Darko

25 września 2017 17:57 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Poznałem już Margaritkę, miła osoba :]

Z kolegą Knorrem znamy się już długo na forum i fajnie, że nas zapoznał na tym forum, ale tak jakby osobiście 
25 września 2017 18:01 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Z kolegą Knorrem znamy się już długo na forum i fajnie, że nas zapoznał na tym forum, ale tak jakby osobiście :tanczy:

Bardzo kulturalny człowiek :D Dobrze się czuję w takim towarzystwie.
25 września 2017 18:03 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Bardzo kulturalny człowiek :D Dobrze się czuję w takim towarzystwie.

Kulturalny też na pewno. My też może przenieśmy się do innego tropiku, bo to tak nie wypada zaśmiecać tego poważnego tematu 
25 września 2017 18:06
margaritka59

Kulturalny też na pewno. My też może przenieśmy się do innego tropiku, bo to tak nie wypada zaśmiecać tego poważnego tematu :-)

Jak piszemy to zaśmiecamy?
25 września 2017 18:10 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Jak piszemy to zaśmiecamy?

Ale to wiesz, każdy topik ma swój tytuł i trzeba pisać na dany temat. Może pójdziemy do Ciebie, bo Ty masz swój osobisty topik "Darko"?
25 września 2017 18:12
margaritka59

Ale to wiesz, każdy topik ma swój tytuł i trzeba pisać na dany temat. Może pójdziemy do Ciebie, bo Ty masz swój osobisty topik "Darko"?:tak:

Nie wiedziałem, że na dany temat :D Mam swój ale czytam teraz serial, później wrócę :D
25 września 2017 18:45 / 2 osobom podoba się ten post
Darko, jak będziesz czytał ten "serial", jak to nazywasz, to ja w jednym wpisie napisałam, że Tu jesteś dla mnie "dziwny". Wzięłam to w cudzysłów, żeby było bez urazy. Teraz już , jak znamy się przez Knorra, to i ja mam inne spojrzenie na Ciebie.
25 września 2017 21:58
margaritka59

Darko, jak będziesz czytał ten "serial", jak to nazywasz, to ja w jednym wpisie napisałam, że Tu jesteś dla mnie "dziwny". Wzięłam to w cudzysłów, żeby było bez urazy. Teraz już , jak znamy się przez Knorra, to i ja mam inne spojrzenie na Ciebie. :oczko2:

To może i mnie "oświeć"..."piękna Pani w ładnej sukience"...
25 września 2017 22:00 / 2 osobom podoba się ten post
Jestem dziwny dla większości. Kultura odstrasza :D :D
25 września 2017 22:02 / 2 osobom podoba się ten post
Jesteście wolni? Zaproś koleżankę na kawę :]
25 września 2017 22:18 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Czytam od dołu :D

I co jeszcze robisz od dołu?
25 września 2017 22:22 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

I co jeszcze robisz od dołu?

Zakładam skarpety :D
25 września 2017 22:26 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Zakładam skarpety :D

I oglądasz kobiety.
26 września 2017 07:59 / 2 osobom podoba się ten post
I między wierszami 
26 września 2017 22:29
Na dobry sen
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.