Forum Dyskusyjne ›› Wygadaj się

Poskarżyjki 39

Powrót do Tematów
Wybierz stronę:
  • Z niecierpliwością oczekiwuję.
  • Basiu.To nie tak,że sobie powiesz"mam wszystko w d..."i jest lepiej.Ta praca jest dołująca,stresująca.Jestem osobą wesołą,z dużym poczuciem humoru,ale...czasem mam wielką ochotę wysłać pdp."na łono Abrahama".
  • No,to oczekiwujemy...ja też...z niecierpliwością.
  • Wiem że tak jest, mnie też czasem łapie, ale nie poddaję się i szybko stawiam do pionu. 
    Mam dobrego nauczyciela 
  • Tu akurat,ja sama jestem sobie nauczycielem.Bo szybko się wściekę...i szybko wracam do normalności...chyba?! I mogę być bardzo "wścieknięta"a mówię cichym,miłym i słodkim głosem...taka ze mnie zaraza...
  • Brzozahej, czy bywasz czasem w centrum Bremen i miałabyś ochotę na spotkanie?
  • Na spotkanie bym miala ochote jak najbardziej - tylko ja nie pracuje w Bremen  a po drugie nie mam wolnego ..... ale chcialabym chciala :)
  • Wiem, że nie w samym Bremen, ale blisko, bo kilka dni temu czytałam i sprawdzałam na mapie.

No ale jak wolnego nie masz, to tego nie przeskoczymy. Szkoda.
  • tez zaluje moze kiedy indziej albo w pl?
  • Tak sie zastanawiam czy opiekunka jest wiezniem? rodziny czy rodzina ma prawo mowic

co robic gdzie isc ...... co jesc???? trafilam na hu.... miejsce
  • Na podstawie twojego wpisu- mogę stwierdzić, że rodzina jest hu... a może to nie rodzina, tylko niedomówienia? Porozmawiaj o tym z rodziną. Nie ma sensu tworzyć storry, koniec języka za przewodnika! Może odczuwasz strach w miejscu pracy i sama się blokujesz? Więcej pewności siebie.
  • Skarbie nawet pauzy nie masz? 
  • też tak dzisiaj mam  totalny kataklizm, nic nie współgra ze sobą ,nogi swoją drogą , głowa też 
  • nie  ... zalezy jak strzeli rodzinie ale zazwyczaj nie   jeden dzien w tygodniu wolny
  • jestem w piekle.......................RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wybierz stronę: