Forum
O wszystkim i o niczym

List gończy 6

04 września 2017 18:23 / 10 osobom podoba się ten post
Uwaga, uwaga! Achtung, achtung! Wnimanie, wnimanie!
Poszukuje się listem gończym niejakiej Barbary48, która zaginęła w tajemniczych okolicznościach, ugodzona palcem!
Rysopis poszukiwanej: Przystojna brunetka, miły wyraz twarzy, seksowna figura, niezłe nogi ! Ostatnio widziana na hiszpańskiej plazy, wśród palm. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, proszony jest o informację, a poszukiwana o jakiś znak zycia!
05 września 2017 17:44 / 9 osobom podoba się ten post
doda1961

Uwaga, uwaga! Achtung, achtung! Wnimanie, wnimanie!
Poszukuje się listem gończym niejakiej Barbary48, która zaginęła w tajemniczych okolicznościach, ugodzona palcem!
Rysopis poszukiwanej: Przystojna brunetka, miły wyraz twarzy, seksowna figura, niezłe nogi ! Ostatnio widziana na hiszpańskiej plazy, wśród palm. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, proszony jest o informację, a poszukiwana o jakiś znak zycia!

Zgłąszam się z informacją, bo ja wiem  Ugodzona palcem Basia48 nie zaginęła  Żyje i ma się dobrze. Wzięła się za siebie i poszła do szkoły szlifować język niemiecki. Nie ma czasu dla takiego pożeracza czasu jak forum. Wzystko u niej jak najbardziej OK. Pozdrawia was  
05 września 2017 17:56 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Zgłąszam się z informacją, bo ja wiem :lol2: Ugodzona palcem Basia48 nie zaginęła :brak wiary: Żyje i ma się dobrze. Wzięła się za siebie i poszła do szkoły szlifować język niemiecki. Nie ma czasu dla takiego pożeracza czasu jak forum. Wzystko u niej jak najbardziej OK. Pozdrawia was :papa: 

To się chwali,że taka pilna,ale że bez powodu usunęła konto to już  się nie chwali:(
05 września 2017 17:59 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

To się chwali,że taka pilna,ale że bez powodu usunęła konto to już  się nie chwali:(

Dla Ciebie bez powodu a dla niej powód był. Wspominała też, że przez forum przestała czytać, bo za dużo czasu poświęcała forumowej społeczności. W sumie to jej decyzja. Ja uważam że dobra. Książka to książka. A tutaj ostatnio same przepychanki. Sama coraz mniej zaglądam. 
05 września 2017 18:09 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Dla Ciebie bez powodu a dla niej powód był. Wspominała też, że przez forum przestała czytać, bo za dużo czasu poświęcała forumowej społeczności. W sumie to jej decyzja. Ja uważam że dobra. Książka to książka. A tutaj ostatnio same przepychanki. Sama coraz mniej zaglądam. 

Jej decyzja,ale szkoda ,nikt takich pieknych zdjęć potraw nie umie robić ,nawet Gero:( Co do czytania ,to jak się chce poczytać książkę to zawsze się czas znajdzie:)Ja mam czas i na forum i na książki:)I na inne rzeczy też:)

Nie zaglądam mniej,raczej zaglądam tam gdzie nie ma przepychanek,a nawet jak podczytuję, to choć mnie paluchy świerzbią staram się nie komentować bo to i sensu nie ma i czasu szkoda :)Pojadę na urlop to odwyk zrobię solidny:)Ogród trzeba przed zimą do porządku doprowadzić i inne sprawy.Mój uczulony na włączonego kompa od rana do wieczora:):):)Cyt."jak ty możesz TV oglądac,w kompie pisac i jeszcze ze mną rozmawiać?!" albo "gadasz z nim czy ze mną?!" albo "powtórz moje ostatnie zdanie"-to najlepsze:):):)A ja "yyyyyyyy"ha ha ha Razem w tym roku mamy urlop, więc szanse na siedzenie beztroskie na kompie, tak jak teraz marne:):):)
05 września 2017 18:44 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Jej decyzja,ale szkoda ,nikt takich pieknych zdjęć potraw nie umie robić ,nawet Gero:( Co do czytania ,to jak się chce poczytać książkę to zawsze się czas znajdzie:)Ja mam czas i na forum i na książki:)I na inne rzeczy też:)

Nie zaglądam mniej,raczej zaglądam tam gdzie nie ma przepychanek,a nawet jak podczytuję, to choć mnie paluchy świerzbią staram się nie komentować bo to i sensu nie ma i czasu szkoda :)Pojadę na urlop to odwyk zrobię solidny:)Ogród trzeba przed zimą do porządku doprowadzić i inne sprawy.Mój uczulony na włączonego kompa od rana do wieczora:):):)Cyt."jak ty możesz TV oglądac,w kompie pisac i jeszcze ze mną rozmawiać?!" albo "gadasz z nim czy ze mną?!" albo "powtórz moje ostatnie zdanie"-to najlepsze:):):)A ja "yyyyyyyy"ha ha ha Razem w tym roku mamy urlop, więc szanse na siedzenie beztroskie na kompie, tak jak teraz marne:):):)

To ja robię odwyk  papapa
05 września 2017 19:36 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Zgłąszam się z informacją, bo ja wiem :lol2: Ugodzona palcem Basia48 nie zaginęła :brak wiary: Żyje i ma się dobrze. Wzięła się za siebie i poszła do szkoły szlifować język niemiecki. Nie ma czasu dla takiego pożeracza czasu jak forum. Wzystko u niej jak najbardziej OK. Pozdrawia was :papa: 

Uf jak mi ulżylo bo dopiero co dostrzeglam brak Basieńki.Niech wraca raz dwa bo brak jej!
05 września 2017 19:42 / 7 osobom podoba się ten post
Mycha

To ja robię odwyk :papa: papapa

No Mycha wiesz co?Daj spokój z odwykiem bo to się źle kojarzy
16 września 2017 18:48 / 8 osobom podoba się ten post
Czytalam, ze tesknilyscie. Ja tez
16 września 2017 21:21 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Czytalam, ze tesknilyscie. Ja tez:-)

Ja tęskniłam też...ale cichutko
16 września 2017 23:15
Kobietka

Ja tęskniłam też...ale cichutko :flirt:

18 września 2017 22:04 / 2 osobom podoba się ten post
Basia 48 no zaskoczyłaś mnie likwidacją konta.Szkoda Basiu.
18 września 2017 22:05 / 1 osobie podoba się ten post
Uczy się języka niemieckiego :D Bardzo dobrze robi.
19 września 2017 12:00 / 1 osobie podoba się ten post
A gdzie jest Barbara N? Na kursie francuskiego?
23 września 2017 23:19 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha nie Ty.Wracaj .Proszę.
Napisz odpowiedź
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.