Powitajki 32

20 maja 2017 06:41 / 24 osobom podoba się ten post
Ja też byłam u Hawanki... Też z kawką.., zdążę jeszcze z Wami się przywitać Miłego dzionka... A ja od dzisiaj z górki...
20 maja 2017 06:53 / 24 osobom podoba się ten post
Dzien dobry w słoneczny poranek
Miłej,spokojnej soboty wszystkim zycze
20 maja 2017 06:54 / 15 osobom podoba się ten post
Witam kochani!
Pogoda póki co zmienna, ale mnie nie przeszkadza. Miłej soboty i weekendu
20 maja 2017 07:08 / 20 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.
Po nocnej ulewie nie ma śladu. Słońce niesmiało wygląda zza chmur.Upału na dziś nie przewiduję.
Spokojnego dnia Opiekunkowo
20 maja 2017 07:11 / 21 osobom podoba się ten post
Dzień dobry...i zaczynamy weekendowe nudy....jak ja nie znoszę tych sztelowych weekendów,które ciągną się jak flaki w oleju ...
Pozdrawiam, oby tylko nie padało...
20 maja 2017 07:12 / 20 osobom podoba się ten post
Wszystkim szybkiej,bezstresowej i bezdeszczowej soboty!!!
20 maja 2017 07:20 / 22 osobom podoba się ten post
Witam skoro świt , wybudzona stęsknioną Pdp. Ona tylko upewniała się.A ja wczoraj zasiedziałam się i na powrocie byłam u Hawanki , a wiecie jak to u niej.Dzisiaj mam trochę roboty- głównie, to chcę nas spakować, bo jutro niedziela, a w poniedziałek , raniutko wylot.Miłej soboty wszystkim a szczególnie urlopowiczkom życzę
20 maja 2017 07:23 / 21 osobom podoba się ten post
Witajcie radośnie, sucho i słonecznie....
Ja też byłam u Hawanki...w piżamie z kubkiem kawy...i tam się przywitałam przez pomyłkę i usunęłam post....i dziennik Hawany znikł..moja wina....moja wina...moja bardzo wielka wina....jak ktoś umie to niech go przywróci....!!!!
Miłej soboty
Buziaczki
20 maja 2017 07:39 / 6 osobom podoba się ten post
margaritka59

Witam skoro świt :buziaki2:, wybudzona stęsknioną Pdp. Ona tylko upewniała się:tak:.A ja wczoraj zasiedziałam się i na powrocie byłam u Hawanki :-) , a wiecie jak to u niej:upup:.Dzisiaj mam trochę roboty- głównie, to chcę nas spakować, bo jutro niedziela, a w poniedziałek , raniutko wylot.Miłej soboty wszystkim a szczególnie urlopowiczkom życzę :buziaki2:

No wiemy wiemy jak to u Hawanki... Szkoda mi było "se" przerywać i wyjść na papieroska...
20 maja 2017 07:42 / 19 osobom podoba się ten post
20 maja 2017 07:42 / 22 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Od prawie 2 godzin gapię się na bezchmurne niebo. Przez moment wyobraziłam sobie, że leżę  na plaży.....ech ta wyobraźnia....
Pogodnego weekendu życzę
20 maja 2017 07:46 / 10 osobom podoba się ten post
Ann1967

Dzień dobry...i zaczynamy weekendowe nudy....jak ja nie znoszę tych sztelowych weekendów,które ciągną się jak flaki w oleju ...
Pozdrawiam, oby tylko nie padało...

Weekendów i innych świątecznych dni w pracy też nie cierpię
20 maja 2017 07:48 / 28 osobom podoba się ten post
Witam opiekunowo.Miłego dnia.
20 maja 2017 07:49 / 27 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! Miłego dzionka!
20 maja 2017 07:52 / 11 osobom podoba się ten post
margaritka59

Witam skoro świt :buziaki2:, wybudzona stęsknioną Pdp. Ona tylko upewniała się:tak:.A ja wczoraj zasiedziałam się i na powrocie byłam u Hawanki :-) , a wiecie jak to u niej:upup:.Dzisiaj mam trochę roboty- głównie, to chcę nas spakować, bo jutro niedziela, a w poniedziałek , raniutko wylot.Miłej soboty wszystkim a szczególnie urlopowiczkom życzę :buziaki2:

Moja sie steskniła o 3 w nocy, też odwiedziłam Hawankę ale bez kawy, z mineralną i papierosem :)
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.