Moje i już! 2

29 kwietnia 2017 13:51 / 9 osobom podoba się ten post
Tutaj najbezpieczniej . Ciepło , przytulnie , nikt się nie dopie...doczepi . Nikogo się nie urazi , obrazi ...żadnych fochów , dąsów i pasi .
Walizka spakowana , prawie spakowana . Dopakuję tylko to co w suszarni i gotowe . Dziewczęta przygotowałam na to , że jutro jadę a przyjeżdża nowa opiekunka . Ciężko wytłumaczyć staremu człowiekowi , dlaczego się go zostawia . Niewdzięczna rola
Nie mogę sobie brać do serca smutnych min , bo ledwie zamknę drzwi to i tak zapomną , że tu byłam . Mam swoje sprawy do pozałatwiania i będę myślała tylko o tym . Pierwszy tydzień będę miała skrócony na załatwianie spraw urzędowych to sobie w mieszkaniu posprzątam , poukładam . W sobotę późnym wieczorem dowiozą mi z Modlina moją córkę z rodziną . Zarwiemy sobie ze dwie godzinki na szeptanki przy kawie . Kącik zabaw dla Marysi mam już w głowie opracowany , obgadany z matką dziecięcia ...będzie cudnie . Dla Hubcia mam kupić piłkę nożną , strój Ronaldo albo Messi i książki .Hubert nie ma specjalnych wymagań jeśli idzie o prezenty ... Niedziela - komunia .....tydzień na zabawy , odwiedziny , załatwiania ....Niedziela - komunia .....I 2 tygodnie z 5-ciu tygodni urlopu pójdzieeeę się.....Zostaną jeszcze 3 , zdążę się wynudzić .A ile się naoglądam Mini-Mini , czy jakiegoś Cartoon Network to nikt mi nie odbierze . Disneya będę miała w małym paluszku ...
28 kwietnia 2017 21:13 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Tam zaraz zagadka ! Przecież to jasne jak slońce , że Pytajka ma odruch wymiotny na myśl o papierosach ....Ja tam o czym innym ...konsumpcja jakaś jest ...kalorii się nie nabierze . No chyba , że jakaś łakomczuszka musi się nażreć do syta ...połknąć ..przełknąć ...Cholera wie ..może to jest i jakoś treściwe , kaloryczne ? ...Trza się dowiedzieć , poczytać . Na naukę nigdy nie jest za późno :lol3:

I widzisz, Ty od razu jasne jak słońce....poczekaj, po nitce do kłębka dojdziemy 
28 kwietnia 2017 21:25 / 2 osobom podoba się ten post
...no patrzcie ! Jakie dociekliwe !
29 kwietnia 2017 13:55 / 4 osobom podoba się ten post
Basiu, szerokiej drogi i wspaniałego urlopu :))))
29 kwietnia 2017 14:08 / 3 osobom podoba się ten post
Szczesliwej drogi i milo spedzonego czasu w domciu. I nie zapomnij o nas
29 kwietnia 2017 14:12 / 4 osobom podoba się ten post
Baśko:szerokiej i bezpiecznej drogi!
Wypoczywaj w domu i niech Twój domowy czas będzie jak z gumy!
No dobra...możesz zabrać moje słońce!

29 kwietnia 2017 14:26 / 9 osobom podoba się ten post
Cytuję fragmencik: "A ile się naoglądam Mini-Mini , czy jakiegoś Cartoon Network to nikt mi nie odbierze . Disneya będę miała w małym paluszku ..."

I bardzo dobrze Basiu, że będziesz miała w małym paluszku, bo tam mądre przesłania są. Nie trzeba się domyślać co autor miał na myśli

Wypoczywaj Basieńko na całego i nie żałuj sobie żadnych przyjemności
29 kwietnia 2017 14:34 / 7 osobom podoba się ten post
ewal8

Cytuję fragmencik: "A ile się naoglądam Mini-Mini , czy jakiegoś Cartoon Network to nikt mi nie odbierze . Disneya będę miała w małym paluszku ..."

I bardzo dobrze Basiu, że będziesz miała w małym paluszku, bo tam mądre przesłania są. Nie trzeba się domyślać co autor miał na myśli :lol3:

Wypoczywaj Basieńko na całego i nie żałuj sobie żadnych przyjemności :przyjaciele: :buziaki1:

Popieram. Tam prosto z mostu mowia:"Pszczoly sa po to, zeby bzykac, a jedyny powod do bzykania to taki, zeby robic miod"
I wszyscy wiedza o co chodzi
29 kwietnia 2017 14:35 / 6 osobom podoba się ten post
ewal8

I bardzo dobrze Basiu, że będziesz miała w małym paluszku, bo tam mądre przesłania są. Nie trzeba się domyślać co autor miał na myśli :lol3:

Wypoczywaj Basieńko na całego i nie żałuj sobie żadnych przyjemności :przyjaciele: :buziaki1:

Nie zamierzam sobie niczego odmawiać ....A to se skoczę do kamieniarza ...a to na cmentarz ....a to do notariusza ....i znów na cmentarz ....Na nogach będę chodziła , bo w razie " w " kto by rower odprowadził ? ....Jeszcze by zajumali albo co ?!
29 kwietnia 2017 14:37 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

O jedzeniu ???? ...Nieeee...Chociaż ...jakaś konsumpcja to jednak jest , nie ma to tamto !:lol3:

Podobno po dodaniu ananasa jest zjadliwe.
29 kwietnia 2017 14:38 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie zamierzam sobie niczego odmawiać ....A to se skoczę do kamieniarza ...a to na cmentarz ....a to do notariusza ....i znów na cmentarz ....Na nogach będę chodziła , bo w razie " w " kto by rower odprowadził ? ....Jeszcze by zajumali albo co ?!:smiech2:

Baśko-a może tak jakieś autko-co? Masz prawo jazdy?
No bo rower to dla zdrowotności a autko dla wygody-zamiast torebki!
29 kwietnia 2017 14:39 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie zamierzam sobie niczego odmawiać ....A to se skoczę do kamieniarza ...a to na cmentarz ....a to do notariusza ....i znów na cmentarz ....Na nogach będę chodziła , bo w razie " w " kto by rower odprowadził ? ....Jeszcze by zajumali albo co ?!:smiech2:

A po co tyle razy na cmentarz,daj spokój
29 kwietnia 2017 14:41 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Masz racje, rower by odprowadzil a nie Ciebie. Nie daj sie.
29 kwietnia 2017 14:42 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Zwolnij Baśka,bo sama wpędzisz się do grobu.Jemu nie pomożesz a sobie zaszkodzisz.Wiem co mówię a właściwie piszę.
29 kwietnia 2017 14:43 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

A po co tyle razy na cmentarz,daj spokój:-)

Na randke Niewazne gdzie. Tam romantycznie.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.