Pomagajki

20 kwietnia 2017 22:34 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Michasiu dopiero we wtorek bede w de. W srode moge kupic i wyslac :aniolki:

Dziękuję Basiu, ale juz odwołałam alarm, bo córka zamówiła przez apteke internetowa. buziaki.
20 kwietnia 2017 22:41 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

https://www.apo-discounter.pl/advanced_search_result.php?keywords=imupret&x=0&y=0&gclid=CJrSzeLas9MCFZ2HsgodzjQPzQ

z tej stronki można zamówić w PL

Właśnie tak zrobiła, Trochę inteligentniejsza od mamy, może nie tak,Najpierw do mamy, a ja pierwsze kroki do Was skierowałam w te pędy a córcia piszę: mamuś zamówiłam, No nic tylko dupę lac 37 letniej córuni,Napisałam Jej że ja mam narobiłam ambarasu w moim Kochanym opiekunkowie, które nigdy nie zawodzi, buziaczki jeszcze raz.
21 kwietnia 2017 07:49 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Właśnie tak zrobiła, Trochę inteligentniejsza od mamy, może nie tak,Najpierw do mamy, a ja pierwsze kroki do Was skierowałam w te pędy a córcia piszę: mamuś zamówiłam, No nic tylko dupę lac 37 letniej córuni,Napisałam Jej że ja mam narobiłam ambarasu w moim Kochanym opiekunkowie, które nigdy nie zawodzi, buziaczki jeszcze raz.

Dobrze,że kupiła. Alarm odwołany 
Życzę zdrowia 
21 kwietnia 2017 08:50
ORIM

Dobrze,że kupiła. Alarm odwołany :-)
Życzę zdrowia 

Dziękuję Orim za Wszystko, pozdrawiam.
29 maja 2017 16:30 / 1 osobie podoba się ten post
Chce wrócic do poprzedniego awataru a nie mam go zapisanego i nie wiem skąd go wzięłam, do kogo o pomoc??? mam się zwrócic??/
Szukam. O.
29 maja 2017 17:18
michasia

Chce wrócic do poprzedniego awataru a nie mam go zapisanego i nie wiem skąd go wzięłam, do kogo o pomoc??? mam się zwrócic??/:strach na wroble:
Szukam. O.

Czy to jest ta grafika? 
29 maja 2017 19:45 / 2 osobom podoba się ten post
Pomoc forum3

Czy to jest ta grafika? 

Nie drogi Olwierze, to było przed latawcem,taka głowa uśmiechnieta w chusteczce.Dziękuję
29 maja 2017 19:46 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Nie drogi Olwierze, to było przed latawcem,taka głowa uśmiechnieta w chusteczce.Dziękuję:radosc:

To jakaś moda na chusteczki, żeby tylko Oliwier nie zabrał mojego awatara,,,
30 maja 2017 08:36 / 1 osobie podoba się ten post
Ja do Oliwiera jeszcze raz, to nie ten awatarek,poprzedni, może da rade wrócić do usmiechnietej głowy w /grafika/ w chusteczce?
30 maja 2017 09:02 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

To jakaś moda na chusteczki, żeby tylko Oliwier nie zabrał mojego awatara,,,:smiech2:

Póki co pozostane w kapeluszu , mam nadzieję, bez urazy i skojarzeń . Avatarek mocno uaktualnił się 
30 maja 2017 09:05 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Nie drogi Olwierze, to było przed latawcem,taka głowa uśmiechnieta w chusteczce.Dziękuję:radosc:

Dziękuję bardzo Oliwierze, pozdrawiam i miłego dnia życzę.
Wzajemnie. O.
08 września 2017 13:02
Mam pytanie bo może ktoś się spotkal z czymś takim:moja pdp od czasu do czasu ma zaczerwienione oczy a dokladniej skóra pod oczami.Wedlug mnie jest to spowodowane wiatrem i to nawet latem ,bylo dotąd od ok mca ok wczoraj wyszlyśmy na 20 minut wiało że hoho i dziś znowu oczka czerwone.Byl lekarz jak byłam na urlopie zapisal jakieś krople ale córka stwierdzila że za mocne i dużo dzialań ubocznych ,więc kupila inne dostepne bez receptynie wiem czy zadzialały ale był spokój jakiś czas.Dziś jak jej mowilam że według mnie od wiatru to wymyślila że może nie -może mama palcami trze oczy i taki skutek,albo od któryś medykamentow .Tylko jakby tak było dlaczego by miala raz na jakieś 1,5mca problem? Moze macie jakieś doświadczenie rady to podrzućcie
08 września 2017 13:28 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

Mam pytanie bo może ktoś się spotkal z czymś takim:moja pdp od czasu do czasu ma zaczerwienione oczy a dokladniej skóra pod oczami.Wedlug mnie jest to spowodowane wiatrem i to nawet latem ,bylo dotąd od ok mca ok wczoraj wyszlyśmy na 20 minut wiało że hoho i dziś znowu oczka czerwone.Byl lekarz jak byłam na urlopie zapisal jakieś krople ale córka stwierdzila że za mocne i dużo dzialań ubocznych ,więc kupila inne dostepne bez recepty:-(nie wiem czy zadzialały ale był spokój jakiś czas.Dziś jak jej mowilam że według mnie od wiatru to wymyślila że może nie -może mama palcami trze oczy i taki skutek,albo od któryś medykamentow .Tylko jakby tak było dlaczego by miala raz na jakieś 1,5mca problem? Moze macie jakieś doświadczenie rady to podrzućcie:-)

Moja pdp ma podobne tylko u niej tez zrenica w rogu,kropelki stosuje ale to nic nie daje no moze minimalnie,była u okulisty i powiedział ze to nie wiem czy dobrze napisze Bindeenzyndung krople były z antybiotykiem i tylko 14 dni mogła ale ona madrzejsza wiec dłuzej ech!! teraz to takie bez recepty tez chce byc lekarzem sama sie leczy bo cierzko sie zarejstrowac i pojechac do okulistyJuz zaczełam mowic ze nie jest lekarka,no to probuje  dzwonic jak krzycze,bo i nawet leki chciała odrzucic na cholesterol bo po co jej,ech jest chwila ze posłucha ale pozniej swoje!!Nic nie zrobisz jak pdp głowa sprawna,a dzieci madrzejsze od lekarzy!! Za pierwsszym razem kazał lekarz poduszke co dziennie zmieniac,lub czysty recznik na niej kłasc no i klamki wszystkie dezynfekowa, Pomagało ale wiadomo madrzejsza jest wiec przestała!! Moze to to samo a moze cos innego palce ja nie sa idealnie czyste to tez szkody narobia ja kazałam  chusteczkami nawilrzonymi i wyzucac !Jak ja przemyje wyzuce a ona zostawia,no bo szkoda leza i tak znowu wszystko na nia osiada,jak wyrzuce to na nowo zrobi to samo i tak wkoło Macieju!Mozee twoja ma to samo a moze cos innego bez lekarza ani rusz!!
08 września 2017 13:33 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Moja pdp ma podobne tylko u niej tez zrenica w rogu,kropelki stosuje ale to nic nie daje no moze minimalnie,była u okulisty i powiedział ze to nie wiem czy dobrze napisze Bindeenzyndung krople były z antybiotykiem i tylko 14 dni mogła ale ona madrzejsza wiec dłuzej ech!! teraz to takie bez recepty tez chce byc lekarzem sama sie leczy bo cierzko sie zarejstrowac i pojechac do okulisty:zlosc:Juz zaczełam mowic ze nie jest lekarka,no to probuje  dzwonic jak krzycze,bo i nawet leki chciała odrzucic na cholesterol bo po co jej,ech jest chwila ze posłucha ale pozniej swoje!!Nic nie zrobisz jak pdp głowa sprawna,a dzieci madrzejsze od lekarzy!! Za pierwsszym razem kazał lekarz poduszke co dziennie zmieniac,lub czysty recznik na niej kłasc no i klamki wszystkie dezynfekowa, Pomagało ale wiadomo madrzejsza jest wiec przestała!! Moze to to samo a moze cos innego palce ja nie sa idealnie czyste to tez szkody narobia ja kazałam  chusteczkami nawilrzonymi i wyzucac !Jak ja przemyje wyzuce a ona zostawia,no bo szkoda leza i tak znowu wszystko na nia osiada,jak wyrzuce to na nowo zrobi to samo i tak wkoło Macieju!Mozee twoja ma to samo a moze cos innego bez lekarza ani rusz!!

Na to z ręcznikiem wpadlam i ma pod ręką nawilżony żeby przykładala -ona na wózku jest więc klamki i td nie musze szorować.Dzięki spisze nazwę kropelek może cos podpowiem córeczce.
08 września 2017 13:47 / 1 osobie podoba się ten post
moni.r

Na to z ręcznikiem wpadlam i ma pod ręką nawilżony żeby przykładala -ona na wózku jest więc klamki i td nie musze szorować.Dzięki spisze nazwę kropelek może cos podpowiem córeczce.

Moja pdp takie ma: Vividrin augentropfen ,to co miała z antybiotykiem był tez zel do smarowania pookie ale nazwy to juz nie mam!