Moje i już! 2

13 lutego 2018 14:08 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Oj ...Nugatko . Pojedyncze gałązki można łatwo złamać ...ale ...już wiązki gałązek  łatwo nie złamiesz . Trzeba dużooo siły , żeby związane gałązki złamać . Nie ma się czego bać :zakochana:

No tak, a z całym lasem to dopiero problem Dzień dobry
13 lutego 2018 14:38 / 5 osobom podoba się ten post
Nugatka

No tak, a z całym lasem to dopiero problem :-) Dzień dobry :-)

A po ch...steczkę Ci las!? W tym sęk....
13 lutego 2018 16:46 / 6 osobom podoba się ten post
Hej je tu kto?
13 lutego 2018 16:59 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

Hej je tu kto?:zaskoczenie1:

Jo, a co? 
13 lutego 2018 16:59 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

A co Ty głodna? Basia jak widzisz , to chyba nie ma co liczyć na podwieczorek 
13 lutego 2018 17:03 / 5 osobom podoba się ten post
Nugatka

Jo, a co? :boi sie::lol2:

Nugatka . Jeszcze trzeba jednego, do brydża.
13 lutego 2018 17:13 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Tu sie nie je ....tu sie s...o
13 lutego 2018 17:38 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

:serce:Tu sie nie je ....tu sie s...o :-):zakochany::zakochany2:

Walenty to jutro jest , pewnie znowu os.a se piety 
13 lutego 2018 17:43 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

Walenty to jutro jest , pewnie znowu os.a se piety :radosc1:

Niieee...to nie na Walentego .... Znam kogoś miłego ...poznałam i to dla niego , tego milutkiego te serduszka..... i prącie bardzo 
13 lutego 2018 18:04 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Jak to mówią: miłości , gorsza od sraczki, to może to i dobrze dla Walentego 
13 lutego 2018 19:29 / 5 osobom podoba się ten post
Nugatka

Jo, a co? :boi sie::lol2:

Ty Jo aśka ! Brawo !!!! Właśnie wygrała pani skierowania na wczasy " pracownicze" w ośrodku " spokojnej" starości ,i tu wybór należy do pani, w domu o uroczej nazwie "Ciuciubabka" bądź w domu znajdującym się na terenie cudownego parku krajobrazowego , również o prześlicznej nazwie "Nocny Marek"....
Wygrana należy się pani z tytułu 25.000 tysięcznego zalajkowania niejakiej A.,ksywka Alaska.: 
13 lutego 2018 20:21 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Ty Jo aśka ! Brawo !!!! Właśnie wygrała pani skierowania na wczasy " pracownicze" w ośrodku " spokojnej" starości ,i tu wybór należy do pani, w domu o uroczej nazwie "Ciuciubabka" bądź w domu znajdującym się na terenie cudownego parku krajobrazowego , również o prześlicznej nazwie "Nocny Marek"....:smiech3:
Wygrana należy się pani z tytułu 25.000 tysięcznego zalajkowania niejakiej A.,ksywka Alaska.::super1::buziaki1: :yahoo:

Ju A'lasko fajny los wygrałam u Ciebie bo czasu i planów, to mam mnóstwo po powrocie do domu, a i termine luźne jak tu jeden taki wątek forumowy  Hmmm, w  Nocnym Marku byłam i szału ni ma Ci powiem bo tylko mu Ciuciu i Babka mu w głowie 
13 lutego 2018 20:23 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

Jutro, to sierota popielcowa 
13 lutego 2018 20:44 / 3 osobom podoba się ten post
Nugatka

Ju A'lasko :-) fajny los wygrałam u Ciebie bo czasu i planów, to mam mnóstwo po powrocie do domu, a i termine luźne jak tu jeden taki wątek forumowy :lol2: Hmmm, w  Nocnym Marku byłam i szału ni ma Ci powiem bo tylko mu Ciuciu i Babka mu w głowie :lol3:

No...masz Ci los....aaa, to był ten Kalibabka czyli riki tiki po dziewięćdziesiątce .
13 lutego 2018 20:49 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

No...masz Ci los.:hihi:...aaa, to był ten Kalibabka czyli riki tiki po dziewięćdziesiątce .:smiech2:

Cos mruczał, Jam Alibabka  nie mogłam go uspokoić i Ty mi taki turnus fundujesz????  
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.