Czeki za opiekę nad seniorem?

21 marca 2012 21:09
Lepiej robić coś niż nic,:)))
22 marca 2012 18:15
Krysiakrysienka said:

Podpisuje sie obiema rekami.Ja tez wybralam-zamiast siedziec na spokojnej posadce w PL;ale za marne pieniadze,wyjezdzam tutaj ,choc to nie jest latwo.Moje kolezanki jecza,ze pracuja za marne grosze,ale wola jeczec niz wysilic sie,nauczyc jezyka i pojechac w swiat.Czyli-zeby bylo leoiej cos trzeba zmienic.Tak tez jest z ta propozycja czekow.Trzeba probowac-moze cos wyjdzie.
22 marca 2012 23:47
wiewiorka said:
Krysiakrysienka said:

Podpisuje sie obiema rekami.Ja tez wybralam-zamiast siedziec na spokojnej posadce w PL;ale za marne pieniadze,wyjezdzam tutaj ,choc to nie jest latwo.Moje kolezanki jecza,ze pracuja za marne grosze,ale wola jeczec niz wysilic sie,nauczyc jezyka i pojechac w swiat.Czyli-zeby bylo leoiej cos trzeba zmienic.Tak tez jest z ta propozycja czekow.Trzeba probowac-moze cos wyjdzie.

Mądre stwierdzenie:)))
23 marca 2012 07:32
Andrea - chciałabym mieć Twoje nastawienie do świata
23 marca 2012 07:45
Andrea! Swiat opisywany przez Ciebie zawsze wyglada fajnie.Masz racje,trzeba wierzyc ,ze bedzie lepiej.A doswiadczenia ktore tu zdobywamy nikt nam nie zabierze i zawsze sie przyda.Wiara przeciez czyni cuda!
23 marca 2012 08:15
andrea said:bo tylko takie myslenie stawia czlowieka na nogi,ja mam duzo chwil slabosci,ale zawsze zobacze swiatelko w tunelu.kocham ludzi,lubie z nimi przebywac-bo w grupie sila tak jak u nas na forum.Właściwe podejście do ludzi i życia masz Andrea i za to cię lubię jak czytam twoje posty>)))
23 marca 2012 08:59
Andrea,swieta racja .Dreptanie w miejscu.ogladanie sie za siebie i uzalanie sie nad soba niczego nie ulatwi,ani nie zalatwi.Ja sama na wlasnej skorze przekonalam sie ,ze obawa przed nowym nie zawsze

jest ostroznoscia.Czasami,przynajmniej w moim przypadku byla to glupota.Ale czlowiek uczy sie na bledach.Ja przyjelam ta zasade i nie zaluje.Ostroznosc jest pozadana,ale byle bez przesady.Kto nie idzie do przodu ten drepcze w miejscu.
23 marca 2012 09:34
"Kto nie idzie do przodu ten drepcze w miejscu" piękny cytat . wiewiórki dla wszystkich wahających się.
24 marca 2012 10:41
Dziewczyny wy to jejdnak jestescie kochane,najwiekszego pesymiste(a mowie tu o sobie niesty)potraficie uszczesliwic takimi wpisami,od razu troche bardziej zaczelam optymistycznie myslec o tym wszystkim czyli o zyciu,dzieki wam kochane.
24 marca 2012 13:02
Oj zebys ty wiedziala Andrea jak ja jujz promienieje,ogromnie sie ciesze bo za tydzien zobacze moje kochane wnusie i coronie,syncia niestety ostatnio widuje tylko na skajpie,bo jest bardzo daleko odemnie no coz zycie moje 1dziecko postanowilo zyc i pracowac na obczyznie,takze dzieki temu kto wynalazl skajpa.
25 marca 2012 12:15
Dlatego uwielbiam otaczać się ludźmi myślącymi pozytywnie .Pozytywne stwierdzenia są dobrym sposobem na podniesienie się na duchu dodanie sobie sił i odwagi.Co staramy się robić na tym portalu.Kochani powiem wam tak narzekanie już nie jest w modzie,bo do niczego nie prowadzi,ale jest wciąż aktualne.
25 marca 2012 14:21
Andrea jakie ty masz na mysli nowe dzieci bo cos nie lape,czy tylko tak napisalas bo ci sie zrymowalo ha ha
25 marca 2012 15:39
czekam i czekam na jakiegos malucha od syna ale sie chyba szybko nie doczekam,moze kiedys ?
31 marca 2012 10:33
Wracajac do czekow - jak zwykle jest druga strona medalu. Panstwo ma zamiar zlikwidowac dodatek pielegnacyjny dla seniorow powyzej 75 roku zycia i ta kwote przydzielic jako owe "bony", oczywiscie, po uzyskaniu stu tyssiecy roznych decyzji i papierkow - suuuuper! Jak taki starszy czlowiek przejdzie juz przez pieklo papierkowe, to bedzie dysponowal szalencza kwota 190 zl/miesiac na wydatki opiekuncze !!! To tylko w PL jest mozliwe, rany, ze nie mam 20 lat mniej....
31 marca 2012 15:35
to wszystko możliwe że takiej wysokości otrzymamy czeki na starość i tak się zastanawiam czy będę w stanie znaleść opiekunkę za taki czek - czarno to widze!
); ?>
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.