W domu 9

07 października 2017 21:06 / 11 osobom podoba się ten post
Dzisiejszy dzień spędziłam z psiapsiółką, w jakimś momencie zrobiłyśmy sobie przerwę w pogaduchach. Udałyśmy się do rynku bo w planie miałyśmy konsumpcję pizzy w Pizza Hut, a tu drogi zablokowane, pełno policji i jakiś pochód... Przez rynek ciągnie parada równości, spora rzeka...Na tyle spora, że poczułam się mniejszością ... Główne hasło pochodu to: Miłość, równość i siostrzeństwo (?) Krzyczeli chodźcie z nami, ale nie porwali mnie tym ... Ja jak najbardziej jestem za łączeniem się zgodnie z orientacją bo nie mam "prima aprilis", najgorzej to z takimi co za dużo chcą i maja dwa bieguny; tu trochę i tam też trochę... Gdy rzeka przepłynęła udałyśmy się w planowanym kierunku po drodze mijając świadków Jehowy prorokujących kolejną katastrofę i kontrę parady równości w kilku osobach, ale za to z ogromnym plakatem informującym o zagrożeniu pedofilią i z megafonem nadającym (na ten temat) na cały rynek. Było jeszcze dwóch muzyków (jeden z pianiem na kółkach) i oni dobrze grali, więc nie pogardziłam drobnych ... Pizza w Pizza Hut zawsze jest niezła, a ponieważ zdążyłyśmy nim się rozeszła parada równości to tylko chwilę czekałyśmy na wolny stolik.))))
07 października 2017 21:26 / 8 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Dzisiejszy dzień spędziłam z psiapsiółką, w jakimś momencie zrobiłyśmy sobie przerwę w pogaduchach. Udałyśmy się do rynku bo w planie miałyśmy konsumpcję pizzy w Pizza Hut, a tu drogi zablokowane, pełno policji i jakiś pochód... Przez rynek ciągnie parada równości, spora rzeka...Na tyle spora, że poczułam się mniejszością ... Główne hasło pochodu to: Miłość, równość i siostrzeństwo (?) Krzyczeli chodźcie z nami, ale nie porwali mnie tym ... Ja jak najbardziej jestem za łączeniem się zgodnie z orientacją bo nie mam "prima aprilis", najgorzej to z takimi co za dużo chcą i maja dwa bieguny; tu trochę i tam też trochę... Gdy rzeka przepłynęła udałyśmy się w planowanym kierunku po drodze mijając świadków Jehowy prorokujących kolejną katastrofę i kontrę parady równości w kilku osobach, ale za to z ogromnym plakatem informującym o zagrożeniu pedofilią i z megafonem nadającym (na ten temat) na cały rynek. Było jeszcze dwóch muzyków (jeden z pianiem na kółkach) i oni dobrze grali, więc nie pogardziłam drobnych ... :-) Pizza w Pizza Hut zawsze jest niezła, a ponieważ zdążyłyśmy nim się rozeszła parada równości to tylko chwilę czekałyśmy na wolny stolik.))))

Ja się tak nie bawię...niektórzy,to jakieś parady oglądają,z ciekawymi ludźmi pogadają( Świadkowie) , niezdrową pizzę skonsumują,a u mnie przejeżdżał ,jak to się wyraziła córka Pdp,Kartoffeelmann...handel obwoźny ziemniakami się odbywał i po 10 minutach ,po " atrakcji" 
Dyskusja w żartach. O.
07 października 2017 21:50 / 7 osobom podoba się ten post
Alaska

Ja się tak nie bawię...niektórzy,to jakieś parady oglądają,z ciekawymi ludźmi pogadają( Świadkowie) , niezdrową pizzę skonsumują,a u mnie przejeżdżał ,jak to się wyraziła córka Pdp,Kartoffeelmann...handel obwoźny ziemniakami się odbywał i po 10 minutach ,po " atrakcji" :lol3:
Dyskusja w żartach. O.

Atrakcji szczególnej nie było bo październik i uczestnicy parady nie byli roznegliżowani ... Świadkowie za to byli z Ukrainy, ale już biegle posługujący sie mowa polską ... , ale nie wdawałam się w dyskusię Pizza była na pewno niezdrowa, choć nazywała się prowensalska... Ty za to mogłas sie przekonać, że Kartoffelmann słono sobie każe płacić za te biopyry.
07 października 2017 22:08 / 8 osobom podoba się ten post
Alaska

Ja się tak nie bawię...niektórzy,to jakieś parady oglądają,z ciekawymi ludźmi pogadają( Świadkowie) , niezdrową pizzę skonsumują,a u mnie przejeżdżał ,jak to się wyraziła córka Pdp,Kartoffeelmann...handel obwoźny ziemniakami się odbywał i po 10 minutach ,po " atrakcji" :lol3:
Dyskusja w żartach. O.

U mnie jeżdzi w środę eierman.Oprócz jajów mam wsio co handel obwożny ma mieć.Ponoć przyjeżdża do mojej Pdp  która miała pensjonat od 50 lat .Sąsiedzi w tej chwili się u eiermana zaopatrują w kartofle i inne ,ja jajca kupuję od bauera z sąsiedniego kreisu, które z kolei dostarcza mi Basia była opiekunka , która wyszła za mąż za syna swojej Pdp.
10 października 2017 07:33 / 11 osobom podoba się ten post
Przyznaję się Wam-tym razem mam baaardzo zdrowo egoistyczny urlopTo nie z lenistwa tylko..moje chlopaki robią wszystko żebym miała dużo czasu na takie podejście.Jak tak będzie dalej to zastanowię się czy dalej wyjeżdzać?
10 października 2017 14:56 / 13 osobom podoba się ten post
Czas w domku leci szybciutko.Dzisiaj spedziłam przedpołudnie na sprzataniu nagrobków najblizszych.Jutro zaczne pakowanko do sanatorium.Dwa tygodnie spędzę sama a ostatni tydzień zafundowałam mojemu ślubnemu i dojedzie do mnie. Wynajęłaam mu pokoik jednoosobowy tylko obok w hotelu bo w moim juz nie było miejsc.Będziemy udawać "parę sanatoryjną."
10 października 2017 15:06 / 5 osobom podoba się ten post
michasia

Czas w domku leci szybciutko.Dzisiaj spedziłam przedpołudnie na sprzataniu nagrobków najblizszych.Jutro zaczne pakowanko do sanatorium.Dwa tygodnie spędzę sama a ostatni tydzień zafundowałam mojemu ślubnemu i dojedzie do mnie. Wynajęłaam mu pokoik jednoosobowy tylko obok w hotelu bo w moim juz nie było miejsc.Będziemy udawać "parę sanatoryjną."

Świetny pomysł , trochę świeżości w związku nie zaszkodzi 
10 października 2017 15:09 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Świetny pomysł , trochę świeżości w związku nie zaszkodzi :oczko2:

:puk w leb:
10 października 2017 19:05 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

Czas w domku leci szybciutko.Dzisiaj spedziłam przedpołudnie na sprzataniu nagrobków najblizszych.Jutro zaczne pakowanko do sanatorium.Dwa tygodnie spędzę sama a ostatni tydzień zafundowałam mojemu ślubnemu i dojedzie do mnie. Wynajęłaam mu pokoik jednoosobowy tylko obok w hotelu bo w moim juz nie było miejsc.Będziemy udawać "parę sanatoryjną."

Wspaniale,ze zdecydowalas sie jechac!!! Wypoczywaj Ten pomysl z mezem tyz udany
10 października 2017 19:34 / 5 osobom podoba się ten post
EwaR65

Wspaniale,ze zdecydowalas sie jechac!!! Wypoczywaj :aniolki: Ten pomysl z mezem tyz udany :bravo:

to się okażę, napiszę
11 października 2017 19:36 / 3 osobom podoba się ten post
Dla tych co urlopuja jest tera promocja w rosmanie 55 procent!!! http://www.rossmann.pl/promocje Caly pazdziernik ma byc taka obnizka to trza korzystac.
11 października 2017 21:22 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

:oczko1:to się okażę, napiszę:buziaki:

Bedą o was plotkowali ,a ty sie postaraj żeby plotkowali z wypiekami na gębach
Udanego pobytu Michasiu
11 października 2017 22:12 / 3 osobom podoba się ten post
Marta2

Bedą o was plotkowali ,a ty sie postaraj żeby plotkowali z wypiekami na gębach :-)
Udanego pobytu Michasiu

Postaramy się
12 października 2017 17:56 / 4 osobom podoba się ten post
Witam z domu, czekam na propozycje z Mojej Firmy, lub może coś Ktoś?

pozdrawiam.
13 października 2017 13:36
Do sanatorium muszę wziąść dokument ubezpieczenia, a w tej chwili mam tylko umowę zlecenie do 30.10 sanatorium trwa do 04,11 i jestem zielona, czy mam sie prywanie ubezpieczyc?