Opiekun medyczny, asystent osób niepełnosprawnych

02 marca 2018 15:59 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

itd

Niezle Nie bede juz drazyc tematu i pytac czy zapachy tez mozna zaprezentowac...
06 marca 2018 11:30 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Dopóki nie masz niemeickiej szkoły i niemeickich papierów,żadne polskie dyplomy nie upoważniają ię do robienia czegokolwiek za Pfl.Nie masz do tego prawa a co dopiero obowiązku.Czytałam stronkę szkoły i jesli piszą o międzynarodowym dyplomie uznawanym w D ,to delikatnie mówiąc mijają się z prawdą:(

Nawet jak będą uznawać nie zrobię. Bojęe się odpowiedzialności.
Kiedyś syn jednej kobiety pytał czy mogę robić zastrzyki. Nigdy powiedziałam!
06 marca 2018 11:51 / 3 osobom podoba się ten post
Mariakwiecien

Nawet jak będą uznawać nie zrobię. Bojęe się odpowiedzialności.
Kiedyś syn jednej kobiety pytał czy mogę robić zastrzyki. Nigdy powiedziałam!

zrobic uprawnienia,skonczyć studium w Polsce,czy w De a wykonywać ten zawod to dwie rozne rzeczy.Jeśli skonczysz taka szkołe to czegos sie nauczysz.Nie oznacza to ze z automatu musisz to robic.Skoro obecnie jestes zatrudniona jako pomoc domowa i ci to pasuje to wcale nie musisz robic zastrzykow pomimo ukonczonej szkoły.Jesli ktos chce abys to robiła mozesz odmowic lub poprostu poinformowac ze jak chca miec pielegniarke,opiekuna z uprawnieniami w De to taka bajka kosztuje znacznie wiecej.Ile |? Mogą to sobie sprawdzić w taryfikatorze płac minimalnych dla danego zawodu.Na płace minimalna też mozesz sie nie zgodzić
07 marca 2018 11:27
ORIM

zrobic uprawnienia,skonczyć studium w Polsce,czy w De a wykonywać ten zawod to dwie rozne rzeczy.Jeśli skonczysz taka szkołe to czegos sie nauczysz.Nie oznacza to ze z automatu musisz to robic.Skoro obecnie jestes zatrudniona jako pomoc domowa i ci to pasuje to wcale nie musisz robic zastrzykow pomimo ukonczonej szkoły.Jesli ktos chce abys to robiła mozesz odmowic lub poprostu poinformowac ze jak chca miec pielegniarke,opiekuna z uprawnieniami w De to taka bajka kosztuje znacznie wiecej.Ile |? Mogą to sobie sprawdzić w taryfikatorze płac minimalnych dla danego zawodu.Na płace minimalna też mozesz sie nie zgodzić

Dobitnie napisane, zgadzam się z tym podejściem. Tak też będę mówić ale mi nie chodzi o kasę. Nie nadaję się do obowiązków, które wykonuje opiekunka medyczna. 
07 marca 2018 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
Mariakwiecien

Dobitnie napisane, zgadzam się z tym podejściem. Tak też będę mówić ale mi nie chodzi o kasę. Nie nadaję się do obowiązków, które wykonuje opiekunka medyczna. 

Raczej normalnie niz dobitnie.
Dobitnie to było by kilka epitetów 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.