Forum Dyskusyjne ›› Blogi opiekunek osób starszych

Blog opiekun.5 #2

Powrót do Tematów
Wybierz stronę:
  • Chyba przesadziłem dzisiaj z tymi spaetzlami, lubię je z mięskiem, ale chyba dzisiaj za dużo...
  • Lepiej Ty się nie daj wkręcić ...za porządny facet jesteś . Ktoś na Twoich plecach coś próbuje zdziałać ...to jest jasne jak słońce . 
  • Basiu, jak zwykle błądzisz. Jam "niesłychanie spokojny" facet, nie wadzę nikomu, ale, wnerwiony, to lepiej spier...uciekać bo może być źle...
  • No i git . Tak trzymaj .
  • Nie wiem, za co mam Cię trzymać, ale git... 
  • Mam wrażenie, ze ta dama z naprzeciwka na ścianie cuś ode mnie kce, ale ni cholery nic nie mówi... 

• Nalałem jej trochę wina do "pucharka" może powie coś... 
  • A to dla takiego jednego sieroty znawcy pająkow, co cale Forum chce zabawiać ale mu to marnie wychodzi, bo wszędzie smród zostawia tylko...

• Dobrej nocy
  • Dobrego dnia
  • 2 dni deszczowe, a dzisiaj zapowiada się słoneczna pogoda...

• Pod tym postem ,witam się też z kolegą . W odniesieniu dodam, jako cząsteczka Forum, że wybieram z niego, to co mi pasuje i być może rozczaruję Ciebie, ale często jestem mocno rozbawiona. . Uwielbiam ludzi z poczuciem humoru                       "Kwiaty kocham i Ciebie, kocham słońce i wiatr. Za ten błękit na niebie, kocham dziś cały świat ..." 
  • I tak trzymaj. Zawsze rób tak, byś była zadowolona z życia. Ja jestem, chociaż inni sądzą, że jest inaczej. Ich sprawa. 

• Witam.Żeby być szczęśliwym,trzeba być trochę egoistą.
Wybierz stronę: