Moje i już! 2

19 marca 2018 13:59 / 9 osobom podoba się ten post
Marta2

Śpieszmy się czytać posty,tak szybko odchodzą...

Był pogrzeb kartofla, będzie pogrzeb posta. 
19 marca 2018 14:02 / 10 osobom podoba się ten post
Trzeba pisać że kot na krześle śpi,ptaszki ćwierkają a krokusiki rosną oraz stary zaraz z pracy wraca.To post się ostanie
19 marca 2018 14:13 / 7 osobom podoba się ten post
Biało za oknami ....
Pauzuję teraz . Szychtę ma Gosia - Polka . Gadamy sobie ... PDP- ny na kibelku siedzi ...nadaje do Gosi a ja se siedzę przy stole i klikam ....
19 marca 2018 14:46 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Biało za oknami ....
Pauzuję teraz . Szychtę ma Gosia - Polka . Gadamy sobie ... PDP- ny na kibelku siedzi ...nadaje do Gosi a ja se siedzę przy stole i klikam ....

Fajnie masz.....jest do kogo się odezwać po polsku.....i w ogóle. ....
Moja zmienniczka będzie miała duże opóźnienie bo zepsuł się bus.....będzie późnym wieczorem lub w nocy. Łóżko jej przygotowałam.
19 marca 2018 15:21 / 4 osobom podoba się ten post
Tu napisze bo dotyczy nas obu,znaczy mnie i BN.

Droga BN ,jeśli Ci się zdaje ,że bedziesz w 213 ,to się mylisz i nie interesuje mnie,że tez dopłacałaś do "jedynki"!Sprawdziłam ,mój przelew był pierwszy ,więc 213 to mój pokój !Zabieraj swoje walizy i spadaj!!!

Z naszych snów to można by scenariusze,ha ha ha Śniło mi się ,że obu nam przydzielono w sanatorium ten sam pokój ,ostatnią wolnąa "jedynkę"Ha ha ha Muszę do domu:)Koniecznie!:)
19 marca 2018 15:31 / 5 osobom podoba się ten post
Bobrze.Nie ma się gdzie schować,to może Barbara nie pogoni.A propos.Jak tam w pracy ,bo my razem jechały ,ale oddzielnie?
19 marca 2018 15:34 / 7 osobom podoba się ten post
teresadd

Bobrze.Nie ma się gdzie schować,to może Barbara nie pogoni.A propos.Jak tam w pracy ,bo my razem jechały ,ale oddzielnie?

Powiem krótko . Niby nie jest źle , ale jak następnym razem będę narzekała na Pszczólki i im podobne to kopnijcie mnie w dupę !
19 marca 2018 15:37 / 7 osobom podoba się ten post
Wiesz ,bo człowiek jest do innego rytmu przyzwyczajony.Tu je wszystko nie tak czasowo.Nie mogę się przyzwyczaić,ale tak musi być i tyle.Dwa miesiące zleci piorunem.
19 marca 2018 15:41 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Powiem krótko . Niby nie jest źle , ale jak następnym razem będę narzekała na Pszczólki i im podobne to kopnijcie mnie w dupę !

Masz to załatwione:)
Ja zrozumiałam,że jest was dwie opiekunki,tak?
19 marca 2018 15:52 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Masz to załatwione:)
Ja zrozumiałam,że jest was dwie opiekunki,tak?

Nie . Ja jestem ...Gosia przychodzi zastępowac mnie na moich pauzach poobiednich ....Dzisiaj bede gadała z tą prawna opiekunką dziadeczka ... albo leki ...albo spadówa ... We dwie , godzinę z kibla nie moglysmy go ściągnąć . Nic nie pomagało ...prośby ..groźby ...płacze , że niby siku nam się chce ... Bardzo posunięta demencja ...niby spokojniutki , ale juz kuźwa drugi raz od piątku diabeł w niego wstąpił ...jakiś . W piatek rozumiem - ledwie przyjechałam , nie znał mnie , może sie bał i jakieś hocki -klocki odczyniał ...i też przy tej Gosi ... O niego strach , bo ma ortopedycznego buta , bo nie ma pół stopy i strach , żeby gleby nie zaliczył ...Kurde wczoraj anioł nie chłop ... Pisze chaotycznie , bo siedze przy nim i nawet na 3 minuty na fajkę boję się iść , żeby się nie zerwał od stołu , bo i tak potrafi ...
19 marca 2018 15:58 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie . Ja jestem ...Gosia przychodzi zastępowac mnie na moich pauzach poobiednich ....Dzisiaj bede gadała z tą prawna opiekunką dziadeczka ... albo leki ...albo spadówa ... We dwie , godzinę z kibla nie moglysmy go ściągnąć . Nic nie pomagało ...prośby ..groźby ...płacze , że niby siku nam się chce ... Bardzo posunięta demencja ...niby spokojniutki , ale juz kuźwa drugi raz od piątku diabeł w niego wstąpił ...jakiś . W piatek rozumiem - ledwie przyjechałam , nie znał mnie , może sie bał i jakieś hocki -klocki odczyniał ...i też przy tej Gosi ... O niego strach , bo ma ortopedycznego buta , bo nie ma pół stopy i strach , żeby gleby nie zaliczył ...Kurde wczoraj anioł nie chłop ... Pisze chaotycznie , bo siedze przy nim i nawet na 3 minuty na fajkę boję się iść , żeby się nie zerwał od stołu , bo i tak potrafi ...

Nie dostaje zadnych lekow na demencje? Nawet plastra?
19 marca 2018 16:06 / 5 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Nie dostaje zadnych lekow na demencje? Nawet plastra?

Jakieś ma , ale nie wiem jakie i mnie to nie interesuje , bo podają mu Diakonie . Gosia powiedziała , że te leki ma od bardzo dawna . Dziś postawię sprawę na ostrzu noża , bo to jest kawał chłopa i jak będzie mi cyrki odwalał to sama nie dam rady . Uciekać nam też chciał , że ledwie dałysmy radę od drzwi go odciągnąć ...a na dwór schody wysokaśne . Ja to naprawdę mam jakieś zezowate szczęście ! ... Siedziałam u profesorowej spokojnie na dupie to posłuchałam i zachciało mi się więcej zarabiać na " nockach " . Nigdy więcej !!!!
19 marca 2018 16:12 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Jakieś ma , ale nie wiem jakie i mnie to nie interesuje , bo podają mu Diakonie . Gosia powiedziała , że te leki ma od bardzo dawna . Dziś postawię sprawę na ostrzu noża , bo to jest kawał chłopa i jak będzie mi cyrki odwalał to sama nie dam rady . Uciekać nam też chciał , że ledwie dałysmy radę od drzwi go odciągnąć ...a na dwór schody wysokaśne . Ja to naprawdę mam jakieś zezowate szczęście ! ... Siedziałam u profesorowej spokojnie na dupie to posłuchałam i zachciało mi się więcej zarabiać na " nockach " . Nigdy więcej !!!!

No to przerypane. Taki energiczny i uparty staruszek, to jak jazda bez trzymanki, na gorskim rowerze.
19 marca 2018 16:15 / 6 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

No to przerypane. Taki energiczny i uparty staruszek, to jak jazda bez trzymanki, na gorskim rowerze.

Żebyś wiedziała , że tak ... Wczoraj spokojniutki , miły , grzeczny a dziś jakby go ktoś podmienił .
19 marca 2018 17:15 / 5 osobom podoba się ten post
Marta2

Trzeba pisać że kot na krześle śpi,ptaszki ćwierkają a krokusiki rosną oraz stary zaraz z pracy wraca.To post się ostanie :-)

Ale, że jaki "stary" ???
że tak zapytam????
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.