać.....???

Dziekuje Ewuniu :)
Tu gdzie jestem jest normalnie, w sobote farbuje jajka, sniadanie niedzielne to wedliny, warzywa, jajka. Obiad bardziej wykwintny. 
Dekoracje wielkanocne, duzo kwiatow. 
Nie ma takiego przepychu jak u nas. 
Po poludniu przychodzi rodzina, pijemy kawe, piwo i siedzimy, rozmawiamy, pozniej wspolny spacer. 
25 marca 2017 09:24 / 5 osobom podoba się ten post
Niektórzy kupują te jajka w marketach pomalowane,ja też w ubiegłym roku kupiłam do domu fajna dekoracja na stół,piękne kolorowe cieniowane,tu kupują dużo tego potem trzeba to zjadać,a znając Niemców nic się nie zmarnuje,i jak to jeść takie jajka jak one ugotowane już tyle leżą,a pamiętam było ich sporo,wpadłam na pomysła i zrobiłam z nich kotlety pd bardzo smakowały i tym sposobem pozbyłam się tych malowanych jaj
25 marca 2017 09:32 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Basienko.....Po pierwsze to ślicznie wyglądasz.....!
A po drugie podpowiedź czy na Wielkanoc ewangelicy mają jakieś swoje tradycje, zwyczaje lub obyczaje. Czego się można spodziewać.....???

Dziewczyny już odpisały.
Podobnie, jak u nas. Tyle,że bez szaleństw.


Pamiętajcie,że już Wielki Piątek jest dniem wolnym w De.
25 marca 2017 09:43 / 5 osobom podoba się ten post
Ja również spędzam pierwszy raz święta wielkanocne w pracy .Zawsze jakoś mnie to ominęło ,
25 marca 2017 09:46 / 3 osobom podoba się ten post
basiaim

Dziewczyny już odpisały.
Podobnie, jak u nas. Tyle,że bez szaleństw.


Pamiętajcie,że już Wielki Piątek jest dniem wolnym w De.

No i kasa się należy dodatkowa za piątek)))
25 marca 2017 10:07 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

No i kasa się należy dodatkowa za piątek)))

Za Wielkanoc u mnie płacą 150 €.
25 marca 2017 10:42 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Za Wielkanoc u mnie płacą 150 €.

U mnie ok.180 ,bo z dniowki mam 3 serki ,lepsze to jak nic 
25 marca 2017 11:11 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Za Wielkanoc u mnie płacą 150 €.

Ja raz spędzałam Wielkanoc w pracy.
Ówczesna firma tak pokombinowała z przeliczeniem euro, że praktycznie wyszłam na zero.