Forum Dyskusyjne ›› Coś na poprawę humoru

Dom wariatów

Powrót do Tematów
Wybierz stronę:
  • Masz przejeb. nie tylko przesrane! Widzę, wszystkie zakłady dla psychicznie chorych mają problem z zamkami?! Bez jaj.. Sala bez znieczulenia czeka, lewatywa w gratisie!
  • To nie jest facet tylko "ciota", która myśli, że będzie małpować i ludzi denerwować. Moje koleżanki obrażać?!
  • Ha! Błędy też "celowo" robisz?  To forum musi komuś zajebiście stać "kością w gardle"- "solą w oku". "Kordian" liczę, że to nie ty.
  • Sandrunia, ja wiem, ze weekend, słoneczko, wolne, te sprawy, ale weź Ty może już nie nalewaj następnego drinka. Na dziś wystarczy skarbie.
  • Cześć, dopisana do listy! Pokój "Bonda" czeka!
  • Dobrze, ze nie pokój Greya
    A tam Bonda, to strzelać będą czy jakieś inne atrakcje? Bo wiesz, może jakis sprzęt trza przygotować.
  • Skarbie.  Pokój Bonda jest dla przyjaciół.. Mieni mi się w paczajkach od tej wrony. Dziwiło mnie co wam tak się mieni, aż doznałam olśnienia. Dzisiaj nie piję bo jadę w nocy po męża na dworzec.
  • A tam zaraz "ciota"... Ja to nazywam Eljot, ale (mniej więcej) to samo co Ty mam na mysli...
  • Jak wszedłem między wrony to musze jak Łony, poczytałem troszke widze o czym sie pisze to sie dostosowywowywuje
  • Proszę bardzo, kogo my tu mamy.
  • Bi sexualistę pozdrawiam
  • Aleś,ty elokwentny...szok...
  • Czekałaś na mnie co?
  • Lubie cię
  • Myslałam w nocy o Nas
Wybierz stronę: