Forum
Dzienniki

Blog opiekun.5 #4

12 października 2017 20:12 / 1 osobie podoba się ten post
 Kiedyś to były przyjemne piosenki a jacy wspaniali wykonawcy...
12 października 2017 20:15
A kto im zabroni...

12 października 2017 20:17 / 1 osobie podoba się ten post
Nic tylko umawiać się w Kawiarence...

12 października 2017 20:18
Trochę więcej romantyzmu w ludziach by się przydało...
12 października 2017 20:20 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Trochę więcej romantyzmu w ludziach by się przydało...:bezradny:

Ja tam mam duzo)))
12 października 2017 20:21
magdzie

Ja tam mam duzo)))

Tam?...to znaczy gdzie?...
12 października 2017 20:23 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Tam?...to znaczy gdzie?...:smiech3:

Wszedzie :
12 października 2017 20:31
Lubiłem i lubię te piosenki...

12 października 2017 20:39 / 1 osobie podoba się ten post
No i co jest ważne: Zdrowie oraz ...By młodym być...

12 października 2017 20:41 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Po kolei...jest na czym...potem będzie z kim...ale jeszcze trochę czasu trzeba i cierpliwości...

Nadzieja umiera ostatnia. 
12 października 2017 20:45
Knorr

Nadzieja umiera ostatnia. 

Wszystko w życiu robimy dla marzeń...absolutnie wszystko...każdy ma inne marzenia, ale każde nasze dzialanie to realizacja marzeń...
12 października 2017 20:57
A to niezapomniana "pościelówa" na dyskotece... echhh gdzie te czasy...

12 października 2017 21:10 / 5 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Wszystko w życiu robimy dla marzeń...absolutnie wszystko...każdy ma inne marzenia, ale każde nasze dzialanie to realizacja marzeń...

Nie zawsze tak było, ale od pewnego czasu, wszystko (prawie) w życiu robię dla kasy. Realistą jestem. Nie rzucam się z motyką na słońce.
Mam marzenia realne, w wyniku czego, jak o czymś marzę, to to mam.,
Pamiętam kiedyś zazdrościłem ludziom, którzy na renomowanej uczelni pokończyli studia wyższe. Byłem bardzo ciekaw, jak to jest?? Jak wygląda nauka na takiej uczelni. To było moje wielkie marzenie. Spełniłem je, dla siebie.
Bo to, czy spełnimy nasze marzenia, zależy wyłącznie od nas. Od wysiłku, który w tym celu podejmiemy. 
Opiekunie, życzę spełnienia marzeń. 
12 października 2017 21:23 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Nie zawsze tak było, ale od pewnego czasu, wszystko (prawie) w życiu robię dla kasy. Realistą jestem. Nie rzucam się z motyką na słońce.
Mam marzenia realne, w wyniku czego, jak o czymś marzę, to to mam.,
Pamiętam kiedyś zazdrościłem ludziom, którzy na renomowanej uczelni pokończyli studia wyższe. Byłem bardzo ciekaw, jak to jest?? Jak wygląda nauka na takiej uczelni. To było moje wielkie marzenie. Spełniłem je, dla siebie.
Bo to, czy spełnimy nasze marzenia, zależy wyłącznie od nas. Od wysiłku, który w tym celu podejmiemy. 
Opiekunie, życzę spełnienia marzeń. 

Czyli prawdę piszę...żyjemy po to by realizować swoje marzenia...Tobie także życze realizacji wszystkich marzeń...
12 października 2017 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Czyli prawdę piszę...żyjemy po to by realizować swoje marzenia...Tobie także życze realizacji wszystkich marzeń...

Nie mam ich dużo. Tylko dwa.
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.