Forum Dyskusyjne ›› Prawo dla opiekunek

Język niemiecki

Powrót do Tematów
  • Czy Waszym zdaniem,dobra znajomość tego języka powinna decydować o wysokości dochodu Opiekunki(a)?,bo to co się dzieje w Agencjach woła o pomste do Nieba.
  • Na wysokość dochodu opiekunki powinno się składać kilka czynników. Owszem znajomość niemieckiego jest ważna i ułatwia pracę, ale myślę ,że decydującym czynnikiem powinna być praca przy pdp, jaką opiekunka musi wykonywać. Jest powszechnie znana praca nocna, która jest nie wynagradzana dodatkowo .
  • absolutnie się z Tobą zgadzam,natomiast większość Agencji bazuje na znajomości języka a potem mają pieniadze na premie i inne nowalijki,pytam czy to przedsiębiorstwo produkcyjne ,które swoje dywidendy rozdziela wśród pracowników? Nie! są to pieniądze opiekunów ,które Agencje im nie wypłaciły!a otrzymały od rodzin PDP!
  • Teoretycznie decyduje.. Poza tym- doświaczenie, prawko. Niestety agencje narzucają niskie stawki za zlecenia, nie wszystkie ale jednak. Zauważ, że dobrze płatne oferty rozchodzą się jak "ciepłe bułeczki", cała reszta bazuje na podobnych stawkach. Warto negocjować, szczególnie w przypadku wyjazdów "last minute"!
  • No to dowiedziałem się czegoś i ja. 
  • O co Ci się rozchodzi ?....O tą " last minete " , czy coo ?
  • Ale dałeś (moze dalaś?)czadu z tą przemianą