Forum Dyskusyjne ›› Wygadaj się

Poskarżyjki 39

Powrót do Tematów
Wybierz stronę:
  • Widzę, że jak nie można "z górki" to trzeba skakać- widowisko jak chu chu. Mam wrażenie, że przechodzimy pomór samobójców z ISIS.
  • Zalało mi piwnicę .I jak na złość nikogo z familii Pdp nie było .Bujałam się ze dwie godziny zanim wodę szuflą do śniegu zebrałam.
    Sytuacja opanowana.
    Sezon burzowo letni uważam za otwarty.
    W zeszłym roku z sześć razy zalewanie było.
  • Bosze... jak ja jestem dzisiaj do du.y... Totalny brak synchronizacji intelektualno ruchowej... Gdzie indziej głowa, a gdzie indziej nogi... Totalne rozbicie... Jak ja siebie takie nie lubię.... od razu bym się z sobą rozwiodła... Zjeżdżają się goście na jutrzejszą konfirmację i wczoraj była uroczysta kolacja, syn pdp kichający... jak nic mi coś podrzucił... Idę zażyć sobie zapobiegawczo jakiś gripex bo jak nic sama ze sobą nie wytrzymam...
  • Płakać mi się chce i nawet tego nie moge....................:) :) :) :) :) :) :( :( :( :(N
  • Cieszymy się ogromnie razem z Tobą Tereso,że w tamtym roku miałaś sześć razy mokro na dole. Oby i ten rok  nie był gorszy...
  • Nie płakaj........ Pomyśl sobie o czymś przyjemnym np jak wrócisz i spotkasz nielubianą sąsiadkę a Ty jak laleczka przy niej......
  • Mam tak  codziennie .... Trzymaj  sie ! 
  • No co Wy , dziewczyny ?
  • Polubień Wam za to nie dam. 
    Dziewczyny głowy do góry,jutro bedzie lepszy dzień.
    Więcej optymizmu 
    Ja sie tego caly czas uczę, jest coraz lepiej :)
  • Z niecierpliwością oczekiwuję.
  • Basiu.To nie tak,że sobie powiesz"mam wszystko w d..."i jest lepiej.Ta praca jest dołująca,stresująca.Jestem osobą wesołą,z dużym poczuciem humoru,ale...czasem mam wielką ochotę wysłać pdp."na łono Abrahama".
  • No,to oczekiwujemy...ja też...z niecierpliwością.
  • Wiem że tak jest, mnie też czasem łapie, ale nie poddaję się i szybko stawiam do pionu. 
    Mam dobrego nauczyciela 
  • Tu akurat,ja sama jestem sobie nauczycielem.Bo szybko się wściekę...i szybko wracam do normalności...chyba?! I mogę być bardzo "wścieknięta"a mówię cichym,miłym i słodkim głosem...taka ze mnie zaraza...
  • Brzozahej, czy bywasz czasem w centrum Bremen i miałabyś ochotę na spotkanie?
Wybierz stronę: