Moje i już! 2

13 lutego 2018 16:46 / 6 osobom podoba się ten post
Hej je tu kto?
13 lutego 2018 16:59 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

Hej je tu kto?:zaskoczenie1:

Jo, a co? 
13 lutego 2018 16:59 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

A co Ty głodna? Basia jak widzisz , to chyba nie ma co liczyć na podwieczorek 
13 lutego 2018 17:03 / 5 osobom podoba się ten post
Nugatka

Jo, a co? :boi sie::lol2:

Nugatka . Jeszcze trzeba jednego, do brydża.
13 lutego 2018 17:13 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Tu sie nie je ....tu sie s...o
13 lutego 2018 17:38 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

:serce:Tu sie nie je ....tu sie s...o :-):zakochany::zakochany2:

Walenty to jutro jest , pewnie znowu os.a se piety 
13 lutego 2018 17:43 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

Walenty to jutro jest , pewnie znowu os.a se piety :radosc1:

Niieee...to nie na Walentego .... Znam kogoś miłego ...poznałam i to dla niego , tego milutkiego te serduszka..... i prącie bardzo 
13 lutego 2018 18:04 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Jak to mówią: miłości , gorsza od sraczki, to może to i dobrze dla Walentego 
13 lutego 2018 19:29 / 5 osobom podoba się ten post
Nugatka

Jo, a co? :boi sie::lol2:

Ty Jo aśka ! Brawo !!!! Właśnie wygrała pani skierowania na wczasy " pracownicze" w ośrodku " spokojnej" starości ,i tu wybór należy do pani, w domu o uroczej nazwie "Ciuciubabka" bądź w domu znajdującym się na terenie cudownego parku krajobrazowego , również o prześlicznej nazwie "Nocny Marek"....
Wygrana należy się pani z tytułu 25.000 tysięcznego zalajkowania niejakiej A.,ksywka Alaska.: 
13 lutego 2018 20:21 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Ty Jo aśka ! Brawo !!!! Właśnie wygrała pani skierowania na wczasy " pracownicze" w ośrodku " spokojnej" starości ,i tu wybór należy do pani, w domu o uroczej nazwie "Ciuciubabka" bądź w domu znajdującym się na terenie cudownego parku krajobrazowego , również o prześlicznej nazwie "Nocny Marek"....:smiech3:
Wygrana należy się pani z tytułu 25.000 tysięcznego zalajkowania niejakiej A.,ksywka Alaska.::super1::buziaki1: :yahoo:

Ju A'lasko fajny los wygrałam u Ciebie bo czasu i planów, to mam mnóstwo po powrocie do domu, a i termine luźne jak tu jeden taki wątek forumowy  Hmmm, w  Nocnym Marku byłam i szału ni ma Ci powiem bo tylko mu Ciuciu i Babka mu w głowie 
13 lutego 2018 20:23 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

Jutro, to sierota popielcowa 
13 lutego 2018 20:44 / 3 osobom podoba się ten post
Nugatka

Ju A'lasko :-) fajny los wygrałam u Ciebie bo czasu i planów, to mam mnóstwo po powrocie do domu, a i termine luźne jak tu jeden taki wątek forumowy :lol2: Hmmm, w  Nocnym Marku byłam i szału ni ma Ci powiem bo tylko mu Ciuciu i Babka mu w głowie :lol3:

No...masz Ci los....aaa, to był ten Kalibabka czyli riki tiki po dziewięćdziesiątce .
13 lutego 2018 20:49 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

No...masz Ci los.:hihi:...aaa, to był ten Kalibabka czyli riki tiki po dziewięćdziesiątce .:smiech2:

Cos mruczał, Jam Alibabka  nie mogłam go uspokoić i Ty mi taki turnus fundujesz????  
13 lutego 2018 21:03 / 3 osobom podoba się ten post
Nugatka

Cos mruczał, Jam Alibabka :nerwowa: nie mogłam go uspokoić i Ty mi taki turnus fundujesz???? :ucieka: :nie wolno1::lol2:

Nie lubisz przygód!? Nie lubisz niespodziajek!? Twoje drugie imię to nie " Jeszcze mnie tu nie widzieli"!? 
13 lutego 2018 21:03 / 5 osobom podoba się ten post
Zmęczona jestem dziś okropnie. Do południa wszystko musiałam zrobić, obiad wczorajszy podgrzać, później wyszłam godzinę za wcześnie na PKS do miasta, wróciłam do domu, wypilam kawę i poszłam drugi raz na przystanek ( mam 3 min ).
Miałam nic nie kupować a przytargalam cały plecak kosmetyków z DM. Zamówienie mojej wnuczki. W ręku siata ogromna, do samej ziemi z zakupami spożywczymi. Jak weszłam do domu to szybko cukier mierzyć Pdp i raz dwa kolacja. Po kolacji zmywanie i trzy rundy z babcią w Rummi.
Idę zaraz do łóżka.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.