Poskarżyjki 39

21 maja 2017 11:57 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Nastawiłam się dziś na jedzenie w restauracji....już widziałam tego łososia na talerzu jak mi ktoś pod nos podsuwa...i zimne piffko. Cieszyłam się, że jeden dzień nie będę musiała myśleć co na obiad zrobić....wyszykowalysmy się z Pdp...fryzury...śminka...pierścienie na palcach....korale na szyi...a ona mi mówi teraz, że jest müde i do restauranta nie jedzie...żebym do córki przez płot powiedziała, że my zostajemy zu Hause.....no kuźwa....to trzeba mieć szczęście jak ja....:lol3:
Wyjęłam jakiś przedwczorajszy ryż i nie wiem co dalej bo mięso mam zamrożone i nie będę teraz odmrażać....cukinię raz dwa z pomidorami zrobię i już....mój łosoś odpłynął....:-)

Przypłynie, tylko w innym terminie.... O matuchno....nie czuję, że rymuję.....
21 maja 2017 12:55 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Nastawiłam się dziś na jedzenie w restauracji....już widziałam tego łososia na talerzu jak mi ktoś pod nos podsuwa...i zimne piffko. Cieszyłam się, że jeden dzień nie będę musiała myśleć co na obiad zrobić....wyszykowalysmy się z Pdp...fryzury...śminka...pierścienie na palcach....korale na szyi...a ona mi mówi teraz, że jest müde i do restauranta nie jedzie...żebym do córki przez płot powiedziała, że my zostajemy zu Hause.....no kuźwa....to trzeba mieć szczęście jak ja....:lol3:
Wyjęłam jakiś przedwczorajszy ryż i nie wiem co dalej bo mięso mam zamrożone i nie będę teraz odmrażać....cukinię raz dwa z pomidorami zrobię i już....mój łosoś odpłynął....:-)

Hi.hi przez szybkę lizane.Smacznego Ewuniu.
21 maja 2017 18:59 / 10 osobom podoba się ten post
Paolo

Po pierwsze. To ,że zastanawiasz się nad tym to już świadczy niestety o Tobie. Po drugie. Jak już coś się w ogóle pisze na forum to trzeba pomyśleć czy jest to zgodne z własnoręcznie opisanym profilem no i to,że ktoś to przeczyta. Po trzecie. Z profilu wynika, że jesteś mistrzynią empatii i babką z humorem...po studiach. Po czwarte. Pisząc takie bzdury nie masz nic wspólnego z empatią /poczytaj co to jest/ a poziom skladni, budowy zdania wszystkich wpisów świadczy góra o pograniczu gimnazjum i zawodówki.
Po piąte. To moje osobiste zdanie jak czytam coś takiego...Chyba wiem z kim powinnaś się poznać i pod jakim numerem go szukać...

Ok, Paolo miałeś rację. 
Przyznaję to ze smutkiem w sercu, znów się zawiodłam na ludziach. Chyba Brzozahej nie potrzebuje pomocy. 
Już nigdy nikomu w wirtualnym świecie nie zaoferuję pomocy. 
Człowiek uczy sie całe życie a i tak głupi umiera. 
Smutne to jest :(
21 maja 2017 19:21 / 10 osobom podoba się ten post
Barbara48

Ok, Paolo miałeś rację. 
Przyznaję to ze smutkiem w sercu, znów się zawiodłam na ludziach. Chyba Brzozahej nie potrzebuje pomocy. 

To, ze wyciagnelas pomocna dlon dobrze swiadczy o Tobie.Nie wstydz sie wrazliwosci,  nie zmieniaj sie.
W moim odczuciu ta osoba tylko chce zwrocic na siebie uwage.
21 maja 2017 19:24 / 10 osobom podoba się ten post
ewa59

Niesamowite, miałam dzisiaj  identyczną sytuacjęzarezerwowany stalik w  myśliwskiej  restauracji..,, Królowa Lodu ,,  plus 4 osoby z obsługi/ w tym  ja /.Zrobiłam  makijaz, wyjęłam  adekwatne   do sytuacj odzienie i  z  wałkami  na  głowie zchodze sprwdzic na  jakom  etapie  ubierania  jest  Królowa....A  ona ....to  ja  Ci  nie  powiedziałam ,że odwołałam rezerwację???? bo  żle  się  czuję....No  to ja  migiem  po  zupę do  zamrazarki....Nie  mam  tu  nudno....hihi!!
21 maja 2017 19:34 / 6 osobom podoba się ten post
Damessa

Niesamowite, miałam dzisiaj  identyczną sytuację:-)zarezerwowany stalik w  myśliwskiej  restauracji..,, Królowa Lodu ,,  plus 4 osoby z obsługi/ w tym  ja /.Zrobiłam  makijaz, wyjęłam  adekwatne   do sytuacj odzienie i  z  wałkami  na  głowie zchodze sprwdzic na  jakom  etapie  ubierania  jest  Królowa....A  ona ....to  ja  Ci  nie  powiedziałam ,że odwołałam rezerwację???? bo  żle  się  czuję....No  to ja  migiem  po  zupę do  zamrazarki:-)....Nie  mam  tu  nudno....hihi!!:fastfood:

A ja wyciągnęłam ten ryż jakiś pojemnik z zamrożonymi warzywami dorobiłam sos i głodna czekałam aż moja Pdp obudzi się z drzemki.....jak się obudziła to powiedziala, że nie jest głodna ale chętnie wypije kubek bulionu....zrobiłam jej ten bulion a sama zjadłam ryż.....też mam wesoło....
21 maja 2017 19:38 / 12 osobom podoba się ten post
Barbara48

Ok, Paolo miałeś rację. 

Bo Basieńko ....punkt 1. Paolo ma zawsze rację ...( prawie ) 
                         punkt 2. Choćby Paolo nie miał racji - patrz punkt 1.
21 maja 2017 19:41 / 9 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Haha.....dobre.....!!! 
21 maja 2017 19:44 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008
21 maja 2017 19:47 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Od czasu do czasu, nawet ja przyznam rację.
21 maja 2017 19:48 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Ok, Paolo miałeś rację. 

Wirtualny
21 maja 2017 20:07 / 4 osobom podoba się ten post
Rambo8

Wirtualny :buziaki1:

Pod Twoim postem dziękuję wszystkim :)

Co nie zmienia faktu że się zawiodłam :(
Paolo przepraszam. 
21 maja 2017 20:07 / 9 osobom podoba się ten post
Barbara48

Ok, Paolo miałeś rację. 

Pamiętaj Barbaro, że to co czytamy nie zawsze jest tym samym co jest napisane /profil brzozahej/...np.
21 maja 2017 20:11 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara48

Pod Twoim postem dziękuję wszystkim :)

Co nie zmienia faktu że się zawiodłam :(
Paolo przepraszam. 

Na kolana Baśka..na kolana i do roboty  ...Już się nie wygłupiaj z tymi przeprosinami . ....
21 maja 2017 20:19 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Na kolana Baśka..na kolana i do roboty :lol3: ...Już się nie wygłupiaj z tymi przeprosinami . :buziaki1:....

Basiu, jam nie godna jego stóp całować. ....
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.