Wielkanoc w DE

26 marca 2017 22:32 / 6 osobom podoba się ten post
teresadd

To teraz przyznać się kto Wielkanoc spędzi w pracy.?Wracam do roboty 1 kwietnia i tak chciałabym wiedzieć z kim jajkiem będę się dzielić.Pierwszy raz Wielkanoc mam w De.

E...to bedą moje trzecie świeta "jajeczne" na obczyźnie:) Tym razem bede w okolicach Augsburga...., gdyby , ktos.... był w pobliżu....to chetnie podziele sie jajkiem:)
27 marca 2017 09:54 / 1 osobie podoba się ten post
A będzie ktoś w okresie świąt w tych okolicach: 86551 Aichach
27 marca 2017 11:56 / 3 osobom podoba się ten post
Anettep

Moje też 1 święta w de. Jak dzwonili do mnie z ofertą to zapomniałam że to święta i bez premii będę :( buuu

A dlaczego bez premii? Większość agencji (może wszystkie) płaci za święta extra bez przypominania. Prywatnie też chyba można się w trakcie dogadać.
27 marca 2017 12:04 / 3 osobom podoba się ten post
Anettep

Moje też 1 święta w de. Jak dzwonili do mnie z ofertą to zapomniałam że to święta i bez premii będę :( buuu

Zobacz w umowie, w ogólnych warunkach.
Zawsze jest ujęta kwestia premii świątecznej.

Jeśli płaci rodzina bezpośrednio, to do nich wyciagnij rękę. Jesli agencja, to dostaniesz premię na konto z wynagrodzeniem.
27 marca 2017 12:48 / 6 osobom podoba się ten post
Ja też nie czuję Wielkanocy,od kiedy zaczęłam pracować w De nie spędziłam jeszcze tych świat w Polsce,a tu wiadomo..oprócz przybrań niewiele z tradycji..
27 marca 2017 13:05 / 7 osobom podoba się ten post
Ja też Wielkanoc w pracy. Nie pierwszy raz, zresztą. Ale nie jest tak przykro, jak w Boże Narodzenie.
27 marca 2017 13:22 / 7 osobom podoba się ten post
To tez moje kolejne wielkanocne swieta w De,ale aż tak bardzo mi nie zal,bo tutaj wcale nie czuje tej atmosfery,do domku wracam zaraz po lanym poniedziałku i jadę z Piotrusiem na urlop do Karpacza,odbijemy sobie z nawiązką te emigracyjne święta.
27 marca 2017 17:36 / 2 osobom podoba się ten post
To będą moje drugie z rzędu święta wielkanocne w De, u tej samej rodziny co w zeszłym roku. Z tym, że ostatnio babka jeszcze żyła, teraz został sam dziadek. Jak dla mnie Wielkanoc w De jest spoko, za to Bożego Narodzenia, a nawet sylwestra w pracy sobie nie wyobrażam
27 marca 2017 19:23 / 5 osobom podoba się ten post
Szczerze mówiąc ,to nie wiem jak będzie bo to moja pierwsza Wielkanoc.Na BN raz byłam,zaraz na początku kariery.Pożyjem uwidim.
27 marca 2017 19:31 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Szczerze mówiąc ,to nie wiem jak będzie bo to moja pierwsza Wielkanoc.Na BN raz byłam,zaraz na początku kariery.Pożyjem uwidim.

Ja BN przezylam już na wyjezdzie i nie było tak źle to tym bardziej Wielkanoc przejdę bezboleśnie......Tak myslę
27 marca 2017 20:06 / 3 osobom podoba się ten post
muszelka

Moje pierwsze Święta Wielkanocne w DE,śniadanie baaaardzo skromne,ale miałam miłych pdp,dałam radę:smutny:malowane jajka ze sklepu:-)

A to moje pierwsze swieta wielkanocne, nawet upieklam sernik i zrobiłam zajączki z serwetek.

27 marca 2017 20:10 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Szczerze mówiąc ,to nie wiem jak będzie bo to moja pierwsza Wielkanoc.Na BN raz byłam,zaraz na początku kariery.Pożyjem uwidim.

Tereska, a coś Ty przywdziała na siebie? Może przechrzcisz się na Czerwony Kapturek? 
27 marca 2017 20:20 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Szczerze mówiąc ,to nie wiem jak będzie bo to moja pierwsza Wielkanoc.Na BN raz byłam,zaraz na początku kariery.Pożyjem uwidim.

a co ty taka pesymistka ? Dzień jak kazdy.
Wstajesz podrapiesz sie po jajkach  Oj sorry Ty masz jednak problem.Musisz jajek poszukać 
27 marca 2017 21:04 / 6 osobom podoba się ten post
Ellax2

Tereska, a coś Ty przywdziała na siebie? Może przechrzcisz się na Czerwony Kapturek? :laska1:

Lepiej pasowałby żółty płaszczyk,Wielkanoc idzie ....
27 marca 2017 21:05 / 6 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Lepiej pasowałby żółty płaszczyk,Wielkanoc idzie ....:lol2:

i wygladała by jak Szydło