Język niemiecki a wysokość wynagrodzenia

17 września 2017 11:03
Czy Waszym zdaniem,dobra znajomość tego języka powinna decydować o wysokości dochodu Opiekunki(a)?,bo to co się dzieje w Agencjach woła o pomste do Nieba.
17 września 2017 11:06 / 3 osobom podoba się ten post
Na wysokość dochodu opiekunki powinno się składać kilka czynników. Owszem znajomość niemieckiego jest ważna i ułatwia pracę, ale myślę ,że decydującym czynnikiem powinna być praca przy pdp, jaką opiekunka musi wykonywać. Jest powszechnie znana praca nocna, która jest nie wynagradzana dodatkowo .
17 września 2017 13:11
absolutnie się z Tobą zgadzam,natomiast większość Agencji bazuje na znajomości języka a potem mają pieniadze na premie i inne nowalijki,pytam czy to przedsiębiorstwo produkcyjne ,które swoje dywidendy rozdziela wśród pracowników? Nie! są to pieniądze opiekunów ,które Agencje im nie wypłaciły!a otrzymały od rodzin PDP!
11 października 2017 00:36 / 3 osobom podoba się ten post
No to dowiedziałem się czegoś i ja. 
11 października 2017 07:17 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

No to dowiedziałem się czegoś i ja. 

O co Ci się rozchodzi ?....O tą " last minete " , czy coo ?
11 października 2017 07:41 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

No to dowiedziałem się czegoś i ja. 

Ale dałeś (moze dalaś?)czadu z tą przemianą
20 grudnia 2017 19:46 / 1 osobie podoba się ten post
Jak najbardziej. Wyzsze kwalifikacje= wyzsze wynagrodzenie. Znajomosc jezyka to tez kwalifikacje. 
Zapraszam na mojego bloga na nauke jezyka niemieckiego od podstaw. Jestesmy juz przy 16 lekcji ale wszystkie lekcje sa na bocznym pasku pod etykieta jezyk niemiecki lub rowniez na pasku bocznym w archiwum. Zapraszam http://kasiaperla.blogspot.com
Znajdziecie tam tez ciekawe opowiadania o tym co przezylam na zleceniach oraz infirmacje dotyczace naszych praw. 
03 stycznia 2018 15:34
Ach dziewczynki (i chłopcy jesli sa ;)) jesli chodzi o moje zdanie i doswiadczenia z tym co piszecie to dziwi mnie to. jestem związana z jedna firmą od dluzszego juz czasu i zaczynalam ze slabiutkim jezykiem (a tak serio to z praktycznie zadnym ale przed wyjazdem wykułam jakies niemieckie kali pić kali jeść haha). jestem z wyksztalcenia pielegniarką a wiec na umiejetnosci nie narzekalam. trafil mi sie bardzo trudny przypadek bo pan byl poteznej postury a byl calkowicie sparalizowany i musialam przy nim robic doslownie wszystko. dostalam wtedy 1100 na ręke. bylo naprawde ciezko ale kasa sie zgadzala