Z drugiej strony

03 września 2017 23:46 / 10 osobom podoba się ten post
No nie jestem w stanie doczytac wszystkiego.Jak sie chce miec swoje pieniadze,to trzeba zapierniczac.Niedziela u nas Heimie jest b.trudnym dniem.Pflege musza robic wszystko,aby inni mogli miec wolne.Raz ,lub dwa w miesiacu tak sie zdarza.W zaleznosci od okolicznosc.Dzis ja mialam taka okolicznosc.Nasi mieszkancy w niedziele maja mozliwosc uczestniczenia w mszy lub nabozenstwie.Katolickim,lub ewangelickim obrzadku.Najczesciej ekumenicznym,ale nigdy nie mialam okazji zobaczyc,jak to wyglada.Po prostu,musimy wszystkich do tego przygotowac.Umyc,ubrac,nakarmic,posadzic na wozku,jesli jest taka potrzeba.Przy zmiejszonym stanie personalnym.Jestem okropnie zmeczona,jednoczesnie zadowolona.Jak wszyscy z personelu.Udalo sie nam ,jak zwykle,umozliwic tym starym ludziom uczestniczyc w tym,co bylo dla nich zawsze wazne.Nawet,jesli dzis nie pamietaja,jak sie nazywaja.To tez nalezy do tej drugiej strony.Tej opinii o Heimach,tej opinii o wrdednych Niemcach.Trudny temat...
Dobranoc!
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.