Moje i już! 2

29 kwietnia 2017 14:45 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

A po co tyle razy na cmentarz,daj spokój:-)

Mówisz , że raz a dobrze wystarczy ?
29 kwietnia 2017 14:51 / 4 osobom podoba się ten post
Helena2311

Podobno po dodaniu ananasa jest zjadliwe.:radosc1:

Podobno , podobno ....Już się nie sprawdzi . Za chytra jestem , żebym dopłacała . Złudzeń już nie mam .....znaczy się nie posmakuję i ch...rabolek 
29 kwietnia 2017 15:03 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Podobno , podobno ....Już się nie sprawdzi . Za chytra jestem , żebym dopłacała . Złudzeń już nie mam .....znaczy się nie posmakuję i ch...rabolek :smiech3:

Nie mów hop...Nie wiesz co ci jest pisane.Po śmierci A.mówiłam,że chce być sama,bo nie chciałabym znowu tego przechodzić.Potem okazało się,że samotność,to taki "cichy zabójca".Po dwóch latach zostałam "trafiona,zatopiona".I co ciekawe ja zrzuciłam sieć i zostałam upolowana.Jestem szczęśliwie zakochana.Daj sobie czas.
29 kwietnia 2017 15:03 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Mówisz , że raz a dobrze wystarczy ?:smiech3:

Nie no jeśli dobrze to może być kilka razy
29 kwietnia 2017 15:21 / 5 osobom podoba się ten post
Basiu.....szczęśliwej podróży, odpoczywaj, naciesz się bliskimi a szczególnie tymi najmniejszymi...
29 kwietnia 2017 15:23 / 5 osobom podoba się ten post
I posłuchaj rady Maliny.....jak dobrze to kilka razy....nie żałuj sobie...
29 kwietnia 2017 17:38 / 3 osobom podoba się ten post
Basiu.Dobrego urlopu życzę.
29 kwietnia 2017 17:57 / 6 osobom podoba się ten post
Basiu wychodze zza krzaka i udaje JUNAKA baw sie smakuj zycia jedz do dzieciakow wnukow to nasz Swiat caly tyle radosci wnosisz w nasze zycie forum nie byloby z pieprzem kazdy sie zgodzi a my coz czy starzy czy mlodzi Basia zawsze forum slodzi zycie inne kolorowe bysmy Basiu byly zdrowe to najcenniejszy skarb nawet gdy ktoras ma garb ty i na to znajdziesz sposoba tys nasza najwieksza ozdoba......SZACUN
29 kwietnia 2017 18:07 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Basiu.....szczęśliwej podróży, odpoczywaj, naciesz się bliskimi a szczególnie tymi najmniejszymi...

Ja również życzę; Szczęśliwej i bezpiecznej podróży.
29 kwietnia 2017 18:40 / 2 osobom podoba się ten post
Barbarko jedź szczęśliwie, ciesz się bliskimi, tylko za bardzo mi nie szalej, co byś miała formę jak wrócisz za 5 tygodni.
Bo kto mi będzie dokuczał?
29 kwietnia 2017 18:44 / 5 osobom podoba się ten post
Barbaro Niepowtarzalno,;) Gwiazdo Ty nasza i Jutrzenko, jedź na ten urlop, ale wracaj prędko, bo my tu jak sieroty jakieś będziem łzy wylewać i oczy wypatrywać
Miłej podrózy i jeszcze milszego powrotu
29 kwietnia 2017 20:38 / 4 osobom podoba się ten post
Basiu odpoczywaj i później wracaj uśmiechnięta tutaj do nas
29 kwietnia 2017 21:21 / 7 osobom podoba się ten post
Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe , miłe słowa . Jednak nie cieszcie się za bardzo , że nie będę bywała na forum .
Jedynie w dniach : 7 maja i 14 maja mogę się nie zameldować .....chociaż kto wie ...może wczesnym rankiem albo późną nocą ? ...sie zobaczy ...Do jutra , do czasu wyjazdu stąd też się gdzieś pokręcę po forum , bodaj po kilkanaście minut .
29 kwietnia 2017 21:46 / 5 osobom podoba się ten post
Miłej podróży z Demenzlandii do Disneylandu 
29 kwietnia 2017 22:19 / 4 osobom podoba się ten post
Basiu Niematakiejdrugiej, niemęczącej podróży Ci życzę. Wypoczywaj i ładuj baterie na następny wyjazd.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.