Forum Dyskusyjne ›› Poznajmy się

Powitajki 32

Powrót do Tematów
Wybierz stronę:
  • Dobry wieczór Hawanko.
  • Witaj, tesknilam
  • Kochana Jesteś Hawanko.  
  • Mam neta od sasiada, na 2 kreski, ale lapie. Babcia jeszcze nie wie i pewnie bedzie niezadowolniona, ale nie wytrzymalam. Net mial na zleceniu byc, przyjechalam - nie ma, syn obiecal zamowic, a dzisiaj powiedzial, ze bedzie 26 maja. Nie wytrzymalam...
  • No to powitac szanowne grono,ja oczywiscie obudziłam sie za wcześnie.Ale nerwy nie dały mi spać,grunt,że kawa obok już pachnie.Po wczorajszych atrakcjach z galopujacą demencja seniorki-chyba już nic mnie nie zaskoczy.Ale jak to się mówi-nigdy nie mów nigdy,bo to jest nieprzewidywalne.Grunt,że nie pada,wskoczę do Edeki zobaczyć,czy mnie tam nie ma,a potem...Potem sie zobaczy.Byle do przodu i Alleluja 
  • Dzień dobry w Sobotni poranek, piję kawę , jest  mi bardzo dobrze. Urlopek Miłego poranka życzę Wam i miłego, dobrego całego dnia .Ach i smacznej kawy porannej życzę.
  • Dzien dobry dla kazdego urlopowicza i pracujacego bez wyjatku czas dla nas.....
  • Witam !Miłego dnia życzę wszystkim i cieplutkiego .U mnie +6 stopni.Ale nie pada....i to jest plus
  • Witam Opiekunkowo, w koncu sloneczko :)
    2 dni padało  (lało ).
    Zero wyjscia, już miałam mały odlot. 
    Miłej soboty; )
  • Dzień dobry .Obudziłam się przed 6-tą i stwierdziłam , że szkoda dnia na spanie . Odwiedziłam Hawanę . Nie chciałam sprawiać kłopotu to se poszłam do niej z własną kawą . Posiedziałam , posłuchałam jak jej wiedzie się na szteli i nadszedł czas , żeby zajrzeć co tam w Forumowie słychać . No to jestem ....Miłego dnia MRÓWECZKI
  • Ja też byłam u Hawanki... Też z kawką.., zdążę jeszcze z Wami się przywitać Miłego dzionka... A ja od dzisiaj z górki...
  • Dzien dobry w słoneczny poranek
    Miłej,spokojnej soboty wszystkim zycze
  • Witam kochani!
    Pogoda póki co zmienna, ale mnie nie przeszkadza. Miłej soboty i weekendu
  • Dzień dobry.
    Po nocnej ulewie nie ma śladu. Słońce niesmiało wygląda zza chmur.Upału na dziś nie przewiduję.
    Spokojnego dnia Opiekunkowo
  • Dzień dobry...i zaczynamy weekendowe nudy....jak ja nie znoszę tych sztelowych weekendów,które ciągną się jak flaki w oleju ...
    Pozdrawiam, oby tylko nie padało...
Wybierz stronę:

Zobacz też...

Zmiany w przepisach ZUS